השיער של גבר יכול להעיד על האופי שלו

תספורת – מרכיב מאד חשוב של המראה שלנו והיא יכולה לספר כל כך הרבה על מי שבחר בה. כמובן, אל תיקחו דברים ברצינות, בסה"כ מדובר במבחן שהוא חצי בדיחה, אבל גם חצי אמת.

תראו אם אתם מוצאים התאמה:

 

1. שיער ארוך

כל הגברברים האלה עם השיר המתנפנף ברוח, יצירתיים, גורמים לנו לחשוב על ויקינגים, נסיכים ודמויות אחרות מספרי פנטזיה. אנחנו גם אוהבות שיער ארוך ואז הכי חשוב זה לנצח את הקרב על השמפו.

f1.jpg©adme

 

2. בוקס

תספורת כזאת בוחרים רק גברים שהם מאצ'ו אמיתיים. הם גם קנאים מאד. מדובר בתספורת מאד פופולרית, ולכן חשוב להיות מאד כריזמטי כדי שישימו לב דווקא אליך. תספורות כאלה מתאימות לאנשים שיש להם אישיות בולטת וחוש הומור משובח.

f2.jpg©adme

 

3. קירח

גבר חכם וצופה עתיד. ברגע ששם לב שמקריח, קיבל החלטה נבונה ועכשיו מסנוור נשים לא רק בחיוך שלו אלא גם בקרחת. ולמען האמת, תספורת כזאת בוחרים גברים שלא אכפת להם מכל מיני חידושי אופנה. כמו כן, הם מאד נאמנים.

f3.jpg©adme

 

4. שביל באמצע

תספורת כזאת יבחר גבר חרוץ ונחוש, שמסוגל ללכת לכיוון המטרה שלו בלי לעצור. במיוחד אם ניקח בחשבון שהשביל בדרך כלל בצד. חוץ מזה, מאחר והתספורת לא דורשת השקעה מיוחדת, אפשר לומר שגברים כאלה לא ממש מתעסקים בשיער שלהם.

f4.jpg©adme

 

5. שיער למעל

תספורת כזאת מתאימה לאנשים חולמניים שאוהבים נוסטלגיה. חוץ מזה, לבעלי תספורת כזאת יש חוש הומור מעולה והם אוהבים להיות במרכז העניינים.

f5.jpg©adme

 

6. שיער באורך בינוני הנופל לצד

רומנטיקנים עד לשד עצמותיהם. מספיק להסתכל על התספורת הזו ולדמיין את עצמך על הספינה יחד איתו. בחיים, כדי להשיג כזה אפקט, גבר צריך להשקיע לא מעט זמן. זה אומר שמדובר בבן אדם מאורגן, לפחות בחייו. וכמובן נשים מאד נמשכות לכאלה והם משתמשים בזה.

f6.jpg©adme

 

7. תספורת פייד

בעל תספורת כזאת – בן אדם שבטוח בעצמו. יש לו גם שרירים נהדרים וחולצת משבצות. חשוב מאד שיהיה גם זקן. אם אין לו כל אלה, זה אומר שעוד מעט יהיו. בן אדם כזה תמיד מתקדם עם הזמן.

f7.jpg©adme

 

8. מן באן

מדובר בבן אדם בטוח בעצמו שלא חשוב לו מה אומרים עליו האחרים. חוץ מזה הוא בטח שולט באומנויות לחימה ויודע להיעלם בתוך עשן. טיפוס מעניין, בקיצור.

f8.jpg©adme

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: