10 הרגלים בעיתיים שיכולים להעיד לא מעט על האופי של בעליהם

לכל אדם יש אוסף הרגלים שקשה לו מאד להיפטר מהם. ההסבר לכך – הם משקפים את הייחודיות של האופי שלנו ואם נדע מה המשמעות שלהם, אפשר להבין מה מרגיש אותו אדם ברגע נתון או איזו אישיות עומדת כרגע מולך. בואו נראה מה מגלים עלינו הרגלים הכי נפוצים:

 

1. כסיסת ציפורניים

אם אתה נוהג לכסוס ציפורניים, זה מעיד על היותך פרפקציוניסט. אתה שואף לשלמות ואתה דורש מעצמך ומאחרים דרישות מאד גבוהו. זה מאד מרשים, אבל כדאי לפעמים לאפשר לעצמך לנוח.

e1.jpg©adme

 

2. להוציא "שחורים"

פסיכולוגים טוענים שההרגל להוציא "שחורים" משמעותו רצון תת-מודע להיות פתוח יותר ביחס לעולם. אי שם עמוק בתודעה שלנו העור הוא הגבול בין אישיות לסביבה וכך אותו בן אדם מנסה לפרוץ את הגבול הזה.

e2.jpg©adme

 

3. לגלגל קצוות שיער על האצבע או לשחק איתו

ההרגל לגלגל קצוות שיער על האצבע או לשחק איתו מרמז על ספקות פנימיים קבועים שגועשים בתוך הנפש שלכם. אתם נוטים כל הזמן לחשוב על מצבים בחיים ולחפש תשובות ופעולות מתאימות יותר.

e3.jpg©adme

 

4. לא לשטוף כלים בכיור ללילה

לא לשטוף כלים אחרי הארוחה ולהשאיר כוסות מלוכלכים מהקפה או מהתה בכל הבית – זו נטייה של אנשים שאוהבים לדחות את כל הדברים לאחר כך ועושים אותם ברגע אחרון. כאשר אתם עושים תוכניות, אתם לעתים קרובות מפספסים פרטים קטנים שבסוף מפריעים לתוכניות אלה להתגשם.

e4.jpg©adme

 

5. לאכול יותר מדי

נראה שאחרי ארוחה דשנה כבר לא תרצו שום דבר, אבל גם כאשר אתם שבעים, אתם מנסים לקנח בעוד עוגייה, ביסקוויט או כריך. וכך עד שיש לכם תחושה שעוד רגע תתפוצצו.

הסיבה להתנהגות זו – היעדר אהבה ודאגה מצד הסובבים אתכם. כאשר אתם אוכלים יותר מדי אתם מנסים למלא את הריקנות הנפשית.

e5.jpg©adme

 

6. לצחוק בקול רם

אם אתם רגילים לצחוק בקול רם במקומות ציבוריים, זה אומר שבמציאות חסרה לכם תשומת לב מצדם של הסובבים אתכם וכך אתם מנסים למשוך אותה. ע"י צחוק רם ומזויף אתם מנסים להשתיק את חוסר הביטחון שלכם ולעשות רושם של בן אדם מאושר שלא זקוק לכלום.

e6.jpg©adme

 

7. לעשות קנאקים עם האצבעות

נחשב שמדובר בהרגל שאופייני יותר לגברים. היא מעידה על חוסר בטחון ורצון להתגונן מהסביבה, תוך כדי שמפחידים אותה עם הצליל.

e7.jpg©adme

 

8. לא להציע מיטה

אנשים שלא מסדרים מיטה אחרי שהם קמים בבוקר, בדרך כלל לא מאורגנים שרגילים לסמוך לא על הכוחות של עצמם אלא על כוח המקרה. עמוק בתוך הלב אנשים כאלה בטוחים שמחכים להם דברים הרבה יותר חשובים ולכן הם לא רואים שום נכונות לבזבז זמן וכוח על דברים כאלה.

e8.jpg©adme

 

9. להשתמש במילים-"טפילים"

שימוש במילים כמו "כאילו", "בערך" במהלך השיחה אומר שאתם לא מספיקים לרדוף אחרי המחשבות שלכם ולכן מנסים לבלום קצת כדי לתת לעצמכם אפשרות להתארגן ולהמשיך הלאה. הרגל זה קיים בעיקר אצל אנשים פעילים ויצירתיים

e9.jpg©adme

 

10. להסיר תוויות מבקבוקים

אם אתם כל הזמן מקלפים תוויות מבקבוקים, זה מרמז על השאיפה הפנימית לחיים מושלמים ועל כך שהמצב הקיים כפי שהוא לא מתאים לכם. בתת-מודע אתם רוצים לשנות משהו, להגיע לאיזון הפנימי.

e90.jpg©adme

 

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: