אם יש בכם את התכונות האלו, כנראה שאתם בעלי לב טוב

מי מאתנו לא רוצה להיחשב "אדם טוב". ברור שכל אחד מאיתנו  רוצה שיאהבו אותו, יעריכו אותו וירצו להיות בחברתו, אבל זה לא דבר של מה בכך. על מנת שהסביבה שלנו תחשיב את הנוכחות שלנו ככזו שאי אפשר בלעדיה, כי אנחנו פשוט כל כך נפלאים, אנחנו חייבים לגבות את העניין עם אופי טוב, מלא נועם וסימפטיה כלפי פנים וחוץ. אז אילו תכונות ישימו אותנו ממש שם?

 

"נשמה עתיקה"

יש אנשים שלמרות גילם הצעיר (או המבוגר) מחצינים אישיות שנראה שהיתה כאן כבר כמה גלגולים בעבר. נשמה אצילית, מלאת נסיון וחוכמת חיים, כזו שתמיד משרה רוגע ורצון ללמוד ממנה.

 

אהבת הבית

הכוונה כאן היא כמובן לא הרצון לשרוץ כל היום על הספה מול הטלוויזיה, אלא על הערכת מושג הבית והמשפחתיות בחיים שלנו בעולם הזה. כשאנחנו מוקירים ואוהבים אנשים הקשורים אלינו, זה עושה אותנו בני אדם עשירים יותר מבחינה רוחנית, ומרחיב לנו את הלב כדי שיהיה מספיק לכולם.

via GIPHY

 

תמימות והתרגשות

יש אנשים שפשוט מתרגשים מהדברים הקטנים בחיים וזה פשוט יפה לראות איך הם מקדישים משמעות גם אם משהו לא נמצא על סף ריגוש אקסטרימי. יש יופי תמים בלעצור מידי פעם ולהריח את השושנים, גם בלי סיבה מיוחדת.

 

כנות זה שם המשחק

כנות, אמינות, הגינות – כל התכונות האלה מתארות בעצם דבר אחד והוא היכולת של בנאדם להיות נקי מזיוף, אמיתי וללא כוונת זדון. לב טוב ניזון מהתכונות האלו כי הן תמצית הטוהר שנמצא אצל כל אדם. הן לא תכונות מובנות מאליהן, הרי כולנו יודעים כמה קשה לפעמים לשמור על כנות מזוקקת לאורך עליות ומורדות בחיים. גם אם אנחנו מרגישים שזה לא היום שלנו לצורך העניין, חשוב שנזכור שאם נהיה אמיתיים כיסוד להתנהגות בסיס, הכל יבוא על מקומו בשלום בסופו של דבר.

via GIPHY

 

דאגה לאחרים

מה לעשות, יש אנשים שקודם כל שמים אחרים לפניהם ואת המחשבה על עצמם הם מותירים לסוף סדר העדיפויות. אנשים שדואגים לאנשים אחרים רוצים שיהיה להם טוב, וזה לבדו מראה על לב ענק.

 

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: