10 אסטרטגיות פלירטוט שהוכחו פסכולוגית

כל מי שלפחות פעם אחת התנסה בעולם הדייטים שם לב שיש שם לא מעט מהמורות בדרך. לפעמים מאד קשה למשוך מישהו שמוצא חן בעיניכם. אבל אם תראו את הפלירטוט בתור אסטרטגיה טבעית להמשכיות, הכל יעבוד אחרת.

להלן 10 אסטרטגיות פלירטוט הכי טובות:
 

1. קשר ויזואלי "עין לעין"

משיכה הדדית יכולה להיות מסקנה מקשר עין ממושך, מבדרך כלל. ייתכן ומדובר ב-4-5 שניות בלבד, אבל הן מעבירות הרבה יותר ממבט חטוב.

כאשר אתם נמצאים בקשר עם בן הזוג הפוטנציאלי, אתם יכולים לשים לב להוכחה פיזיולוגית של העניין שלו בכם – האישונים המתרחבים. זאת הסיבה, שאם תרצו לתת למישהו להבין שאתם מעוניינים בו פשוט הסתכלו לו בעיניים.

e1.jpg©adme

 

2. דגש על צבע אדום

צבע אדום נושא איתו מידע חשוב – בין אם מדובר בתותים בשלים, סימן עצור או מחרוזת על הצוואר. פסיכולוגים טוענים שמעורבים כאן אינסטינקטים טבעיים שלנו שנותנים סימן להתרבות, בדיוק כמו לנקבות של הקופים. בניסוי באוניברסיטת רוצ'סטר הראו לגברים נשים באדום ובלבן. רוב המשתתפים טענו שנשים באדום יותר מכוונות יחסים רומנטיים. אצל נשים התוצאות היו דומות. גברים בחולצות אדומות נראו להן בטוחים יותר בעצמם ומושכים יותר.

e2.jpg©adme

 

3. אל תשכחו הומור

פרופסור ג'פרי מילר מאוניברסיטת ניו-מקסיקו בטוח שהומור זו רק שיטת מפתח שיכולה מיד לתת לכם להבין כמה אתם נמשכם לאותו בן אדם. יכולת לצחוק מאפשר לנו לחשוב מהר ולהיות יצירתיים.

הרגלים כאלה חשובים מאד להישרדות בעבודה וגם בחיים אמיתיים. אל תופתעו את בדיחה מצחיקה תעזור לכם לקרב את תאריך הדייט המיועד מהר יותר מאשר שיטות מסורתיות יותר.

e3.jpg©adme

 

4. להיות קשה להשגה

מדובר בנושא קלאסי. מחקרים מראים שכאשר אנחנו לא בטוחים אם מישהו אחר אוהב אותנו אנחנו באמת אוהבים אותו יותר מאשר היינו אוהבים אם היה כל הזמן אומר לנו שאנחנו מוצאים חן בעיניו. כמובן הכל אישי ואם שמתם לב שיש לכם רגשות הדדיים, בטלו את המשחק.

עם זאת, יש לא מעט גברים ונשים שמאד נדלקים מכך, במקרה זה חשוב להבין האם אתם רוצים להיות יחד או להיפרד.

e4.jpg©adme

 

5. חיוך נשי

חיוך נשי מראה לעולם לא רק נחמדות וחוש הומור אל גם מדגיש את העובדה שלפניך אישה שמסוגלת לגדל ילדים טובים. חיוך זו גם הוכחה לבריאות כללית. מחקרים באוניברסיטת קולומביה הבריטית הראו כי גברים חושבים שנשים מחייכות הרבה יותר מושכות מנשים גאוותניות.

פסיכולוגים טוענים שיש כאן קשר לדחף אימהי.

e5.jpg©adme

 

6. רצינות גברית

הסטריאוטיפ עובד כאן. מחקר שנערך באוניברסיטה בבריטיש קולומביה גילה שנשים תופסות גברים מחייכים כמושכים פחות מגברים עם פרצוף קשוח או מראה אשם. לכן, אם לפעמים תפעלו בתור "באד בוי", תוכלו לעניין את בת הזוג הפוטנציאלית מהר יותר.

e6.jpg©adme

 

7. אסטרטגיית שפת גוף

55% מהתקשורת בין אנשים מתבצעת באמצעות שפת גוף. הגענו לאחת משיטות הפלירטוט היעילות וטריקיות ביותר – המראה. אנשים באופן תת מודע מחקים בשיחה את אלה שנראים להם כמושכים. כלומר, לא מדובר רק על תקשורת טובה, אלא מה אתם משקיעים במחשבות רגשות.

התנהגות המראה – שיטה בדוקה לבדוק אם מישהו מעוניין בכם. ואם אתם שמים לב שבן אדם מולכם חוזר על התנועות שלכם, זה אומר לרוב שהרגשות שלכם הדדיים.

e7.jpg©adme

 

8. טון דיבור, מילים

הגשה וטון דיבור קשורים הרבה יותר לפלירטוט ממה שאפשר היה לחשוב. ניסוי שנערך באוניברסיטת מסצ'וסטס הראה שגברים יותר נמשכים לנשים שמשנות את טון הדיבור. נשים שהקול שלהן נשמע יותר גבוה ואז נמוך יותר, גרמו להתעניינות רומנטית אצל גברים לעתים קרובות יותר.

נשים, לעומת זאת, אהבו יותר גברים, שנוטים להגיד מילים "כן", "טוב", "אני רואה". הן אהבו את הפתיחות והדומיננטיות שלהם ,שהושקעו בהם על ידי הטבע.

e8.png©adme

 

9. פלירטוט בסיסי

ביטחון – מתכון להצלחה. במהלך המחקר שלה ד"ר מוניקה מור מאוניברסיטת וובסטר עקבה אחרי אנשים אמיתיים בברים ומרכזים מסחריים. מסתבר שההצלחה אצל המין השני נחלו לאו דווקא אנשים מושלמים מבחינה פיזית. רוב תשומת הלב משכו אנשים שאותתו ל קיומם באמצעות אסטרטגיות פלירטוט בסיסיות: בטחון עצמי, חיוך וקסם משוחרר.

e9.jpg©adme

 

10. מגע

והנה הסוד האחרון. פשוט תגעו! מגע פיזי מאד חשוב. חוקרים גילו שבמועדון ריקודים נשים הסכימו לעתים קרובות יותר לרקוד, אם הגבר היה נוגע בזרוע שלהן במשך שנייה או שתי שניות בלבד. גברים כאלה בעיני נשים נראו בטוחים יותר ולפי סוג מגע אפשר היה להבין כמה גבר זה מושך אותן. מומחה לפלירטוט, ג'רמי ניקולסון מזכיר: "כאשר אתם נוגעים במישהו, זה בדרך כלל גורם לבן אדם להתקרב אליכם. אם אתם לא כל כך קרובים, כדי להתחבק במפגש, החליפו בינתיים לחיצות יד".

e90.jpg©adme

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: