10 סיבות שבגללן לא כדאי לך לישון בעירום!

על שינה בעירום היו מאז ומעולם מחלוקות. מרלין מונרו סיפרה כי היא "לובשת בושם של קוקו שאנל למיטה" בזמן שאחרים מספרים שהם פריקים של פיג'מות. לישון בעירום לבד או עם שותף ולהתעורר בבוקר כמו ביום הולידכם, יכול להיות דבר נחמד - עם זאת, ישנן סיבות טובות לכך שלישון בעירום זה לא הכי כדאי וגם לא תמיד בטוח.

אז רגע לפני שאתם מתפשטים, קבלו 10 סיבות שיגרמו לכם ללבוש פיג'מה חמה ומפנקת:

 

1.שינה בעירום לא מומלצת למקרים של שריפה

לפני שאת נרדמים בלי בגדים, נסו לתאר משהו בוער בביתכם ואתכם רצים להזעיק עזרה בעירום מלא. בזמן של התלקחות אש, הדבר האחרון שתחשבו עליו הוא ללבוש בגדים, כאשר שבזמן שתרוצו עירומים לבקש עזרה, ביתכם ואתם אולי תינצלו, אבל כבודכם העצמי לעולם לא ישתקם.

 

2. שמירה על אסתטיקה

למרות שהחלפתם את הסדינים בתחילת השבוע, אתם עדיין ישנים על סדינים מלוכלכים במשך כמה ימים טובים, ולכן כאשר אתם ישנים חשוב שיהיה בגד נקי שיחצוץ בינכם לבין הסדינים. כמות קטנה של בד, גם אם מדובר בפיג'מה דקה או אפילו בטי שירט, נחשבת אסתטית יותר משינה ללא בגדים בכלל.

 

3. כי זה קר מדי

האם ידעתם שהגוף שלכם משנה את הטמפרטורות שלו בזמן השינה? ובשל כך ייתכן שאתם מרגישים קור עז באמצע הלילה. שינה ללא בגדים תגרום לכם לקפוא מקור, גם בחודשי הקיץ, ולכן זה פחות מומלץ.

via GIPHY

 

4. חיים ללא פיג'מות

שינה בעירום מבטלת את הצורך בפיג'מה שיכולה להיות פריט לבוש מדהים ומפנק. פיג'מה היא כל כך כיפית ומפנקת ברמה שנרצה להמשיך ללכת איתה לעבודה. אז למה לוותר עליה בזמן השינה?

 

5. קשה יותר לקום לשירותים

מכירים את ההרגשה שבה אתם חייבים ללכת לשירותים באמצע הלילה? זה קשה, מעיק, ועלול להוציא אתכם מתחושת השינה והרוגע שלכם. עכשיו תתארו את הצורך ללכת לשירותים כשאתם עירומים. נשמע קשה, נכון? ללכת לשירותים באמצע הלילה בעירום זאת משימה מעיקה, בעיקר אם אתם גרים עם משפחה או שותפים.

 

6. כי זה מעביר מסר מיני

אם אתם חיים עם שותפים ואתם ישנים בעירום והשותפים שלכם יודעים על כך, אתם יכולים בטעות להעביר מסר מיני מידי. בכך מספיק שתפתחו להם את דלת חדרכם בעירום, או תצעקו להם "שיקנו חלב " מחריץ הדלת שחריץ הישבן שלכם מופיע מולם, וכבר תוכלו להעביר מסר מיני שאינו תמיד אמתי, אבל בהחלט מביך.

 

7. כי אתם הורסים את הסדינים שלכם

כאשר אתם ישנים בעירום אתם מפרישים מיצי גוף בעוצמה רבה יותר על הסדינים שלכם. זיעה, זרע ושאר ירקות,  כולם יותירו כתמים על הסדינים שלכם שלא תמיד יהיה לכם קל להוריד. וזה הזמן להודות שאף אחד לא אוהב לישון בתוך סדינים מוכתמים ומגעילים.

 

8. כי אתם חשופים

אין זה משנה כמה תבקשו מהאח הקטן לדפוק בדלת לפני שהוא נכנס לחדר, או מהשותפה שלכם להמתין כמה דקות לפני שאתם פותחים את דלת חדרכם, הם תמיד לא ידפקו או ימתינו, ואתם פשוט תתפסו ערומים ונבוכים.

via GIPHY

 

9. פג'ימה היא תלבושת שסופגת זיעה

שינה יכולה להיות טרופה ומלאת סיוטים, מה שמגביר את כמויות הזיעה שלנו. בשל כך, מומלץ ללבוש פיג'מה שתספוג את הזיעה בצורה טובה.

 

10. כי לישון עם פג'ימה זה יותר מפנק!

פיג'מה מכל סוג, בין אם מדובר בטי שירט ותחתונים או פיג'מת פליז איכותית, היא כזאת שעוטפת את הגוף ברכות ומהווה ביגוד כיפי לשעות הלילה.

אז אם השתכנעתם ששינה בעירום היא לא ממש עבורכם – זה הזמן להתחיל ללבוש פיג'מות, ואת העירום לשמור למקלחת או לאקט בחדר המיטות...

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: