10 מחלות שאפשר לרפא באמצעות אהבה

רבים מאתנו כבר שמעו על היתרונות השונים שיחסים מספקים לגוף. עם זאת לא כולם יודעים כי קיום יחסים יכול גם לרפא מחלות, וזאת בעיקר אם מקיימים יחסי מין לעיתים קרובות.

בנוסף, קיום יחסים מסייע גם לבריאות הנפש, לבעיות בשלפוחית השתן, כאשר יחסים מעוררים את זרימת הדם וכמובן כשהם משפרים את מצב הרוח.

אבל איזה מחלות אפשר לרפא באמצעות יחסים? הכנו עבורכם רשימה של 10 מחלות שיכולות פשוט להעלם...

 

1. דיכאון

קיום יחסים משפר רבות את ההערכה העצמית ולכן הוא מעולה נגד דיכאון.

 

2. כאבי ראש

קיום יחסים על בסיס יומי יכול לסייע להקטין כאבי ראש. בזמן קיום יחסים משתחרר חומר בשל אוקסיטוצין והוא הורמון שמכווץ את הרחם שמפחית כאבי ראש, תוך שקיום יחסים משחרר אנדורפינים בגוף שאחראיים על הרגשה טובה והרגעת הגוף.

y2.jpg©thenewsgeeks

3. מחלות עור

רבות ממחלות העור שנגרמות עקב לחצים נפשיים. עשיית אהבה תרגיע את העור ותותיר אותו מבריק.

 

4. אינסומניה

נדודי שינה הידועים גם בשמם 'אינסומניה' יכולים להעלם ברגע שמקיימים יחסים מה שגורם להרפיה של הגוף, שחרור מתחים, ומכאן שינה ערבה יותר.

 

5 . בריחת שתן

קיום יחסים אינטימיים מסייעים להילחם בבריחת שתן. האקט המיני מחזק את האגן ובכך מונע דליפה של שתן.

 

6. שפעת

תאמינו או לא, קיום יחסים אינטימיים מעולה גם למי שרוצה להבריא משפעת . אם יש לכם שפעת כדאי לעשות אהבה שנחשבת תרופה טבעית מעולה. בנוסף בזמן האקט מיוצרים נוגדנים שפועלים נגד חיידקים מה שעוזר להבריא מהר יותר.

y3.jpg©thenewsgeeks

 

7. שרירים תפוסים

כולנו יודעים שיחסי מין הם כלי הרגעה נפלא. כאשר מקיימים יחסים בתדירות גבוהה, הגוף הופך לגמיש יותר ובכך ניתן להקל על כאבי שרירים.

 

8.מחלות לב

שמירה על יחסים אינטימיים מסייעים לתפקוד טוב יותר של הלב. לפי המומחים בתחום נמצא כי יחסים מקטינים את הסיכוי להתקפי לב ומונעים בעיות לב אחרות.

y1.jpg©thenewsgeeks

 

9. פרוסטטה

יחסים אינטימיים על בסיס קבוע יכולים לעזור להפחית את הסיכון לפתח סרטן עמונית. קיום יחסים אינטימיים הופכים למעין מגן מול גידולים אפשריים.

 

10. סרטן השד

עשיית אהבה מעולה להגנה מול גידולים של ממש, כמו לדוגמא סרטן הערמונית. יחסים משחררים את אותו הורמון בשם אוקסיטוצין שמגן מפני גידולים.

 

אז כעת שאתם יודעים מהן היתרונות של יחסים, זה הזמן להיכנס בין שמיכות הפוך עם אדם אהוב ולהתחיל לרפא את כל המחלות והכאבים!

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: