הסיבות שיגרמו לכם להתחיל להשתולל יותר מתחת לסדינים

מסתבר שמעבר להנאה שנגרמת בעניין, כאשר אתם מבלים יותר זמן עם הפרטנר שלכם במיטה, אתם מרוויחים לא מעט דברים נוספים.

 

יחסי מין שומרים אותנו צעירים יותר

מחקר נוסף שנערך בהולנד, במסגרתו השתתפו 1747 גברים ונשים בגיל ממוצע של 71 שנים, נמצא כי אלה שהיו יותר מסופקים מחיי המין שלהם, גרפו גם תוצאות טובות יותר במבחני תפקוד קוגניטיביים. בקרב הנבדקים שהצהירו כי חיי המין שלהם לא מהווים משקל משמעותי בחייהם, הן מבחינת התפיסה והן בפועל, נראה היה כי היכולות הקוגניטיביות שלהם היו פחותות יותר, לעומת נבדקים שהצהירו כי חיי המין שלהם תופסים מקום משמעותי יותר בחייהם. באופן כללי ההשפעה הייתה גדולה באופן שווה אצל שני המינים, אך נראה שאצל נשים הדבר היה משמעותי אף יותר. כך שנראה שקיום יחסי מין יכול לגרום לנו להרגיש צעירים יותר, גם אם אנחנו כבר לא כל כך.

 

יחסי מין באופן תכוף מעלים את מדד האושר

ניסוי שנערך בקרב כ 400 נשים אשר נמצאו בזוגיות ארוכת טווח, גילה כי נשים שקיימו יותר יחסי מין היו גם יותר מאושרות. הנסייניות נחלקו לשתי קבוצות, קבוצה אחת קיימה יחסי מין 3 פעמים בחודש והקבוצה השנייה 11 פעמים. על פי תוצאות הניסוי הנשים שקיימו יחסי מין באופן תכוף יותר, היו יותר מאושרות ללא קשר לאיכות החוויה. כך שנראה שככל שתקיימו יותר יחסי מין, תוכלו להיות מאושרים יותר גם ביום יום.

a1.jpg©onhealth

 

קיום יחסי מין מועילים לזוגיות שלכם

מחקר ארוך טווח שנערך בקרב קבוצה גדולה של נשים מגלה, כי אחת הסיבות העיקריות לקיום יחסי מין בקרב נשים היא תחזוק הקשר ומערכת היחסים. זה כמובן די ברור שתקינות מערכת היחסים שלכם גם באה לידי ביטוי ביחסי המין שלכם, אבל קיום יחסי מין באופן תכוף לגמרי יכול להשפיע על מערכת היחסים שלכם באופן כללי. מערכות יחסים בהם הזוג מקיים יחסי מין יותר פעמים בשבוע, הם מערכות יחסים המושתתות על אמון, אהבה ותקשורת אמיתית. כי מה שקורה לנו בין הסדינים זה אחד המפתחות הכי גדולים לאינטימיות בקשר וכאשר אנחנו עושים זאת יותר ויותר, אנחנו עוזרים לקשר המיני וגם זה הוורבלי להתפתח לכיוונים חדשים. כך שככל שתקיימו יותר יחסי מין, תגלו דברים חדשים ומפתיעים על הזוגיות שלכם.

 

חיי מין פעילים מסייעים לירידה במשקל

מחקר מצומצם אחר שנערך בארצות הברית, טוען כי הורמון האוקסיטוצין שמופרש בזמן קיום יחסי מין מעודד ירידה במשקל. הורמון האוקסיטוצין נקרא גם הורמון האהבה, כי הוא מופרש בגופנו מזמן קיום יחסי מין (וגם בזמן לידה ועוד סיטואציות נוספות). במהלך המחקר הוא רוסס על המשתתפים מקבוצת הביקורת ועל פי תוצאותיו נראה שהם אכלו פחות מהמשתתפים האחרים. כך שנראה שקיום יחסי מין יכול לעזור לכם לא מעט בירידה במשקל.

a2.jpg©onhealth

 

קיום יחסי מין מועיל לשני הצדדים

מחקר שנערך בתפוצה רחבה במשך כחמש שנים, מצא כי נשים רבות מקיימות יחסי מין גם אם אינן רוצות בכך על מנת שיהיה להם קלף מיקוח מול בני הזוג שלהם. אז אומנם אנחנו חלילה לא מפצירים באף אחד לקיים יחסי מין בניגוד לרצונו, אבל אם מדובר סתם בעצלנות תזכרו שמעבר לכל היתרונות המובהקים האחרים שבקיום תכוף של יחסי מין, כך תוכלו לזכות בקלף מול בני הזוג שלכם. את הקלף הזה תוכלו לשלוף שלא יתחשק לכם לעשות כלים לדוגמה, או סתם אם תרצו לקבל איזה מאסז' או מתנה מפנקת אחרת.

נראה שמצאנו עבורכם לא מעט סיבות לצאת מתרדמת החורף ולהעלות הילוך במיטה שלכם, כל מה שנשאר לכם עכשיו לעשות זה לבדוק את זה על עצמכם.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: