קיים קשר הדוק בין התספורת לאופי אצל נשים! לא מאמינים? תראו בעצמכם!

במאי 2004 אישה סינית נכנסה לספר השיאים של גינס כבעלת השיער הארוך ביותר בעולם. היא שמרה עליו במשך 13 שנה וברגע קביעת השיא אורכו של השיער היה 5.627 מטר.

מדובר במישהי מאד סבלנית, נכון? חוץ מזה, מדובר בתופעה נדירה, כי לרוב נשים מעדיפות לשנות את התספורת לפחות מדי פעם. הידעתם שאנחנו בוחרים את התספורת שמייצגת בדיוק את התחושות הפנימיות שלנו? לא במקרה אומרים שאם אישה החליפה תספורת, זה יגרור בהמשך שינויים בחיים.

בחרנו את האפשרויות המובהקות ביותר. כמובן, לא נטען שמדובר בהתאמה של 100%, אבל יש בכך לא מעט אמת. בואו נראה מה מסתתר מאחורי הפוני והתלתלים.

 

1. תספורת "בוב" אופנתית

תספורת זו בוחרות נשים שמצבי הרוח שלהן מתחלפים כמו מזג אוויר חורפי. לרגע יצאה השמש אבל אחרי חמש דקות שוב רוח קרה. הן בעלות אמביציות גבוהות, אוהבות לנהל, מגיעות בקלות לשיאים בקריירה. בשתי מילים – מלכה אמיתית!

e1.jpg©adme

 

2. תספורת קארה

עדינה, קלילה ופגיעה. בגלל חוש הטאקט המפותח שלה יש לה הרבה חברים, היא מוצאת בקלות נושא לשיחה ויודעת להקשיב מצוין. צריך לשמור עליה, כי היא מאד שברירית.

e2.jpg©adme

 

3. שיער חלק מבריק

יפהפייה גורלית. אוהבת להיות במרכז העניינים ואוהבת מחמאות. היא מקבלת מחמאות לעתים קרובות, כי אישה כזאת היא בעלת כריזמה ומסתורין בו זמנית. כולם מעריצים אותה!

e3.jpg©adme

 

4. גלח באזור הרקה

יצירתית, עצמאית, לא מתחשבת בדעות של אחרים. אבל בדרך כלל מאחורי חזות כל כך בולטת לרוב מסתתרת נפש עדינה, רגישה וחרדתית. כך או כך, מדובר בנשים מאד מגוונות, ותלוי מאד איזה מהצדדים שלה היא תבחר להראות לכם.

e4.jpg©adme

 

5. מדורג

תספורת מדורגת בוחרות נשים בעלות כוח רצון, הן יודעות מה המטרה שלהן ושואפות להגיע אליה. עם זאת, זה לא מפריע להן להיות שמחות ומלאות חיים, לידן תמיד תרגישו חיוביות ואהבה. הן יכולות לחבק, לייעץ וגם לבעוט בך אם צריך.

e5.jpg©adme

 

6. פיקסי

מרדנית, עצמאית, יש לה תכונות של גבר (אבל היא יודעת להסתיר אותן כשצריך). נשים כאלה לא תלויות בדעתם של אחרים ומעוררות פליאה בהתנהלות המאוזנת שלהם. ככל שהתספורת קצרה יותר, כך יש בה יותר אומץ. כל הכבוד!

e6.jpg©adme

 

7. קווים גיאומטריים ברורים

קווים גיאומטריים בתספורת טוענים כי בעלת התספורת היא בן אדם שמרני באופן מודגש, אך יצירתי. היא יודעת בדיוק מה היא רוצה ועושה כך שכל הסובבים אותה גם ירצו אותו דבר בדיוק. היא לא מראה מה יש לה על הלב. טוב, זה די חכם.

e7.jpg©adme

 

8. תספורת עם פוני

פוני מיועד כדי להסתיר את הפנים. מנגנון הגנה שכזה. ככל שהפוני ארוך יותר, כך בעלת הפוני רוצה להסתתר מהעולם החיצון. נשים כאלה רומנטיקניות ופגיעות, ממש עלמות במצוקה. צריך לחבק אותן, להגן עליהן ולהתלהב מהן.

e8.jpg©adme

 

9. שינויי תספורת תכופים

נשים שהיום יש להן רעמת שיער מדהימה וביום למחרת מראות לכל העולם את הגלח – בדרך כלל אקסצנטריות מטבען, אוהבות שינויים וכל הזמן מחפשות את עצמן. הן לא עומדות במקום, הן זקוקות לחוויות חדשות וחיים מרתקים. זה בהחלט מדליק!

e9.jpg©adme

 

ספרו לנו בתגובות – האם צדקנו?

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: