כך תזהו שלפניכם זוג באמת מאושר

לפי תמונה אחת בלבד של זוג אפשר לגלות הכל על היחסים בין השניים, האופי שלהם והעתיד שלהם. כך טוענת ד"ר ליליאן גלאס, יוצרת הסרט הדוקומנטרי Body Language Decoded. אגב, כל אחד יכול לעשות זאת, לא חייבים ללמוד פסיכולוגיה.

למה צריך לשים לב? נגלה לכם כאן ועכשיו.

 

1. החזקת ידיים

אם שני בני הזוג מופנים אחד לשני עם כל הגוף וגם מחזיקים ידיים, זה מרמז על הרצון להיות כמה שיותר קרובים. באופן כללי, הקשר "כף אל כף" הוא סימן של קשר עמוק. תהיו בטוחים שלפניכם אנשים שנמצאים ברמת קרבה גבוהה מאד.

e1.jpg©adme

 

2. תנועה "הוא שלי"

היד על הבטן או על החזה של בן הזוג – תחושת רכושנות. בדרך כלל אופייני לנשים. הן רומזות כך "הוא שלי" והרמז הזה מופנה קודם כל ליריבות פוטנציאליות.

e2.jpg©adme

 

3. דאגה אחד לשני

אם כל הגוף של האישה מופנה אל בן זוגה, זה אומר שהיא רוצה להיות כמה שיותר קרובה אליו. גבר, לעומת זאת, עומד ישר ומחבק בזהירות את האישה על המותן. אבל הכי חשוב לשים לב לידיים, כיצד הן מונחות. אם הוא לא מתכוון לבלום או לשלוט בה והיא לא מתנגדת - אלו סימנים של זוגיות בריאה ומינית.

e3.jpg©adme

 

4. קשר חזק

הם התרגלו מזמן לעשות הכל יחד, מכירים אחד את השני ומרגישים רגועים אחד ליד השני. על כך מעידים מצב הגוף והרגליים שמעט מופנות פנימה למרכז משותף. ידיים משולבות מעידות גם הן שהקשר בין בני הזוג חזק ויציב. אגב, בזוגות כאלה יש מוביל ויש מובל. ברגע שהם הולכים, היד העליונה היא גם היד השולטת בזוגיות.

e4.jpg©adme

 

5. רכושנות

אם גבר ממש תופס את האישה בזרוע, זהו סימן שהוא מנסה להראות שהיא "שלו". הוא משוויץ בה, שולט בה ותמיד מנסה להחזיק אותה קרוב. האם האישה אוהבת את זה? לא ממש. היא מנסה להתרחק, הירך שלה מופנית הצידה והידיים משולבות. היא מרגישה באמת לא נעים.

e5.jpg©adme

 

6. באותו ראש

לא פעם בטח ראיתם זוגות, בהם האישה יושבת על ברכיו של גבר. זהו סימן מאד בולט לזוגיות מינית טובה. זה גם אומר שהיא תלויה בו, אבל רק כי היא בעצמה רוצה זאת. ידיים רפויות והפניית ראש אינטימית מראים ששני האנשים לפניך חושבים באותו ראש, נאמנים ומאמינים אחד לשני.

e6.jpg©adme

 

7. מי כאן ראש המשפחה?

זכרו שידיים בכיסים הן לרוב סימן ללחץ או ביישנות. אם גבר מחזיק את שתי ידיו בכיסים ובעצמו נמצא קצת מאחורה, זה סימן שבתוך הזוגיות הוא לא השולט.

עכשיו שימו לב לאישה. היא עומדת מקדימה, מחייכת חיוך רחב והרגליים שלה עומדות כך כדי לתפוס יותר מרחב. כך עומדים רק אנשים משפיעים ובטוחים בעצמם. היא זאת שמקבלת החלטות בזוגיות הזאת.

e7.jpg©adme

 

8. זוג פופולרי

את האנשים שרגילים שכולם מסתכלים עליהם אפשר לזהות כבר לפי התנוחה. העמידה שלהם אמיצה ובטוחה. גבר מושך את האישה אליו והיא, בתורה, יודעת בוודאות באיזו זווית היא נראית הכי טוב. גם אם מדובר במפגן נוכחות או שהזוגיות שלהם בתחילתה, שניהם מתחילים אחד לשני מצוין.

e8.jpg©adme

 

9. היקשרות

היא שמה יד על הכתף שלו והוא על המותן שלה (או להיפך) – מחווה זו נקראת "סימן קשר" ומסמלת את החיבור העמוק בין השניים. מדובר בזוג בו כולם שווים. אין כאן מובילים ומובלים, כולם חיים בשלווה ויכולים ללכת לקראת בן או בת הזוג. הם הרבה זמן יחד, יודעים ויכולים לסמוך אחד על השני. הם תמיד יהיו הכתף התומכת אחד בשביל השני.

e9.jpg©adme

 

10. הפגנתיות

לעתים קרובות הגבר יכול להניח את ידו נמוך מאד על המותן או אפילו על הישבן. ממבט ראשון, יש לכך סאבטקסט מיני. בפועל זו הפגנה של התנהגות מגוננת. הוא רוצה להראות לכולם שהיא שייכת לו והם קרובים מאד.

e90.jpg©adme

 

11. צעד צעד

כאשר הוא שם יד בצורה כמו בתמונה, הגבר מפגין דאגה ושהוא מסוגל להגן על האישה. במקרה זה שני האנשים מרוכזים בעצמם וכל השאר לא מעניין. כל אלו סימנים של זוגיות מאוזנת, עם תמיכה והבנה.

e91.jpg©adme

 

12. המגן

האישה כאילו תומכת בזרועו של הגבר, בתנועה קלאסית. משמעות הדבר: תלות ותחושת ההגנה. גבר כנהוג הולך מעט מקדימה. בזוגיות הוא השולט ומנסה להראות בכל כוחותיו שאפשר לסמוך עליו.

e92.jpg©adme
 

ועכשיו בואו נראה איך זה עובד

ניקח כדוגמא את ג'וני דפ ושתי האקסיות שלו – ונסה פאראדי ואמבר הרד

r1.jpg©adme

 

אחת מבנות הזוג הקודמות של ג'וני דפ – הצרפתייה ונסה פאראדי. הם היו יחד 14 שנה. תראו איך הם נצמדים אחד לשנייה. אפילו בציבור הידיים שלהם משולבות מאד חזק והם כמעט מופנים אחד כלפי השני בגופם. זה מרמז על דאגה כנה ורצון להיות יחד.

למרבה הצער, הם נפרדו. הסיבה לכך – רומן של דפ עם השחקנית הצעירה אמבר הרד. אגב, ג'וני וונסה טוענים שמדובר בפרידה הדדית. הם נשארו חברים טובים, נמצאים בקשר ומבקרים אחד אצל השני.

r2.jpg©adme

 

בהמשך דפ והרד התחתנו, אבל שימו לב להבדל בדינמיקה זוגית. בכל אחת מהתמונות כל אחד מהם בנפרד. ביניהם תמיד יש מרווח והם נוגעים אחד בשני רק בשביל שהאחרים יראו. רוב הסיכויים שזוגיות כזאת היא יותר הפגנתית מאשר כנה. לא מפתיע, שאחרי שנה הם נפרדו. הפרידה הייתה כואבת ומאד רועשת, עם לא מעט אי-הסכמות משני הצדדים.

 

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים: