איזו עונה בשנה הכי מתאימה לאופי שלך?

עונות

שמתם לב שנעשה קריר פתאום? אנחנו בטוחים שחלק מכם ממש שמח, וחלק מכם לא מפסיק ללכת במכנסיים קצרים ומסרב להודות שקר לו. ב-29 באוקטובר מתחלף השעון לשעון חורף - לא לשכוח לקום בזמן ביום ראשון! 

מחקרים רבים מלמדים על ההשפעה שיש למזג האויר, לקרני השמש ולעננות על מצב הרוח שלנו. מצבים שונים בגוף שלנו, כמו מנגנון השינה והערות או ריכוז של ויטמין D, מושפעים מהחשיפה של הגוף שלנו לאור, ומשתבשים מאד כאשר אנחנו מסתגרים במשרד ולא יוצאים להסתכל לשמש בצהוב של העיניים (עם משקפי שמש, כמובן). אבל האמת היא שאנחנו מרגישים את השינויים במצב הרוח שלנו הרבה לפני שאנחנו מגלים שינויים בריכוז הויטימנים בגופנו. מזג אויר אפרורי - מה עושה לכם? האם אתם מתמלאים ציפיה לגשם או נכנסים לדכאון ומצטערים שאתם לא יכולים לעבור את חורף בשינה עמוקה? הסוף של הקיץ הוא חדשות טובות בשבילכם? בדיוק בשבילכם בנינו את השאלון הבא, שיעזור לכם לזהות איזה מזג אויר הכי מתאים לאופי שלכם. הצעד הבא הוא למצוא את העיר הנכונה, עם מזג האויר הזה, ולעבור אליה...

קיץ או חורף? אולי בכלל סתיו או אביב? איזו עונה הכי מתאימה לאופי שלך? ענו על השאלון וגלו

Viralemon must receive the following info:
"Friends list, Photos, Posts"
in order to show you profile pictures of all you friends list. We will never post or tag on your behalf or access your (or your friend's) information without your permission.
אין מספיק מידע בחשבון הפייסבוק שלך על מנת להשלים את התהליך, נסה אפליקציה אחרת.
המשך עם פייסבוק