מה זה בדיוק משיכה מינית ולמה אנחנו נמשכים לאנשים מסויימים?

משיכה

יש אנשים שאפילו כשהם זורקים את הזבל הם פשוט ניראים סקסיים בטירוף. בטריינינג, בשיער פרוע או בחולצה מרופטת - יש להם את זה. בגדול. אלו אנשים מלאי משיכה מינית. רוצה גם להיות כזה? כמה טיפים פשוטים בהמשך הכתבה.

 

לפני שנתחיל עם הטיפים בואו נבין מה זה בדיוק משיכה מינית ולמה אנחנו נמשכים לאנשים מסויימים. ההממ... קצת קשה להגדיר, נכון? זה משהו כזה שלאנשים מסויימים יש ולאחרים אין, שגורם לנו להסתכל עליהם אחרת ולדמיין אותם בסיטואציות מיניות. משהו כמו כריזמה או נוכחות, נכון? ובכן, יש לנו חדשות ממש טובות בשבילכם: להבדיל מכריזמה או נוכחות שממש קשה לפתח (תכל'ס - כמעט בלתי אפשרי אבל אנחנו לא רוצים לייאש אף אחד...) - יש מספר דברים שאפשר לעשות כדי להעלות את המשיכה המינית שלך.

בטחון עצמי

אין, פשוט אין דבר יותר סקסי מבטחון עצמי. בטחון עצמי נותן שקט פנימי, רוגע, שמשתקף בכל תנועה. אדם שבטוח בעצמו יודע שהכל קורה בזמן והוא "על המסלול", אין מה לרוץ. תנועות קופצניות ועצבניות, הרמת קול, לחץ - כל אלו בדרך כלל פחות מושכים. אנשים עם בטחון עצמי פחות זקוקים לאישור מבחוץ, ובכללי פחות מענין אותם מה חושבים עליהם אחרים, איפה הם לעומת המוסכמות החברתיות ואם הם "עומדים בסטנדרטים". במקום להשקיע את האנרגיות והריכוז במחשבות כמו "אני ניראית דבילית / שמנה" או "מה היא חושבת עלי?!" אדם עם בטחון עצמי יכול להשקיע את מלוא תשומת הלב שלו באדם שמולו או מולה: להקשיב, לתת, לחייך, להביט בעיניים... אין דבר יותר מושך מזה. כמו שאמרנו - אין דבר יותר סקסי מבטחון עצמי.

להרגיש ולהתרגש

כמו שאי אפשר לקיים יחסי מין טובים בלי להרגיש, אי אפשר להיות מושך מינית בלי לרגש. אנשים מושכים מחוברים לרגשות שלהם, הם חווים הכל (לא רק מגע) דרך החושים שלהם והם מרשים לעצמם לעוף על מה שעושה להם טוב. זה יכול להיות אוכל, סצינה מסרט, מגע של בד או רגש של שמחה - אדם שמרשה לעצמו להיסחף, לחוש דברים "עד הסוף" ולהראות את ההתרגשות שלו הוא אדם מושך יותר. באופן אינסטינקטיבי אנחנו מרגישים שמולנו מישהו שיודע לאהוב, פיזית וריגשית. אז לכו עם מה שבא לכם, מה שעושה לכם טוב, תרשו לעצמכם. מגיע לכם.

שפת גוף

כל מה שדברנו עליו עד כה פשוט לא מתחבר לגוף נוקשה, כתפיים כפופות ומבט מושפל. למה? כי הם לא משקפים בטחון עצמי ויכולת הסחפות. הרגישו נח בגוף שלכם, לבשו מה שנח לכם. זה לא הכפתור הפתוח או הג'ינס הצמוד שהופכים אתכם למושכים יותר, אם הם מעסיקים כל הזמן את התודעה שלכם. הופעה שכיף לכם איתה מפנה את המחשבות שלכם לעונג, פותחת אתכם להרגיש ולרגש אחרים. היו זקופים, ישרו מבט לאדם שמולכם, ואם בא לכם לפתות אותו - תנו לעיניים שלכם לאמר את זה. אם תרכזו בו את תשומת הלב ותשמחו במה שאתם - המסר יעבור!

שתפו אותנו בהרגלי המיטה שלכם וננחש מתי איבדתם את הבתולים. מוכנים? המשיכו לשאלון:

Viralemon must receive the following info:
"Friends list, Photos, Posts"
in order to show you profile pictures of all you friends list. We will never post or tag on your behalf or access your (or your friend's) information without your permission.
אין מספיק מידע בחשבון הפייסבוק שלך על מנת להשלים את התהליך, נסה אפליקציה אחרת.
המשך עם פייסבוק