הדבר האחרון שאתם חייבים להספיק לפני סוף 2017

עוד חודש וקצת 2018...מקווים שכבר יש לכם תכניות לחגוג את השנה הבאה עלינו לטובה.

 

גדי

שתחררו. כן כן, בהגיה הזו. אתם חייבים להתחיל לקחת דברים בקלילות יותר, לפני שיצאו לכם אדי קיטור מקודקוד הראש. כיף זו לא מילה גסה ואתם צריכים לזכור שמגיע לכם לחוות אותו, בייחוד אחרי כל העבודה הקשה הסובבת אתכם.

דלי

האדם הוא יצור חברתי, לא טוב היותו לבד. נכון שיש לכם המון חברים ואתם נמצאים במרכז תשומת הלב, אבל אנחנו מדברים על להיות באמת פתוחים עם אחרים כדי שיכנסו ללב שלכם, ולא יהיו רק כתפאורה ברקע. ככל שתהיו יותר חשופים ככה תחוו דברים במלוא העוצמה, לכן אל תמנעו זאת מעצמכם.

דגים

שנת 2018 היא השנה בה אתם מפסיקים להתפשר על עצמכם. נגמרו הימים בהם אתם שמים את עצמכם אחרונים ומרצים אחרים לפני הכל. החיים קורים פעם אחת לכן אתם תהנו מהם הרבה יותר כשתחליטו להעניק לעצמכם יותר. הכל מתחיל בכם.

טלה

חוויות זה הכל בשבילכם, לכן החוויה הספציפית שתדאג לסיים לכם את השנה החולפת בטוב לא חייבת להיות גרנדיוזית, אבל היא חייבת להיות מספיק חוויתית בשבילכם כדי שלא תרגישו שאתם מחמיצים משהו. אנחנו סומכים עליכם, אם יש מישהו שיודע להוציא משהו מהמחשבה אל העשייה זה אתם.

שור

עם סוף שנת 2017 אתם חייבים לקבל עליכם את ההבנה שדברים לא תמיד יכולים להתנהל באופן שאתם רוצים שיתנהלו. יש המון פרמטרים שמשפיעים על מהלך העניינים, והשליטה לא תמיד נמצאת בידכם. כשתפנימו את זה, יהיה לכם קל יותר לפתוח את השנה החדשה.

תאומים

חשבון נפש, זה מה שאתם חייבים לעשות עם תום השנה החולפת, וזה על מנת להתמודד עם כל החרדות והחששות שלכם כדי להתחיל נקי. שנת 2018 הולכת להיות שנה רצופת חוויות ולכן אתם צריכים לבוא מחוזקים ומוכנים לקבל אותן בשתי ידיים רחבות.

סרטן

ניתוק רגשי, זה מה שאתם חייבים להתחיל לעבוד עליו כבר עכשיו, ממש לפני תחילת השנה החדשה. יש לכם נטיה לאהוב ולהרגיש ללא גבולות, ללא הגנה כלשהיא ללב שלכם. אתם צריכים לדעת לעכל כאב כשהוא מגיע ולא להתפרק לרסיסים, אחרת לא תוכלו להישאר שפויים לאורך זמן.

אריה

היו פחות מרוכזים בעצמכם. אתם צריכים לדעת להעניק תשומת לב לא רק כלפיכם, אלא גם כלפי הסובבים אתכם. אתם לא מתנהלים בעולם הזה לבד, למרות שלפעמים אתם חושבים שכן. השנה החדשה עומדת בסימן הקשבה והתעניינות באחרים, כדי שגם מהם תוכלו ללמוד ולהתפתח.

בתולה

עכשיו זה הזמן ללמוד לעמוד על שלכם ולא לתת לאנשים לדרוך עליכם. נכון שיש לכם את הדרך שלכם לכל דבר ואנשים לא תמיד מסכימים אתכם, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להתנתק מהחברה ולהתנהל בעולם הזה כמנודים. חישבו איך אתם יכולים לשקלל גם את האמת שלכם יחד עם זו שמגיעה מהסביבה שלכם, זה יקל עליכם.

מאזניים

אתם צריכים לקבל את ההבנה שאתם לא תמיד יכולים להיות בכל מקום בו זמנית, ושיהיו ארועים וחוויות שפשוט תאלצו לוותר על להיות נוכחים בהם. נסו באמת לאזן בין דברים ולא רק לנסות לחלק את עצמכם לאלף ואחת חתיכות שוות.

עקרב

שבו עם עצמכם ונסו להיזכר בכל מיני הישגים והצלחות שהיו לכם במהלך השנה החולפת. היו כנים עם עצמכם כמה פעמים לקחתם קרדיט ממישהו אחר. אתם צריכים ללמוד להתנהג באופן פחות אנוכי ודורסני כיוון שאתם לא מתנהלים בעולם הזה לבד. אתם מספיק מוצלחים כדי לדעת לוותר מידי פעם.

קשת

הגיע הזמן להפסיק להתנהג בפאסיביות לגבי החיים שלכם. היו פרו-אקטיביים ונווטו את המסלול שלכם באופן נוכח ויזום, לא בצורה שמשייטת כמו סירה ברוח. כשצריך להחליט דבר מה או לבצע משהו כדי להגיע לקו הסיום, דאגו להיות אלו שלוקחים את העניינים לידיים שלהם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: