הורוסקופ לתאריך: 19.11

גדי

היום אתם מרגישים שיש לכם השפעה רבה על נושא מסויים שנידון בחיק המשפחה שלכם, והדבר גורם לכם להרגיש מוחמאים ומעורר בכם מוטיבציה. יתכן וגם תיתקלו בהתנגדות מצד קרוב משפחה מסויים, אך אתם פועלים בתבונה הרגילה לכם על מנת להגיע לפתרון כולל.

דלי

היום יהיה גדוש בפעילות חברתית וכזו שמספקת את הרצון שלכם לבלות קצת מחוץ לבית. יתכן והיום יתארך אל מעבר למצופה לכן תכננו לעצמכם את יום המחרת בו תוכלו להשלים שעות שינה, על מנת לא לגרור עייפות מצטברת לאורך השבוע.

דגים

אתם מרגישים שאדם מסויים מנסה להשפיע עליכם לפעול לפי ההגיון שלו, והדבר גורם לכם חוסר נוחות בולט. אל תחששו לומר את דעתכם בעניין, גם אם זה ידרוש מכם להיות מעט בוטים. אל תהיו במקום בו אתם מרגישים חוסר נוחות לגבי העקרונות שלכם.

טלה

היום אתם תהיו ניצבים בפני החלטה שצריכה להעשות באופן חד משמעי, עניין שנדון כבר זמן מה והגיע הזמן לפתור אותו. אל תאבדו מיקוד בגלל הסחות דעת על מנת לא לגרור את הסקת המסקנות אל מעבר להיום. ישנם דברים שאם מושכים אותם יתר על המידה הם מאבדים תוקף וחבל.

שור

אתם מוצאים את עצמכם משקיעים המון אנרגיות במצב הבריאותי של בן הזוג שלכם, ונוטים לשכוח את עצמכם בעניין. חשוב שתהיו ממוקדים גם במצב הפיזי והנפשי שלכם על מנת לא להגיע לאפיסת כוחות או תשישות שתתסכל אתכם.

תאומים

אלו מכם שעובדים כעצמאים ירגישו בפרץ קריאיטיביות שיגרום לכם להשיג עוד פרויקטים בעלי תוצאות חיוביות בעתיד. האנרגיות שלכם מנטוות אתכם לעבר השגת מטרות באופן מפוקס, ואתם מרגישים בצורך לייעל את תהליך העבודה שלכם על מנת לא לפגוע בזרימה של הדברים.

סרטן

אתם חשים שהבטחה שביצעתם כלפי חבר קרוב לא מצליחה להתממש והדבר מתסכל אתכם. חוסר הנעימות מוביל אתכם לדבר איתו על העניין בכנות הרגילה שלכם, על מנת לנסות להסביר מדוע דברים לא יכולים להתבצע כמתוכנן.

אריה

חיי האהבה שלכם מטרידים אתכם ואתם שוברים את הראש כיצד להתקדם במערכת יחסים קיימת, או האם לסיים פרק שכבר לא מניע אתכם באופן חיובי. גם אם עצוב לכם כעת זכרו שככל שתמשכו משהו שאינו רלוונטי עבורכם, כך תרגישו יותר ויותר תסכול.

בתולה

באופן מפתיע אתם מוצאים את עצמכם מתנהלים בחולמנות שאינה אופיינית לכם היום. למרות ריבוי המטלות והלו"ז הצפוף, משהו מנתק אתכם מהמציאות וגורם לכם לחלום בהקיץ תוך כדי עבודה. נסו לשלב פעילות גופנית במהלך היום שתעזור לכם לשמור על ריכוז גבוה.

מאזניים

יתכן והיום תחוו איזשהו ויכוח עם בני הזוג שלכם בנושא הקשור לתפעול הבית ביומיום. גם אם אתם מרגישים שהצדק אתכם אל תמהרו לשפשף זאת בפנים של מי שאתם אוהבים. לפעמים עדיף להיות חכם מאשר צודק, על מנת להרוויח תחושות נעימות ואנרגיות חיוביות.

עקרב

אתם מרגישים מוזר היום, כאילו אתם לא מתנהגים כתמול שלשום. ישנם דברים קטנים שמטרידים אתכם וזה גורם לכם לחוסר אנרגיות ולתחושה מפוזרת. נסו לקחת צעד אחורה ולתת לעצמכם כמה רגעים של מנוחה, על מנת לסדר את המחשבות ולא לשקוע בדכדוך.

קשת

המצב הבריאותי שלכם צריך להיות היום בראש סדר העדיפויות, שכן אתם חייבים ללמוד איך לשפר את היכולות הפיזיות שלכם על מנת שתרגישו אנרגטיים יותר באופן כללי. אל תזלזלו בכושר כמצב של שגרה, כיוון שהגוף לא יכול להיות בבטלה לאורך זמן ללא תוצאות שליליות.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: