הורוסקופ לתאריך: 18.11

גדי

האמפתיה שלכם בשיאה היום ואתם מרגישים שאתם יכולים להכיל את האנשים הקרובים לכם באופן שתומך בהם מאוד. מצבים מורכבים דורשים את תשומת הלב שלכם היום והרצינות המאפיינת אתכם מנחה אתכם כיצד יש להתמודד איתם, באופן שקול ומסודר.

דלי

אתם מרגישים מאוד נוח היום לבטא את הרגשות שלכם ולעמוד על העקרונות שלכם, גם אם המצב לא נראה מבטיח. אתם מוכנים לקחת סיכונים שאולי יביאו עימם שינויים מהותיים בחיים שלכם, אך כל עוד זו בחירה שלכם אתם יודעים שזה הדבר הנכון לעשות.

דגים

חלק ניכר מהיום שלכם יהיה בתכנון אירוע או מפגש מסויים עליו אתם אחראים, ורוצים בהצלחתו. בד בבד אתם מעמיקים לתוך נפשכם ומבינים שאתם צריכים שינוי משמעותי בחיים שלכם, כזה שלא חוויתם כבר זמן מה.

טלה

למרות שסוף השבוע כבר כאן אתם לא מצליחים להוציא את הראש שלכם מענייני עבודה. אתם לא ממש יכולים להביא את עצמכם למצב רגיעה כי הראש שלכם עמוס במשימות שעברו עליכם השבוע, והמשימות שעתידות להתבצע בשבוע הבא.

שור

השבת הזו אתם תרגישו שאתם צריכים לעשות משהו מפנק שלאו דווקא נמצא בגדר חינמי. אתם אוהבים את תענוגות החיים ומוכנים לשלם עבורן ביוקר אם צריך. עובדה זו מביאה אתכם לחוות חוויות שאינן שגרתיות לרוב האנשים, כיוון  שהכל טמון בסופו של דבר בחישובי רווח והפסד.

תאומים

היום זה יום נהדר בו תוכלו לתכנן את עצמכם כלכלית לקראת השבועות הקרובים, באופן שלא יגרום לכם להיכנס לחובות מיותרים. אנשים סביבכם שמחים לסייע לכם בשיקולים הכספיים, לכן הראו להם את מידת ההערכה המגיעה להם.

סרטן

סוף השבוע הזה הוא זמן טוב להרהר בחיים שלכם ובמקום בו אתם נמצאים עכשיו. גם אם תהיו לבדכם רוב השבת זה לא אמור לדכדך אתכם, אלא לתת לכם את השקט לבחון האם אתם מאושרים מהמצב הקיים, או שמא זקוקים לשינוי.

אריה

השבת הזו הולכת להיות אקטיבית ביותר מבחינתכם, והמון פעילויות יתאספו על סדר היום שלכם. כמובן שאתם רוצים להספיק הכל מהכל, אך אל תשכחו לקחת נשימות בין לבין על מנת שלא תסיימו את סוף השבוע עם הלשון בחוץ.

בתולה

אתם חשים שהחיים הרומנטיים שלכם דורשים שיפור משמעותי, כזה שישדרג את הקשר ויפיח שוב את האהבה. בדיוק כדי להשיג מטרה זו אתם תצטרכו להיות גלויים ופתוחים עם בני הזוג שלכם, כדי לחשוף את הרצונות והתשוקות שלכם במערכת היחסים.

מאזניים

יתכן ושבת זו תרגישו שהדברים מתנהלים בקצב איטי יותר ממה שציפיתם, כאילו אתם נותרים מאחור בזמן שכל השאר עסוקים בפעילויות. צריך לקחת בחשבון שלא תמיד אפשר לשמור על אותו קו עם כולם וכי לכל אחד מאתנו יש את הטיימינג הנכון עבורו לעשיה.

עקרב

העיניינים האישיים שלכם מטרידים אתכם לאחרונה ונראה כי מבחינת חיי האהבה שלכם אתם לא נמצאים במקום בו אתם רוצים להיות. זה הזמן לקחת את עצמכם בידיים ולגרום לדברים לזוז בכיוון אליו אתם מסתכלים.

קשת

השבת הזו תהיה שבת מלאת הרהורים וחיבוטי נפש, שממלאים את הראש שלכם בתקופה האחרונה. אל תמנעו מעצמכם מלשתף את התחושות שלכם עם חבר קרוב שיוכל לתת לכם פרספקטיבה נוספת לגבי עניין מסויים.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: