מה התכונה הכי רעה שלך לפי המזל שלך?

אין טוב בלי רע, זה בטוח. לכן, בזמן שכל אחד מאיתנו טומן בתוכו חיובי ונעים, באותה מידה הוא גם כולל באופי את השלילי והפחות חביב. אז מה התכונות הכי שליליות אצלכם, לפי המזל האסטרולוגי שלכם?

 

גדי

האנוכיות והשתלטנות שלכם באה הרבה פעמים על חשבון אחרים סביבכם. אתם בדרך כלל נוטים לחשוב קודם כל על הצרכים שלכם ועל טובתכם האישית, מבלי שיהיה לכם אכפת באמת ממה שקורה לאנשים הסובבים אתכם.

דלי

הריחוק הרגשי שלכם הוא בעיה עמוקה אצלכם, אבל אתם רואים בזה כחוזקה באופי שלכם. אתם מאוד פיקחים ובעלי יכולות אנליטיות, אבל לפעמים זה גורם לכם להראות רובוטיים וחסרי רגישות. לוקח לכם זמן רב להרגיש מחוברים לאנשים אחרים ויש המון חומות בדרך ללב שלכם.

דגים

החולשה שלכם היא ברגישות היתר שלכם. אתם המקבילה האנושית לכדור זכוכית דקה ועדינה שיכולה להתנפץ לרסיסים בכל רגע נתון. שבריריות הלב שלכם יכולה לגרום לכם להתרסק גם מדברים שאינם אקוטיים.

טלה

חוסר הסבלנות שלכם מאוד בולט באופי שלכם ואתם חייבים לקבל סיפוק מיידי ויהי מה. אתם תמיד מרגישים שאין מספיק שעות ביממה על מנת להספיק כל מה שאתם מכוונים אליו, לכן אתם נוטים להיות חסרי טאקט וחסרי רגישות כלפי אנשים שנתקעים במסלול שלכם.

שור

אתם רכושניים, מאוד. הנאמנות שלכם מאוד גבוהה אך באופן מקביל גם הרצון לשלוט באחרים כל הזמן. אם אנשים לא מסכימים אתכם או לא רוצים להתלוות אליכם בדרך הנכונה לכם, אתם מבטלים אותם ונכנסים למגננה תוקפנית.

תאומים

העובדה שאתם לא צפויים היא התכונה החיובית והשלילית שלכם באותה מידה. אתם תמיד מסגלים את עצמכם לאנשים שנמצאים בסביבתכם, אבל זה אומר גם שאף פעם אי אפשר לדעת מה באמת הולך לכם בראש או בלב.

סרטן

שינויי מצב הרוח הקיצוניים שלכם נוטים לגרום לאנשים להרגיש מנוכרים כלפיכם. אתם מאוד חברותיים אין בכך ספק, אך כשמתקרבים אליכם שמים לב שיש לכם לפעמים נוכחות שמקשה על אחרים להיות סביבכם. הרגישות שלכם לא תמיד באה בטוב לאנשים ואפילו מעיקה עליהם.

אריה

התכונות שלכם הן מערבולת של טוב ורע. אתם מאמינים בעצמכם אבל מצד שני גם מאוד שחצנים, לכן זה בדרך כלל בא על חשבון הרגשות של האנשים הנמצאים בקרבתכם, המרגישים שאתם מתנשאים עליהם. הגאווה העצמית שלכם יכולה לגרום לאחר להרגיש נחות וחלש מכם.

בתולה

החיים מבחינתכם חייבים להיות מושלמים כמו פנינה, לכן לרוב אתם מציבים לאחרים סטנדרטים שפשוט אי אפשר לעמוד בהם. זה גורם לאנשים להיות מתוסכלים ולהרגיש שאתם כל הזמן שופטים אותם לחומרה.

מאזניים

כיוון שאתם מוקסמים מיופי ואסתטיקה מטופחת, אנשים לעיתים חושבים שאתם שטחיים וחומרניים. הטעם האנין שלכם לגבי דברים יוקרתיים ומלאי חן יכול לדחות אחרים כיוון שהם חושבים שאינכם מסוגלים להעריך דברים שאינם גשמיים.

עקרב

האופי הקשה שלכם לא מאפשר לכם לסלוח בקלות וגורם לכם להתכנס בתוך עצמכם כשאתם נפגעים. אתם שומרים דברים בבטן ולכן לרוב זה לא יוצא בכלל או יוצא באגרסיביות כשכבר אתם לא יכולים לסבול יותר. כשפוגעים בכם זה אוכל אתכם מבפנים, ומביא אתכם להתנהגות תוקפנית ולא נעימה.

קשת

חוסר המחוייבות שלכם מביא אתכם לא להיות מסוגלים להישאר בקשרים אמיתיים לאורך זמן, כיוון שאתם כל הזמן חושבים שזה מאיים על החופש שלכם. אתם מסרבים לטעת שורשים וכל הזמן נמצאים בתחושה שיש משהו טוב יותר שם בחוץ.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: