מה הסיכוי שתבגדו על פי המזל שלכם?

בגידות זה דבר רע, כולנו יודעים את זה, אבל עדיין זה לא מונע מאיתנו ללכלך את הידיים שלנו במעשה. אז כמה בוגדניים אנחנו יכולים באמת להיות, על פי המזל שלנו?

 

גדי

כיוון שאתם כל כך מכורים להישגיות והצלחה במקום העבודה שלכם, הדבר פוגם בבריאות הנפשית שלכם עד שאתם מרגישים חוסר סיפוק מתמיד. זה פוגע גם ביכולת שלכם להסתפק בקשר אחד נעים ואוהב, כי אתם מתוסכלים רוב הזמן.

דלי

באופן כללי אתם טיפוסים נאמנים. אתם לא נותנים לרגשות שלכם לשלוט בכם ויודעים לעשות הפרדה בין טוב לרע באופן רציונלי. מבחינתכם בגידה זה דבר לא פרגמטי, מיותר וחסר תוחלת, לכן אתם לא נוטים ליפול למקום הזה.

דגים

אתם פשוט מאוהבים ברעיון ההתאהבות, הרומנטיקה עבורכם היא תפאורה מרתקת ומושכת, רק הבעיה היא שהיא מושכת אתכם לפעמים למקומות בוגדניים. הריגוש והחוויה שבעניין לפעמים מובילה אתכם בעיניים עצומות וחולמניות לעבר זוג שפתיים חדש.

טלה

במילה אחת – כן. יש לכם נטיה לבגוד כי אתם תמיד מחפשים ריגושים והרפתקאות חדשות. היצר החקרני שלכם מוביל אתכם במורד המסלול המהיר לחיפוש הפתעות מרגשות, וכן, בגידות הן גם חלק מהעניין.

שור

בניגוד לטלה, אתם ההיפך הגמור בכל הקשור לבגידות. בין אם זה קשור במערכת יחסים רומנטית ובין אם בקשרים עם חברים, הנאמנות שלכם היא תכונה מאוד בולטת אצלכם. אתם אומרים את האמת, לא משנה מה, ולא יכולים לסבול התחמקויות ושקרים.

תאומים

אופי כפול, זה כבר ידוע, אבל המשמעות של זה היא שאתם יודעים לאמץ אליכם אופי של מגוון אנשים, לכן אתם גם מתחברים מהר לאנשים. בכל הקשור במערכות יחסים, זה לא תמיד משאיר אתכם רק עם בנאדם אחד. מה שכן, אתם לא טיפוסים בוגדניים באופי שלכם, לכן פחות סביר שתפזלו החוצה.

סרטן

אתם לעולם לא תבגדו במי שאתם אוהבים, לעולם לא. מבחינתכם זו לא אופציה בכלל, הודות לאופי הנקי שלכם ולמסירות הבלתי נדלית שיש לכם כלפי הקרובים אליכם. מה שכן, יותר סביר שיבגדו בכם, כי הרגישות שלכם מאפשרת את זה.

אריה

אתם הפכפכים. מצד אחד אתם אנשים בעלי עקרונות ששואפים תמיד לדבר המוסרי, אך מצד שני אתם גם נוטים להתרכז בעצמכם ובמה שטוב לכם, כאן ועכשיו. לכן אתם גם בסופו של דבר עושים מה שאתם רוצים, מבלי להתחשב במיוחד במי זה פוגע.

בתולה

לא סביר שתצאו בוגדניים כלפי הקרובים אליכם, למרות שזה בהחלט יכול לקרות. הפרפקציוניזם שלכם לא נותן לכם את הלגיטימציה לפגוע במערכת יחסים קיימת כיוון שאתם שואפים לשלמות, אך כשאין אותה בקשר, גם אתם יכולים להתחיל להריח ורדים אחרים.

מאזניים

למרבה ההפתעה אתם דווקא יותר סבירים לבגוד, יותר מאשר מזלות אחרים. דווקא בגלל שאתם נוטים לשים את בני הזוג שלכם במקום גבוה ועליון מבחינתכם, הרבה פעמים אתם מתאכזבים אם במציאות הם לא מגיעים לרמה שדמיינתם, ואז אתם מתחילים להתסכל לצדדים.

עקרב

מזל עקרב הוא טיפוס בוגדני, עובדה. הרגשות הסוערים שלו מובילים אותו בדרכים עקלקלות שמצד אחד נועדו לספק יצרים ותחושות, ומצד שני גם מעמיקים אותו בתוך מערכות יחסים. לא תמיד אתם חושבים על הדברים עד הסוף, ופשוט מתמסרים לרגע.

קשת

כמו טלה, גם אתם אוהבי הרפתקאות חדשות ומחפשים תמיד לעשות כיף. חוויות מסעירות תמיד נמצאות בלוח הזמנים שלכם, גם כשזה קשור בהחלפת בני זוג. בדיוק בגלל זה הדחף הסקרן שלכם לוקח אתכם אל מעבר לנאמנות למערכת יחסים אחת בלבד.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: