הורוסקופ לתאריך: 17.11

גדי

בן הזוג שלכם טוען כי אתם מתייחסים אליו יותר מידי בביקורתיות לאחרונה, כאילו אתם מצפים ממנו לתת יותר מעצמו בבית כיוון שאתם עצמכם עמוסים בעבודה. זכרו להסתכל על הדברים מנקודת מבט רחבה על מנת שלא להגיע למצב בו בן הזוג חש כאילו אכפת לכם פחות.

דלי

שישי הזה יש לכם דחף גובר לצאת ולבלות, אחרי שבוע עמוס של ריבוי משימות והוצאת אנרגיה. יתכן ובמהלך היום תהיו מעט מוסחי דעת כיוון שהעיניים שלכם נתונות על הערב, אך השתדלו לעשות את המיטב בנוגע למטלות כאלה ואחרות שדורשות טיפול.

דגים

אתם מנסים להרשים היום מישהו מסויים אך מרגישים שידכם אינה על העליונה. אל תתנו לזה להוריד לכם את המוטיבציה אלא נסו לתקוף את העניין מזווית אחרת. הקריאיטיביות שלכם תשרת אתכם כאן.

טלה

יש בכם צורך עז היום להחצין חיבה ודאגה כלפי הסביבה הקרובה אליכם, ואתם מרגישים שמזמן לא הבאתם לידי ביטוי כמה אתם מעריכים ואוהבים את היקרים לכם. מצב הרוח שלכם חיובי ומרומם, ויש תכנון לגבי איזה טיול מרענן שישנה קצת את הנוף של שגרת היומיום.

שור

אתם מרגישים שבני הזוג שלכם לא נוהגים אתכם באותה הפתיחות והכנות שאתם מחצינים כלפיהם. הדבר גורם לכם להתערער מבחינת הבטחון שיש לכם במערכת היחסים הנוכחית, ואתם חשים בצורך לקבל יותר, מה שראוי עבורכם ולא פחות מכך.

תאומים

היום יהיה בסימן עשייה של דברים מוכרים וכאלה שאתם מורגלים בהם, מבלי לנסות לחוות איזשהי חוויה חדשה או שוברת שגרה. יש ימים שפשוט אפשר לזרום עם המוכר והאהוב, כאשר אין צורך לחוש בהחמצה כזו או אחרת.

סרטן

שישי הזה מביא עימו תחושת חוסר שייכות בכל אחד מהמעגלים החברתיים בהם אתם מתרועעים במהלכו. אין צורך להתרגש מכך או לצפות סימן לבאות, כיוון שישנם ימים בהם אנחנו פחות מתחברים ומתקשרים כלפי חוץ.

אריה

מצב רוח מעט שפוף תופס אתכם היום והאנרגיות שלכם צריכות קצת לטפס מעלה. גם אם דברים לא מתבצעים לשביעות רצונכם היו אופטימיים והשאר כבר יסתדר מעצמו. תחושות כעס ותסכול רק יובילו אתכם למקום של תקיעות מחשבתית וזה יצור בכם מחסום רגשי מיותר.

בתולה

אתם מאוד עסוקים שישי הזה, אך עדיין מרגישים שמספר המשימות שעליכם לסיים עולה על כמות האנרגיה ולוח הזמנים שתכננתם עבורכם. אל תכניסו את עצמכם למתח מיותר כיוון שסוף השבוע בפתח והרגיעה היא משהו שאתם חייבים עבור עצמכם, מבלי לזלזל בה.

מאזניים

אתם שופעים יצירתיות היום ונראה כי אתם דואגים להחצין אותה בכל שיחה ושיחה שאתם מנהלים עם הסביבה שלכם. יש בכם פרץ של אקטיביות ואופטימיות שמנעימה לכם את היום, ואת פתיחת החוויה של סוף השבוע.

עקרב

הקשרים החברתיים בחיים שלכם מאוד משמעותיים עבורכם ולכן אתם דואגים לטפח אותם כל הזמן. היום כנראה שתהיו מצופים להשתתף בארועים שונים של חברים שונים, ולכן יהיה עליכם להחליט היכן תוכלו ותרצו להיות, כיוון שלא תוכלו לחלק עצמכם לשניים.

קשת

אתם מרגישים מאוד רגועים היום, אך אחרים נוטים לחשוב שאתם חסרי אכפתיות כלפיהם. זה לא בהכרח נכון, אתם פשוט משתדלים לשמור על קור רוח ולא לעורר סערת רגשות שאינה רצויה. מבחינה רומנטית היום יהיה יום נהדר להכרות חדשה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: