הורוסקופ לתאריך: 16.11

גדי

הדברים משתנים אצלכם בקצב מהיר לאחרונה ומומלץ כי תזרמו עם העניין באופן טבעי והרמוני. שינוי כזה או אחר יכול להיות קשור באחד מהחברים הקרובים שלכם או בן משפחה, או כמובן שינוי שקשור ישירות בכם, יתכן אפילו במקום העבודה הנוכחי.

דלי

היום אתם מחפשים נואשות אחר מקור השראה שירומם לכם מעט את היום, כיוון שאתם חשים שהאנרגיות שלכם לא במיטבן. אל תטעו בהבטחות שווא שזורמות אליכם מכיוון הסביבה הקרובה, על מנת שלא תשימו את עצמכם על המסלול לאכזבה.

דגים

חמישי הזה נמצא בסימן עמידה מאחורי העקרונות שלכם, כאשר אתם לא הולכים להתפשר ולו במתי מעט. אתם מרגישים במתיחות בינכם לבין בני הזוג שלכם בגלל עניין זה אבל עדיין לא מוכנים להתפשר על מה שאתם מאמינים בו.

טלה

יתכן ותרגישו היום רוח שטות שאופפת אתכם וזה גורם לכם לא לקחת ברצינות רבה מידי את המשימות שמוטלות עליכם. אל תתנו להסחות דעת כאלה ואחרות לטרפד לכם השגת מטרות כיוון שאתם תצטערו על כך מאוחר יותר.

שור

יש לכם ציפיות גבוהות מהעמיתים שלכם לעבודה ואתם מוצאים את עצמכם מציפים אותם בדרישות ובשיחות מוטיבציה. היזהרו לא להעמיס במקום לעודד, על מנת שלא תימאסו על אותם אנשים שיתייחסו אליכם באופן אנטגוניסטי.

תאומים

היום תופתעו לקבל הצעה אטרקטיבית במקום העבודה שלכם, יתכן וזה יהיה בדבר קידום כלשהו. ההישגים שלכם בעבודה בולטים וכעת הגיע הזמן לגמול עליהם. אל תנוחו על זרי הדפנה אלא המשיכו באותו קו עשיה ויצירתיות.

סרטן

אל תתנו לחששות ולחרדות שלכם להגביל את עצמכם מלשאוף להגיע למקומות אליהם אתם מכוונים. דעו מה אתם שווים ולכו על כך בכל הכוח. על מנת לצאת מאזור הנוחות שלכם אתם תידרשו להפעיל מעט מרפקים, אבל היו בטוחים שזה ישתלם לכם בעתיד.

אריה

הקסם האישי שלכם בשיאו היום אך אתם מרגישים שאתם לא יכולים להתפנות לכל אחד ואחד מהסובבים אתכם. אתם מוציאים המון אנרגיה בנסיון להגיע לכל אחד מאנשי הצוות שלכם בעבודה ובין החברים שלכם, אך זכרו שאי אפשר תמיד לשלוט על הכל ולתת את ה-100% שלכם.

בתולה

הקשיבו היום לאינטואיציה הפנימית שלכם יותר מתמיד. אם יש לכם ספקות בנוגע להתנהלות מסויימת אל תדחו אותן אל מתחת לשטיח אלא התעמתו עם העניין באופן נקי ואמיתי. גם אם תקחו צעד אחורה בעניין מסויים שעומד על הפרק אתם תתקדמו 2 צעדים קדימה לכשתתברר התמונה הגדולה.

מאזניים

חבר משפחה שזקוק לעזרתכם היום יקבל אותה במלוא כוונה ודאגה. אתם נמצאים לצידו ללא פשרות ונותנים לו עצה אמיצה וכנה, גם אם היא נשמעת כביקורת. הכנות שלכם הולכת תמיד בראש ואתם לא יכולים לומר לאנשים מה שהם רוצים לשמוע, רק על מנת להניח את דעתם.

עקרב

נראה כי אתם נאלצים לחלק את תשומת הלב שלכם לכמה וכמה מקומות היום, והדבר גובה מכם אנרגיות. יתכן ותעשו מספר טעויות בנוגע להתנהלות שלכם לאורך היום, אך אל תקחו את זה באופן טוטאלי או מתסכל, כיוון שזה רק טבעי כאשר אתם נדרשים להתרכז ביתר שאת במגוון דברים שנמצאים לכם על הצלחת.

קשת

חדשות שמגיעות אליכם מכיוון של חבר קרוב גורמות לכם להתרחק ממנו בזמן הקרוב לבוא, כיוון שאתם חשים בצורך להתנתק מעט. היום יהיה יחסית שקט בהתנהלות הארועים. שבו, וזה יתן לכם את הזמן לחשוב כיצד אתם רוצים להמשיך את הקשר הזה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: