מתי הוא עומד להציע לך נישואין על פי המזל שלו ?

אירוסין....מילה קסומה שלוקחת כל בחורה והופכת אותה בשניה מעלמת חמודות וליידי קלאסה לייצור שוצף וקוצף עם דם בעיניים. למה? כי היא מחכה לשאלה הנכספת מכל – מתי הוא יציע כברר?. בואי תראי בדיוק מתי, לפי המזל שלו.

 

גדי

היופי עם מזל גדי הוא שאת ממש לא צריכה להרגיש חרדת ביצוע. דעי שכשיהיה זה המועד הנכון, הטבעת כבר תציע את עצמה. מבחינת מזל גדי הכל נעשה בטיימינג הנכון לו, לכן תני לקשר שלכם לקחת את המסלול הטבעי שלו, ולהתעצם בהתאם.

דלי

מיזמתו - קרוב לוודאי שלעולם לא. לא בשביל להאפיל עננת דיכאון על פנייך, אבל מזל דלי הוא לא ממש יצור רגשי מוחצן. אם את רוצה לכוון אותו לעבר ההצעה המיוחלת, תאלצי להיות בוטה וגלויה בעניין. לא צריך להפעיל אלימות, אבל מזל דלי צריך דחיפה בכיוון.

דגים

רומנטיקנים חסרי תקנה, כאלו הם הדגים, ועל כן כשהם מרגישים שמצאו את החצי השני שלהם, הם כבר ירדו על הברך ויפתחו את קופסת הקטיפה האדומה. ברור שהם צריכים לוודא עם עצמם שאת באמת הנפש התאומה בקשר הזה, אבל כשהתשובה מבחינתם היא כן, ככה גם תהיה שלך.

טלה

בקרוב, אפילו בקרוב מאוד. טלה ידוע ככזה שאוהב שהכל בחיים שלו עומד לקרות בדיוק, אבל בדיוק איך שהוא רוצה ורואה לנכון. יש לו המון דברים על הצלחת ואת אחד מהם, אז תעשי גבות ותתכונני להיות מופתעת.

שור

סבלנות, זה שם המשחק עם מזל שור. השוורים מאוד שקולים, מחושבים ולוקחים את הדברים באיזי. הם לא אוהבים שלוחצים אותם לפינה או דוחקים בהם להזדרז בהחלטה חשובה, על אחת כמה וכמה כזו כמו להציע נישואים.

תאומים

קשה לומר האמת. מזל תאומים ידוע בתזזיות שלו ובספונטניות מטורפת, לכן זה יכול לקרות בכל רגע נתון האמת. גם כשהם מתכננים דברים לעתיד הכל בגדר לא צפוי ויכול לקבל סיבוב של מועד אחר. חשוב לזרום איתם בקטע הזה, על מנת לא לאבד אותם לגמרי.

סרטן

אף מזל לא יכול להתחרות עם סרטן בעניין הצעת הנישואין, כיוון שזה המזל הכי משפחתי וביתי שיכול להיות. עצם המחשבה של לדחות את רעיון הקמת המשפחה לגיל מאוחר לא מתיישבת לו נכון, ועל כן שום דבר לא ימנע ממנו מלחשוף את הטבעת המיוחלת.

אריה

השלמות היא ערך עליון אצל מזל אריה לכן הוא ממש לא מתכוון להיחפז לשאלת השאלות. קודם כל הוא ידאג למצוא ולוודא שבת הזוג שלו היא המאטצ' המושלם עבורו, זו שגורמת לו להיות טוב יותר בכל האספקטים של חייו, בלי פשרות. תני לו את הזמן הדרוש ואת רק תרוויחי מכך.

בתולה

כיוון שהפרפקציוניזם הוא האלמנט שמוביל את מזל בתולה במסלול חייו, דבר לא ייעשה אם לא יהיה בדיוק כפי שהוא רואה אותו ומצפה לו. לכן יש מצב טוב שהטבעת המנצנצת לא תיזרק לעברך במהירות הבזק, כיוון שבתולה לא נוטה לצלול אל תוך המים, אלא להרגיש קודם את הטמפרטורה.

מאזניים

חוסר ההחלטיות המאפיינת כל כך את מזל מאזניים תדרוש הרבה סבלנות מצד בחירת ליבו. מחוייבות שכזו אינה עניין של מה בכך עבורו, לכן הוא יקח את הסוויט טיים שלו עד שירגיש לחלוטין שזו ההחלטה הנכונה עבורו.

עקרב

בוא נאמר שההצעה הולכת להגיע מוקדם יותר משניתן לצפות. הגבר העקרב הוא ממש לא מתוסבך עם עצמו והוא יודע בדיוק מה זה אומר להיות מאוהב, על אמת. לכן, ההיסוס הוא לא חלק ממעגל התחושות שלו לגבייך, וההצעה תגיע בזמן הגיוני וצפוי.

קשת

קשתים הם אנשים שאוהבים להרהר מטבעם, לכן צריך לקחת את הזמן איתם. בנוסף קשה להם עם המחשבה שהם הולכים להתמסד במקום אחד לשארית חייהם, וההבנה הזו צריכה לעבור מטבוליזם מעמיק אצלם בראש.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: