הורוסקופ לתאריך: 15.11

גדי

אתם נמצאים במצב בו אתם נדרשים לטפל בעניין משפחתי שיצא מכלל שליטה, ולאופי המדוייק והשכלתני שלכם יש הרבה כוח בהשפעה על המצב. נסו לשקלל אסטרטגיית פעולה שתנסה להיטיב עם כלל הנוגעים בדבר, מבלי שיהיו כאלה שיצאו מקופחים.

דלי

יתכן והיום תעמדו לביקורת של בן זוג או קרוב משפחה שיטיח בכם האשמות על כך שאינכם גלויים איתו מספיק. נכון, אתם לא ממש אוהבים לחשוף את נבכי הנפש שלכם, אך כשזה נוגע לסביבה הקרובה אליכם אתם צריכים מידי פעם לתת להם להיכנס פנימה.

דגים

אתם מתנהלים היום במקום העבודה באופן זהיר וחשדני כיוון שיש לכם תחושה שמישהו מספר עליכם שמועות כדי להפיל אתכם. מומלץ שתדברו עם הממונים עליכם על מנת לספר את הצד שלכם בעניין, לפני שדברים יצאו מגדר שליטה.

טלה

בוקר יום רביעי ואתם מלאי מוטיבציה עם פתיחת היום בעבודה. הקריאיטיביות שלכם בשיאה וניתנת לכם גם ההזדמנות להציג אותה בעבודה על פרויקט מסוים שאתם אמונים עליו. אל תתנו לאנרגיה הזו לדעוך עם החזרה הביתה אלא עשו משהו פעיל ואפילו ספורטיבי הערב.

שור

אתם נמצאים בכושר פיזי נהדר לאחרונה וזה מחייב אתכם להתמיד על מנת לא ליפול ממנו. המשיכו לאמן את הגוף שלכם באופן שגרתי אך זהיר, על מנת לא להיפצע מעבודת יתר או מביצוע אינטנסיבי מידי של תרגילים. ככל שתמשיכו בכך, כך יעלו רמות האנרגיה שלכם לטווח ארוך.

תאומים

יש לכם תחושת חומרנות מתפרצת שמלווה אתכם לאורך היום, וכל הנוצץ בעיניכם הוא זהב. קרוב משפחה שלכם מחזיר את הרגליים שלכם אל הקרקע עם תובנות הקשורות במצב הכלכלי הנוכחי שלכם, לכן מומלץ להקשיב כדי לא להפסיד.

סרטן

היום זה יום נהדר להגעה להחלטה בנוגע לעתיד שלכם, כל אלו מבניכם שעדיין מתלבטים בשאלה מה הם רוצים לעשות עם עצמם. הרעיונות יציפו אתכם ויתחילו לקרום עור וגידים, כך שתתחילו לראות את התמונה הגדולה. זכרו, אין ניסים ונפלאות שיציבו אתכם במקום שאתם רוצים לעצמכם, הכל מתחיל בעבודה קשה.

אריה

נצחונות כאלה ואחרים שתשיגו לעצמכם היום, יגבו מכם מחיר במועד מאוחר יותר. הכינו את עצמכם לעומד לבוא מבחינת התארגנות כזו או אחרת, בהתאם למה שהגיע לנחלתכם. אל תקחו את זה כדבר שלילי, זוהי רק תזכורת שכל עבודה קשה מביאה בצידה גמול, ולהיפך.

בתולה

היום אתם תרגישו כאילו אתם על תקן גורו או יועץ כלשהו, כיוון שהרבה אנשים יבואו אליכם בבקשת עיצה. יתכן וזה יחמיא לכם בהתחלה אך במהלך היום אתם תרגישו את המועקה שבאחריות הזו. אתם נוהגים בדיפלומטיות על מנת לא לפגוע באף אחד, אך זכרו להיות גם קורקטיים.

מאזניים

היום יהיה יום מצויין להפגין את היכולות היצירתיות שלכם, עליהן תקבלו פידבק חיובי ומחמיא. אתם רבי השפעה במעגלים החברתיים בהם אתם נמצאים, אך היזהרו מלקחת זאת כמובן מאליו, שכן יום אחד אדם למעלה ובשני הוא למטה.

עקרב

רכישה מסויימת עומדת להכריח אתכם להתאמץ ולברור את המוצר הטוב ביותר ובמחיר הטוב ביותר, דבר שיהיה לא קל מעצם ריבוי הדגמים וההיצע שמוצג בפניכם. השתמשו בהגיון הבריא שלכם לפני קבלת החלטה על מנת לא להיגרר להוצאה כספית גדולה ומיותרת.

קשת

אתם עושים כל שביכולתכם לעשות את הדבר הנכון במקום העבודה שלכם, אך יכול להיות שפרמטרים מסויימים יחמקו מכם בדרך לביצוע המשימה. עליכם לזכור שאם תשימו על עצמכם יותר מדי לחץ יהיה לכם קשה לראות את הדברים מנקודת מבט רחבה ולהסיק מסקנה נכונה.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: