5 המזלות שצפויים להתעשר בחיים

זו לא הפעם הראשונה (וגם ממש לא האחרונה) בה האסטרולוגיה ומערך הכוכבים ממפים את החיים שלנו, אם בתחום הזוגי, החברתי וכן – גם הכלכלי. המזל שלנו יכול לצפות מי מאתנו יהיה בעל תחזיות מוצלחות יותר להצליח להתעשר בחייו. ישנם אנשים שטובים יותר בתחומי האומנות והתקשורת לדוגמה, ומנגד ישנם כאלו שפשוט טובים בעסקים ובניהול פיננסי. אז מי הם 5 המזלות שהכי צפויים לשחות בכסף?

 

בתולה

תורת האסטרולוגיה מציבה תמיד את מזל זה כבעל נחישות ודבקות במטרה. בתולה הוא מזל אנליטי, חרוץ ובעל תשומת לב מירבית לפרטים הקטנים, ולכן הוא נועד לחתור אחר הצלחה והישגיות לאורך כל הדרך. למזל בתולה יש 2 רגליים על הקרקע ולכן נוטה להתחבר יותר לדברים החומריים בחיים. נוסף על כך הוא שומר על אורח רוח גם במצבים סבוכים, ומתעל את כל האנרגיות שלו לפתרון בעיות באופן מושלם. פרפקציוניזם כבר אמרנו?

 

עקרב

הכריזמה האדירה של מזל עקרב מציבה אותו כייחודי וממגנט מבין כל המזלות. יש לו את הכוח לגרום לאנשים לעשות כרצונו, לרצות אותו ולגרום לו לתחושת סיפוק וכח. לבני מזל עקרב יש תכונות חזקות המתבסות על תושיה ויכולת קוגנטיבית עוצמתית, לכן חריפות המחשבה שלהם לוקחת אותם למקומות גבוהים, מלאי גמול ושכר. האינטואיציה החזקה של העקרב יחד עם הסקרנות הנצחית שלו מפעילה אותו בכיוון של מציאת תשובות מקדמות בחיים. גם אם הוא חווה מפלה, הוא לא שוקע בה אלא מיישיר ראש הלאה, להצלחה הבאה.

 

אריה

מזל המשוייך ליסוד האש, ולכן מלא התלהבות ואנרגיה המציבה אותו כמנהיג בין המזלות. האריה תמיד ישאף להגיע הכי גבוה שאפשר, אל הפיסגה ועוד קצת מעבר לה. האינדיבידואליות האופטימית שלו והעוצמה המנטלית שלו מציבים אותו במיוחד ונועז מבין השאר, ועל כן הוא מרשה לעצמו תעוזה גם במקרים שנראים בלתי אפשריים. ככה משיגים עושר בחיים, נפשי, חברתי וגם כלכלי.

 

שור

מזל המשוייך לאלמנט האדמה, לכן יודע לחזור לקרקע כשצריך ולהיות מחושב ועקבי למען השגת המטרה. מזל זה הוא מאוד פרקטי ואינטיליגנטי, לכן יודע גם לתעדף את סדר הדברים באופן רציונלי ונכון. יש לו יכולות ניהול מעולות והוא לא מבזבז אנרגיה על התפל בחיים. המיקוד והמיומנות העסקית שלו  מביאים אותו להיות שקול ומדוד, כזה שלא עושה צעדים ללא מחשבה עמוקה או חיפזון. ראש עסקי מפותח ואהבת היוקרה מביאים את השור להנות מהדברים הטובים בחיים, בייחוד אלה שעולים יותר...

 

סרטן

מזל מים, ולכן כזה שמטפח ומעורר מוטיבציה באחרים לצמוח אל על. מזל סרטן הוא מלא חמלה ואהבה כלפי הזולת, לכן הדאגה ונדיבות הלב שלו חוצה גבולות. בדיוק בגלל זה הוא מהווה מנהל נהדר שמסוגל לקשור קשרים אנושיים מופלאים עם הצוות שלו, להקשיב לעמיתיו ולעורר בהם גאווה מקצועית. אנשים תמיד מבקשים ממנו עצה והקשבה, והקריאיטיביות שלו מנחמת אותם ומוצאת להם פתרונות ממולחים - זהו מסלול בטוח לקשרים עסקיים איתנים ומוצלחים.

 

5 מזלות אלו לא משאירים דברים לידי צירוף המקרים, הם לוקחים את הרצונות שלהם בידיים וממנפים לעבר חשבון בנק עב כרס. שאר המזלות יכולים ללמוד מהם הרבה על איך לחיות את החיים לפי הפלוס בחשבון, בניגוד למינוס.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: