מי הנפש התאומה שלכם לפי גלגל המזלות?

אנחנו פוגשים באנשים שעוברים לנו בחיים מדי יום, לוקחים מהם את הדברים הטובים והרעים ולומדים את מי אנחנו רוצים להשאיר כחלק ממסגרת המסלול שלנו, ואת מי לא. אבל, רק בודדים נכנסים לנו באמת ללב ולראש, וגורמים לנו להיות בני אדם טובים יותר, לעצמנו ולעולם. אלו הם הנפשות התאומות שלנו, איתם אנחנו מרגישים ישות אחת בלתי נפרדת. אז מי הנפש התאומה שלכם לפי המזל שלכם?

 

גדי

לרוב אנשים חושבים שאתם קרים ומתנשאים, אבל זה לא באמת העניין. אתם מלאי נחישות ותחושת מחויבות בחיים, לכן הנפש התאומה שלכם תהיה זו שמעריכה את התכונות האלו בכם. תכונות של מסירות, אמינות וכנות מעל הכל.

דלי

הנפש התאומה שלכם תהיה האדם בו אתם מוצאים תכונות של מסירות אמיתית וטוטאלית למערכת היחסים בניכם, ויחד עם זאת גם מלאת הומור וחוש הרפתקנות מפותח. לא יזיק אם החצי השני שלכם גם ידע את דרכו במטבח, היות ולדליים יש תאבון ממש בריא, ממש.

דגים

אתם מחפשים מישהו שיעורר בכם השראה, כזו שגורמת לכם לחפש את המשמעות האמיתית של האהבה בחייכם. הנפש התאומה שלכם מאשרת לכם לתת דרור לרומנטיקה שמצפה אתכם, ותומכת בכם לאורך העליות והמורדות בחיים. זה יהיה האדם שירגש אתכם כל פעם מחדש בכריזמה הממגנטת שלו, ויקח אתכם יד ביד לעבר חיים מלאי רגש.

טלה

אתם אנשים חזקים ודעתניים, לכן הנפש התאומה שלכם חייבת להכיל זאת ולשקף לכם את עצמכם. מי שיהיה לצידכם חייב להיות מוכן לקחת סיכונים ולהתמודד עם דברים באופן ישיר וללא פחד, עובדה שתדליק אתכם ותגרום לכם להעריך אותו יותר כל יום.

שור

החצי השני שילווה אתכם בחיי האהבה חייב להראות נאמנות טוטאלית לכם ולכם בלבד. התנהגות כזו תציף אתכם באהבה כלפיו והנאמנות העוצמתית שלכם תצא אליו בלי סייג. אין לכם סבלנות למשחקי כוחות, לכן כשתמצאו את האחד הנכון לכם, יהיה לכם קל לזהות זאת לפי הקלילות הרומנטית ותחושת הייחודיות שתעטוף אתכם יחד.

תאומים

אתם נמשכים לחוכמה ושנינות, לכן הנפש התאומה שלכם תהיה זו שמצחיקה אתכם עד שכואבת לכם הבטן. אתם חייבים שהחצי השני שלכם יאתגר אתכם על בסיס קבוע, אחרת אתם תשתעממו ולא תרצו להמשיך ביחסים יותר. האתגר הוא בסיס ההשראה עבורכם.

סרטן

יש לכם לב בגודל העולם כולו, והנפש התאומה שלכם צריכה להיות מסוגלת להכיל אותו ולהחזיר לכם את אותה אהבה סוערת בדיוק. מי שיתאים לכם יותר מכל הוא האדם שיפעל גם מכוח האמוציות וגם מכוח ההגיון, כך שיוכל לאזן אתכם כשתכנסו לסערת רגשות מבלבלת כפי שקורה לכם לרוב. האדם הזה ירגיע אתכם ויגרום לכם לאהבה עצמית גדולה.

אריה

המזג החם והגאווה שלכם אלו הן התכונות החזקות שמאפיינות אתכם, לכם מי שיהיה לצדכם חייב לגרום לכם להתגאות בו. זה מעורר אצלכם תחושות כבוד ואהבה, תשוקה ומשיכה. הנפש התאומה שלכם תהיה זו שתלהיב אתכם ותגביר את הבטחון העצמי שלכם, וזה כמובן לא משהו שקל כל כך לעשות.

בתולה

אתם אפופי חרדה וחשש שמא לא תוכלו למצוא את האדם שידע לספוג ולהכיל את הפחדים והלחץ הנפשי שלכם. אך מי שיהיה בעל לב רחב ומוטיבציה גדולה יבין בדיוק מאיפה אתם באים וירצה להתלוות אליכם במסע החיים המטורף הזה. מעל הכל אתם צריכים מישהו שיהיה מחוייב לקשר ויחזיר לכם את הנדיבות האינסופית שאתם מעניקים לו.

מאזניים

יש לכם הערכה ענקית כלפי הפן האסתטי בחיים, לכן מי שיתחרה על לבכם יהיה אדם ששומר על האטרקטיביות שלו בפניכם ומטפח עצמו ללא רבב. נוסף על המראה החיצוני אתם מעריכים מאוד אנשים בעלי בטחון עצמי איתן ועמידה מאחורי עקרונות של צדק וחמלה כלפי אחרים, וזה בדיוק מה שמוביל את הלב שלכם בכיוון שלו.

עקרב

אתם לא מתמסרים בקלות בכלל, לכן לוקח לכם זמן עד שאתם מרגישים שאתם יכולים באמת להיפתח כלפי מישהו מיוחד עבורכם. אותו אדם יהיה זה שמקבל את המשקעים שלכם מהעבר, לא משנה מה. רק זה שיגרום לכם לוותר מעט על הרצון בשליטה אגרסיבית ולתת לעצמכם להיות פגיעים, יהיה זה בו תוכלו לבסוף לבטוח לחלוטין.

קשת

הנפש התאומה שלכם תהיה זו שתבין ותכיל את הצורך שלכם בחופש אמיתי ונטול גבולות. זה יהיה האדם שלא יפחד "להשאיר אתכם לבד", אלא יהיה מספיק בטוח בעצמו כדי לנהל חיים מלאים משל עצמו, המשתלבים בהרמוניה מושלמת אתכם. מישהו שיבין שבכל רגע טמונה הזדמנות לחוויה והרפתקה חדשה ומרגשת.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: