הורוסקופ לתאריך: 14.11

גדי

היום אתם עומדים לבצע השקעה חשובה לטווח ארוך, בנוגע לקריירה שלכם או התפתחות אישית כלשהי. אתם מרגישים שהתייעצות עם בני משפחה בעניין היא חיונית, במיוחד בכל הנגע לעניינים כלכליים בחיים שלכם. אל תחששו לפרוש את כל החששות שלכם על השולחן.

דלי

אתם נמצאים בעימות פנימי הקשור במקום העבודה שלכם, כזה שלא נותן לכם מנוח כבר תקופה. קחו בחשבון שאם הגיעה העת לבצע החלטות קשות, אין מה לברוח מהתמודדות שכזו, אלא לבצע אותה בנחישות.

דגים

עניינים בנושא רוחניות יעמדו היום על הפרק מבחינתכם, יותר מבדרך כלל. הנושאים יסובו על פי עניינים פרקטיים של היוממיום, כאלה שיעמידו אתכם בפני חוויה ביקורתית מסויימת, אך ההתמודדות שלכם מולה תהיה רגועה ומאוזנת.

טלה

שלישי הזה עומד בסימן לחץ מבחינתכם, ואתם מרגישים את הדוחק להספיק המון דברים בזמן קצר. חשוב לזכור להיות גמישים לאורך ביצוע המשימות שלכם, על מנת שלא להעמיס על עצמכם מתיחות וחרדה שיטרפדו לכם את ההספק הרצוי.

שור

היום אתם עומדים לחוות שינוי רגשי שישפיע עליכם בצורה גדולה, בייחוד מבחינת חיי האהבה שלכם. אם אתם מרגישים את הצורך לעצור דברים על מנת לבחון אותם לעומק, אל תהססו אלא עשו זאת, זה יעזור לכם להתמודד עם השינוי.

תאומים

לפעמים יש לכם נטייה לשחק עם רגשותיהם של אנשים הסובבים אתכם, ולהבטיח דברים שאתם לא באמת מתכוונים לקיים. זכרו שקארמה היא דבר עוצמתי לכן אם לא תרצו שזה יחזור אליכם, אל תגרמו לאנשים אכזבה שנובעת מחוסר אחריות אישי.

סרטן

חבר קרוב צריך את תמיכתכם יותר מתמיד, כיוון שהוא נאבק עם עניין אישי כלשהו שמראה סימני הדרדרות. עמדו לצידו כפי שאתם יודעים לעשות כלפי כל מי שאתם אוהבים, אך זכרו שלא לקחת את הדברים עמוק אל תוככם.

אריה

אתם חשים מעט רגישים יתר על המידה, והמצב הנפשי הזה גורם לכם לחוש מעט נזקקים לתמיכה חיצונית. אל תפחדו מהתחושה הזו כיוון שלא תמיד אפשר או רצוי לעשות הכל באופן בלעדי. צריך לדעת גם מתי לבקש עזרה ולהתנחם בה.

בתולה

יתכן והיום תידרשו לבצע החלטות כאלה ואחרות שישפיעו מאוד על הטווח הארוך העומד לפניכם. שיקלו טוב את הצעדים שלכם גם אם מדובר כרגע בהחלטה שנראית משנית. אין לדעת מה יביא יום.

מאזניים

היום אתם מרגישים פרץ מוטיבציה שגורם לכם לרצות לעשות הכל מהכל, ולחוות יום עתיר הישגים וחוויות. נצלו את התחושה הזו על מנת לחוות זמן איכות עם מי שאתם אוהבים, והראו להם כמה שאתם מעריכים אותם

עקרב

 

נראה כי הכוכבים מעט מקשים עליכם השבוע עם מבחנים כאלה ואחרים שאתם מרגישים שמציפים אתכם. קחו את היום הזה על מנת לערוך סדר בדברים האישיים שלכם ולפנות את הנפש להתמודדות מוצלחת עם האתגר הקרוב.

קשת

יתכן והיום תרגישו שהיצירתיות שלכם מקבלת מפנה אחר ממה שאתם רגילים אליו, וזה מעט מדכדך אתכם מבחינת מצב הרוח לאורך היום. אל תתנו למעט חוסר אנרגיה מזדמן לגרום לכם לשקוע בפסימיות. מחר אתם תרגישו כבר יותר יעילים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: