הורוסקופ לתאריך: 13.11

גדי

יתכן והיום תחוו מעט חולשה הקשורה לבטחון העצמי שלכם, בנוגע לעניין כספי שעומד על הפרק. יש לכם נטיה לשמור את החששות בבטן ולא להחצין אותן כלפי חוץ. אם אתם מרגישים את הלחץ גובר עליכם, אל תתביישו לבקש עזרה מאדם קרוב.

דלי

אתם חשים כאילו בן הזוג שלכם מסתיר מכם איזשהו עניין שמונע מכם לתקשר באופן רגיל. יתכן ותגלו משהו שיאכזב אתכם, אך השתדלו לקחת דברים במידה ולא להתפרץ. לכל דבר יש כמה זויות, לכן חשוב שתראו את כולן מכמה נקודות מבט רחבות.

דגים

אתם מרגישים מעט יותר מתוחים מהרגיל היום, ולא ממש מבינים למה. מקור הסיבה לא ברור לכם אבל אתם יודעים שרמת המתח חייבת לרדת, אחרת זה יעלה לכם בבריאות. נסו לקחת כמה רגעים במהלך היום ולנשום עמוק. לקראת הערב כבר תרגישו טוב יותר.

טלה

חוויה נעימה עומדת לבוא בדרככם ביום שני הזה של השבוע, כזו שתזכיר לכם להקשיב יותר לגוף ולנפש שלכם ולהוריד את רמת הסטרס הכללית. היום יהיה יום נהדר לבילוי משותף עם בני משפחה או חברים קרובים, שיזכירו לכם כמה חשוב לשמור על פרופורציה בחיים.

שור

אתם הולכים להוריד מעצמכם מטלות כאלה ואחרות במהלך היום על מנת לרווח את הזמן שלכם ולעניק תשומת לב לחברים ובני משפחה, אותם אתם מרגישים שהזנחתם לאחרונה. יתכן וחבר קרוב יצטרך את תמיכתכם, לכן היו קשובים אליו.

תאומים

היום תהיה לכם הזדמנות לדבר בפתיחות על נושא מסויים שמטריד אתכם, ולהוריד מעט מועקה מעצמכם. תרשו לעצמכם לחשוף פרטים אישיים אך אל תהיו גלויים עד כדי כאב, כיוון שזה יעמיד אתכם תחת ביקורת שלא בהכרח תהיה חיובית עבורכם כרגע.

סרטן

ככל שיהיו לכם יותר מטלות על סדר היום, כך אתם תרגישו יותר פוריים מבחינה יצירתית ואנרגטית. אתם מרגישים במיטבכם היום ויש לכם חשק לבצע משימה אחר משימה כדי להספיק כמה שיותר. יש תחושת מוטיבציה באוויר לכן זה הולך להיות יום חיובי ופרודוקטיבי.

אריה

אין לכם זמן או פנאי לזוטות היום, ואתם חשים דוחק להעמיד אנשים במקומם אם הם מנסים לשוחח אתכם על דברים חסרי עניין או תוכן. הזהרו לא להתפרץ או לפגוע באף אחד כיוון שלא כולם שותפים לאותה מחשבה שמלווה אתכם לאורך היום.

בתולה

יש לכם היום תחושה כאילו הכל לא הולך לכם כמו שצריך, ואתם לא מצליחים לשמור על זרימה. אין באמת הצדקה לכך כיוון שאין איזשהן החלטות גדולות שעומדות על הפרק היום, לכן הרשו לעצמכם לקחת צעד אחורה ולהוריד מעליכם סטרס מיותר.

מאזניים

היום אתם צפויים לחוש בהתהוות של שינוי משמעותי שעומד ללוות אתכם בתקופה הקרובה. אתם מנסים לשמור על דיפלומטיות בין האנשים המעורבים בעניין, אך זכרו שחשוב לפעמים לנקוט עמדה נחושה וברורה.

עקרב

יש בכם פרץ של נדיבות היום ואתם מנסים להיות לעזר לאחרים סביבכם כמה שאפשר. כמובן שזו תחושה מבורכת שמציבה אתכם כתומכים מרכזיים בחיי הקרובים אליכם, אך הזהרו לא להגיע למצב בו אתם מנוצלים יתר על המידה.

קשת

תחושת אחריות כבדה כלפי הקרובים אליכם מציפה אתכם היום, ואתם חשים בצורך הגובר לעמוד לצידם על מנת לסייע להם בדבר מה שמעיק עליהם. היזהרו לא לפזר הבטחות שווא בהן לא תוכלו לעמוד.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: