לחוצים? האסטרולוגיה מגלה לכם מהו מקור החרדה הכי גדול שלכם

לכל אחד מאיתנו יש לחצים וחששות שמלווים אותו במהלך שגרת היומיום, אך יש כאלה יוצאי דופן, כאלה שגורמים לנו לקפוא על המקום ולהשתתק. אז מה מקור הלחץ הכי גדול שלכם, לפי המזל שלכם?

גדי

החיים שלכם מובלים על פי קו המחשבה של לעשות את הדבר הנכון בכל רגע נתון, לקחת אחריות ולסיים את המשימה בכל מחיר. תנו לעצמכם לפעמים להרגע, לא כל דבר יקום ויפול על הכתפיים שלכם.

דלי

מחוייבות מלחיצה אתכם. אתם מתקשים להתחבר לעומק עם אנשים סביבכם ומעדיפים לשמור על קו הפרדה ברור שמבודד אתכם. המחשבה להיקשר למישהו אחר לנצח מעלה בכם חרדה גדולה. זכרו שגם אם תיפתחו מעט יותר זה לא אומר שיגיע סוף העולם.

דגים

כשיש עליכם המון אחריות לסיים דברים תחת דד-ליין לחוץ אתם מאבדים את זה. היצירתיות שבכם אוהבת חופש, לכן כשאתם נמצאים תחת דרישה להספק מהיר ועמוס אתם נכנסים לחרדה. מומלץ לתעדף דברים על מנת לא להרגיש בסחרחורת של מטלות לביצוע.

טלה

יש לכם נטיה להעמיס על עצמכם המון דברים בבת אחת כי ככה אתם חושבים שתצליחו לעשות אותם, בלי לנשום אוויר בין לבין. אתם מביאים את עצמכם לקצה היכולת אחרת אתם לא מרגישים פרודוקטיבים. קחו מידי פעם שאיפה ונסו להרגע.

שור

יש לכם חרדה קשה מפני כשלון בחיים, לכן אתם נוטים לדחוף את עצמכם לקצה גבול היכולת. זכרו שאי אפשר להיות מושלמים כל הזמן וחייבים לתת לדברים לפעמים להתנהל בקצב שלהם.

תאומים

אתם לא ממש אוהבים לקבל החלטות, ועצם המחשבה של לשקול את הצעדים שלכם מכמה זוויות לפני מעשה מכניסה אתכם ללחץ. נסו לא להעמיס על עצמכם מתח מיותר וקחו את הדברים צעד אחר צעד.

סרטן

אתם שואפים תמיד לשלווה ויציבות, לכן כשיש בפניכם מצב שמראה סיכון מסויים, אתם נלחצים מהמעמד ומחפשים איך לברוח ממנו. בדיוק בגלל זה יש לכם נטיה להיצמד לאנשים שאתם אוהבים על מנת להיות מוקפים באהבה ותמיכה מתמדת.

אריה

יש לכם בעיה עם שליטה – אתם חייבים שהיא תהיה שלכם בכל רגע נתון. כשמישהו אחר מנסה לקחת את המושכות, אתם לא באמת יכולים לשבת מנגד ולתת לזה לקרות.

בתולה

הפרפקציוניזם שלכם לא נותן לכם מנוח, כיוון שאם דברים לא נעשים בדיוק בדרך שאתם רואים לנכון, החרדה שלכם מזינה את עצמה ורק גוברת. חשוב להבין שלא תמיד ניתן לעשות את הכל באופן מושלם, וצריך לשחרר מידי פעם.

מאזניים

אתם תמיד שואפים לאיזון, לכן כאשר אתם נמצאים במצב של חוסר הרמוניה, אתם חשים אי נוחות שמתחזקת לכיוון מתח וחרדה. אתם לא אוהבים לראות את מצב הדברים מפר את הרוגע והבאלאנס שלו, ותמיד שואפים להילחם על הצדק.

עקרב

אתם בעלי רגישות גדולה, אך אתם ממש לא אוהבים להראות אותה כלפי חוץ. כשמישהו חושף בכם רגש עמוק כזה או אחר זה מכניס אתכם ללחץ שמא יגלו מה קורה לכם שם בתוך הלב. גם אם ידעו מה מתחולל לכם בבטן, זה לא יהיה סוף העולם.

קשת

הרוח ההרפתקנית שלכם דורשת שינוי מתמיד, לכן כשמצב העניינים נשאר על מי מנוחות ולא משתנה, אתם נמצאים בחרדה ולא יכולים להישאר סטאטיים. לפעמים, זה בסדר גם ללכת לאורך הדרך, ולא רק לרוץ בה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: