כמה ילדים עתידים להיות לכם על פי המזל שלכם?

אולי תהיו מופתעים אבל לאסטרולוגיה יש הרבה מה לצפות עבור העתיד שלכם גם מבחינת הרחבת המשפחה העתידית שלכם. רוצים לדעת מה יש לכוכבים לומר על כמות הילדים שתהיה לכם?

 

גדי

מזל גדי נולד לחנך, לכן צפויים לו לא פחות מ-3 ילדים אותם יוכל להנהיג במסלול החיים. הגדיים ידועים  כבעלי משמעת עצמית חזקה, תחושת אחריות ושליטה, לכן יהיה להם מאוד טבעי לגדל 3 ילדים להצלחה מלאת אחריות בחיים.

דלי

מזל דלי מאופיין בהמון אנרגיות ורצון לתת מעצמו, ומאידך גם ברצון להתמקד באופן ספציפי מבלי להיכנס לבילבול בחיים. זו בדיוק הסיבה לכך שילד אחד יהיה מושלם עבור ההורה בן מזל דלי, בו יוכל להתרכז באופן מדוייק ולהעביר לו את רזי העולם, בלי הסחות דעת.

דגים

דגים שוחים בלהקות, לכן 5 ילדים ירכיבו להקה נהדרת אותה יוכלו להוביל במימי החיים בעולם הזה, כבעלי משפחה למופת. תחושות הוריות באות בטבעיות לדגים, והצורך שלהם לברוח מהמציאות מתמתן כשיש להם צאצאים לחזור אליהם הביתה.

טלה

בני מזל טלה ידועים בהיותם הלוחמים של גלגל המזלות, לכן הצורך בלגונן על הילדים שלהם מכל רע בא להם בטבעיות וללא פשרות. כמות הילדים המתאימה להם היא בין 3 ל-4, כאשר כל אחד ואחד מהם יהיה עטוף בהמון הגנה ואהבה.

שור

השוורים הם רגועים ומלאי סבלנות מטבעם, אך בכל הקשור בלתפקד כהורים, קשה להם לשמור על קור רוח ולהימנע מתחושות סטרס בזמן שהבית כמרקחה. לכן, יותר משני ילדים יהיו המון על הצלחת שלהם ויקשו עליהם להישאר חיוביים לאורך זמן.

תאומים

הצורך של מזל תאומים בסיפוק היצר האמהי ובחגיגה אנושית סביבו בכל רגע נתון, הופכת אותו להורה נהדר שיהנה מחברת ילדיו כאחד הילדים. אבל, זה לא בהכרח אומר שתאומים יוכל לתמרן ביותר משני ילדים, כיוון שהוא יכול להרגיש חנוק וכלוא בבית, בלי היכולת לצאת אל העולם.

סרטן

לקבלת ההורה שהולך להביא יותר מ-5(!) ילדים קבלו את מזל סרטן! כן כן, מזל זה הולך להקיף את עצמו בילדודס בחייו הבוגרים, ולהעניק לכל אחד ואחד מהם את כל הלב, הרגש והאהבה שמציפים אותו. יכול מאוד להיות שהם יצאו קצת מפונקים, אבל לא יחסר להם דבר.

אריה

מלך החיות, מלך הגורים, ובדיוק בזכות עובדה זו האריה יביא לפחות 4 ילדים כמנהיג גאה של להקת אריות. הקטנים יגדלו להיות אמיצי לב, פצצות אנרגיה ובעלי יכולות אישיות אדירות. ככה זה כשההורה שלהם מעביר בהם תכונות של בני מלוכה...

בתולה

ככל הנראה מזל בתולה יהיה הורה גאה לילד אחד בהרכב המשפחתי העתידי שלו, כזה שיקבל את מלוא תשומת הלב והטיפוח המושלם ביותר שילד יכול לקבל. האופי המעט חרדתי והלחוץ של מזל בתולה יקשה עליו להתמודד עם מספר רב של ילדים, לכן הוא ירצה חיי משפחה שישתלבו בנוחות עם הקרייריזם שלו והשאיפה למצוינות.

מאזניים

כיוון שמזל מאזניים תמיד שואף לבאלאנס בחיים, יהיה לו מספר זוגי של ילדים, בין אם 2, בין אם 6 ובין אם 10...האהבה שלו לבריות והרצון לתת מעצמו יגרום לו לתפקד כהורה נפלא, אשר יחנך את ילדיו להיות הגונים וישרים כפי שהוא עצמו בחיים.

עקרב

התשוקה של מזל עקרב לחיים תביא אותו לדמיין עוד בשלב ירח הדבש את המשפחה הגדולה שתהיה לו, ככזו שממשיכה את דרכו במסע בעולם. לפחות 4 ילדים יהיו במשפחה המורחבת הזו, והם יגדלו על ערכים של כנות ורצון לכבוש את העולם, ממש כמו ההורים שלהם.

קשת

כיוון שמזל קשת מובל בחייו על ידי הצורך הבלתי פוסק בחוויות וטיולים ברחבי העולם, לא רק שכנראה שיהיה לו רק ילד אחד, אלא הוא גם יביא אותו לעולם בשלב יחסית מאוחר בחייו. הצורך בלחוות את הכל לפני שמתמסדים הוא מאוד דומיננטי אצל הקשתים.