הדבר שאתם הכי בהכחשה כלפיו על פי המזל שלכם

לכל אחד ואחד מאיתנו יש ראיה מסוימת שלא תמיד תואמת את המציאות בפועל. אז באיזו הכחשה נוראית אתם נמצאים לפי האסטרולוגיה?

 

גדי

אופטימיות היא לא בדיוק הצד החזק שלכם. נכון שאתם מאמינים שאם יש לכם מטרה מול העיניים אתם תשיגו אותה בלי ספק, אבל בתוך תוככם הפסימיות שמאפיינת אתכם לא תמיד מתיישבת עם תקווה כזו או אחרת של הצלחה.

דלי

אם חשבתם שאתם יכולים להספיק הכל מהכל בלי להתחשב בכך שביממה יש רק 24 שעות. זכרו שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

דגים

נכון, יש לכם לב רחב ותמיד תעמדו שם לצד מי שקרוב אליכם, אבל ברגע שמשהו משתבש אתם מיד מסירים אחריות מעליכם ומאשימים את כל העולם ואשתו במהלך העניינים.

טלה

אתם אנשים בעלי גאווה עצמית מאוד עוצמתית, רק שימו לב שזה לפעמים עובר את גבול הבטחון העצמי והופך לשחצנות שדורסת אנשים אחרים סביבכם. היו מודעים לעצמכם.

שור

בני מזל שור מעולים בלקלוט אחרים, ומזהים זיוף מקילומטרים. אבל כשזה נוגע אליכם באופן אישי, לא תמיד אתם יודעים להסתכל לעצמכם בלבן של העין ולקחת אחריות.

תאומים

כבני מזל תאומים אתם אוהבים להיות בחברת אנשים כל הזמן ולפעול כחלק אקטיבי במפגשים חברתיים. אבל האהבה הזו בעצם מכסה על התחושה שאתם חייבים להרגיש ששמים לב אליכם כדי לקבל הערכה ואישור מהחברה.

סרטן

אתם נוטים לראות את העולם מזוית אחת בלבד, ככזה שמתנהל תמיד על בסיס אופטימיות ואהבת אדם באשר הוא אדם. אם לא תתחילו לראות דברים גם מנקודות מבט נוספות, אתם הולכים להיפגע מפיצוץ הבועה הזו מתישהו.

אריה

נכון שאתם מרגישים שהעולם נברא בשבילכם, אבל הוא ממש לא. קל מאוד לחיות בתחושה שאתם מלכי החיות, אבל אור הזרקורים לא יכול להיות תמיד עליכם.

בתולה

החיים לא תמיד מסודרים ומאורגנים כמו קטגוריות בקלסר, מהן אפשר לשלוף דברים בקלות ובלי תסכול. הם דבר דינמי ולכן גם אתם חייבים להתחיל להיות יותר דינמיים, זורמים ופחות פרפקציוניסטים.

מאזניים

הרצון שלכם בשלווה ובאיזון בעולם גורם לכם לחשוב שאם תתנו מספיק מעצמכם כך גם תקבלו חזרה. העולם לא באמת עובד ככה אז אל תשימו את עצמכם על פסי הרכבת בכזו קלות.

עקרב

אתם נוטים לחשוב שאתם יכולים לשלוט בכולם ולתמרן אותם לפי החליל הכריזמטי שלכם. אנשים הם בני אדם ולא חפצים, אז אל תתייחסו אליהם כנתינים שלכם.

קשת

בחיים חשוב לדעת לדחות סיפוקים ולהיות סבלניים, אחרת המסע הזה הולך להיות מאוד קשוח. יש לכם נטיה לחשוב שאם תעשו מספיק רעש אתם תקבלו מה שאתם רוצים מיד, וזה לא ממש עובד ככה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: