מהי הפילוסופיה שלכם לחיים על פי המזל שלכם?

כל אחד מאיתנו חי את חייו לפי סט ערכים מסויים, אמונות ועקרונות משלו. חשבתם פעם מאיפה נובע המקור להשקפה הזו שמלווה אתכם בחיים? גם כאן המזל שלכם נכנס להילוך ויוצק בכם את הפילוסופיה על פיה אתם מהלכים בעולם.

 

גדי

מבחינת מזל גדי אין דבר כזה גבולות. החלומות מיתרגמים להישגים ואין פה בכלל שאלה של "האם אני אצליח להגיע אל קו הסיום". התשובה לכך היא תמיד "כן!"

דלי

מזל דלי הוא עצמאי, יצירתי ונאמן לעצמו. ככה הוא מתנהל בחייו, בצורה בה מה שמעניין אותו זה מה שיבחר לעטוף בו את עצמו, ומה שמשעמם אותו פשוט לא יהיה ברדיוס שלו.

דגים

מזל דגים מאמין שצריך תמיד להחצין אדיבות ונועם כלפי כל אדם ואדם. יש לו נשמה טובה ולב רחב, וחשוב שיזכור להראות את החביבות הזו גם כלפי עצמו, כי לפעמים הוא שוכח.

טלה

סיכונים וכיבוש פחדים, לא פחות מזה. בני מזל טלה לא פראיירים בכלל והם נוהגים להיכנס עם כל הכוח במה שהם רוצים לעצמם וסביבם.

שור

הכל או כלום, זה המוטו של בני מזל שור. המסירות שלהם לאנשים שהם אוהבים יוצאת מגבולות הרגיל והם מאמינים שככל שיתנו מעצמם כך גם הקארמה תגמול להם בחזרה.

תאומים

הבילבול שמאפיין כל כך את מזל תאומים גורם לו דווקא להתייחס לדברים בקלות ובהומור. כי כשמשהו לא הולך בצורה אחת, תמיד תהיה צורה אחרת שתחליף את הקושי בפתרון.

סרטן

סוף מעשה במחשבה תחילה, זו הפילוסופיה של מזל סרטן, לכן הוא תמיד יעדיף לשקול את כל הפרמטרים מאשר להסתכן. אין לו רצון לחוות משברים או כאב לב ולכן הוא לא יתנהג בחוסר זהירות כלפי הנפש שלו.

אריה

אם כבר עושים משהו, אז לעשות אותו בגרנדיוזיות! החיים קצרים לכן צריך לחיות אותם בגדול ובמלואם! בדיוק בגלל זה מזל אריה אוהב בגדול, מפנק עצמו בגדול ופשוט חי בענק.

בתולה

יום אסל יום בסל - זה ממש לא משנה, כי אם יש משימות להשלים ודברים לעשות, חייבים להספיק אותם על הצד הטוב ביותר. ככה זה כשפרפקציוניזם מוביל אותכם בחיים, אין מקום לטעויות.

מאזניים

איזון וזרימה, מכאן והלאה כל השאר יבוא על מקומו בשלום. מזל מאזניים מתייחס לחיים כמו מקווה מים גדול בו הזרם הטבעי של הדברים לוקח את המושכות.

עקרב

החיים הם מסתורין אחד גדול, זו הפילוסופיה של מזל עקרב שתמיד מחפש אחר המשמעות הנסתרת מהעין. יש לו דקות אבחנה שמביאה אותו להיכנס לעומקם של הדברים ולהפיק מהם את המיטב.

קשת

לחקור, לחלום ולגלות את החיים – זה המוטו של מזל קשת שמאמין שתמיד צריך לשאוף לגלות אופקים חדשים בחיים. הסקרנות והתשוקה לחיים הם הלחם והחמאה שלו, וכלום לא יזיז אותו משם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: