איך תשרדו סטרס בזוגיות לפי המזל שלכם?

כוחות השמיים והתנגשויות מיסטיות בין כוכבי הלכת תמיד מביאות אתגרים בחיים שלנו, בכל אספקט ואספקט, ובמיוחד בנוגע לתחום הזוגיות. אז כשהמצב נהיה קצת קשוח ולא רואים את הסוף, בואו נראה איך אנחנו באמת מתמודדים עם הסטרס הזה, כל אחד לפי המזל שלו.

 

גדי

שליטה והשגיות, אלו הדברים החשובים לכם בחיים, לכן כשאתם מרגישים שמשהו בזוגיות מאיים על כך, אתם נסוגים אחורה. אל תנסו לברוח מהתמודדות בצורה שבורחת להתעמקות בענייני עבודה, אלא כנסו לעומק הבעיה פנים מול פנים.

דלי

כשאתם נכנסים למצב של סטרס אתם כאילו נכבים, אמוציונאלית. סיטואציה כזו משאירה את בן הזוג שלכם לבד בחושך וזה לא ממש זוגי מצדכם, בכל זאת. זכרו שהתנתקות ושתיקה הן לא הדרך להבריא את הזוגיות שלכם.

דגים

כיוון שאתם מאוד אנליטים ורגישים, אתם יכולים להיות מושפעים מסטרס באופן מאוד גבוה. מה שקורה בדרך כלל הוא שאתם מנסים לברוח למקום חולמני בו אתם לא צריכים להתעמת עם המתח, הביקורת והשיפוטיות. אל תשאירו את בן הזוג להתמודד עם הכל לבד, אחרת זה יגמר מאוד רע ומהר.

טלה

מזל טלה הוא הלוחם של גלגל המזלות, לכן כשאתגר נקרה בדרכו הוא מקבל אותו עם שתי ידיים פתוחות. אבל, הרבה פעמים טלה לוקח את הדברים לנקודות קיצון שמעוררות אנטגוניזם ופגיעות מצד בני הזוג שלו. מומלץ לא להוציא את העצבים והאופי הקרבי שלכם על האהובים שלכם, זה לא מגיע להם.

שור

שינויים וחוסר וודאות הם מה שיכולים לגרום למזל שור להיכנס למצב של לחץ, בייחוד בגלל שהוא אוהב איזון, בטחון ושלווה בחייו. מצד אחד במצב מתוח השור יכול להיסגר ולא להיות מסוגל לבטא עצמו, ומאידך הוא גם יכול לחוות התפרצות זעם. חשוב לאזן בין התחושות ולהשתמש בתקשורת כאמצעי לפתרון בעיות.

תאומים

מזל תאומים בדרך כלל הולך עם הזרם, אבל באותה מידה הוא גם יכול להיכנס לפניקה אם המצב סביבו יהיה דליק וחסר יציבות. סיטואציה כזו מובילה אותו לרצות לברוח דרך הדלת האחורית ולא לרצות להיות נוכח ברגע הזה. חשוב לזכור לקחת נשימה עמוקה ופשוט לדבר על הדברים מהלב.

סרטן

בזמן מצבי לחץ מזל סרטן נכנס לתוך השריון שלו ולא מוכן לצאת. הוא נהיה מצוברח ועמום, כאילו העולם עומד להגיע אל קיצו ואין לו מה לעשות בנדון. מזל סרטן רגיל לתת את כל כולו בקשר, אבל צריך גם לדעת לבקש את האדיבות הזו עבור עצמו.

אריה

כיוון שתחושת שליטה ובטחון אישי מאוד חשובה לבני מזל אריה, כשיש מצב של מתח במערכת היחסים שלהם הם נוטים להיות מאוד שיפוטיים כלפי בני הזוג. התחושה של חוסר היציבות וזעזוע הקרקע לוקחת את האריות למקום של חוסר בטחון, אליו הם לא רגילים.

בתולה

מזל זה דווקא מתפקד טוב מאוד במצבי לחץ, ויש לו אבחנה מאוד מדויקת בין מה שאמור להיות לבין מה שקורה בפועל. הנטיה לעשות הערכת מצב ומדד נזקים באה בטבעיות, לכן הוא לא חומק מהתמודדות פרונטלית.

מאזניים

חוסר האיזון במצבים מתוחים גורם למזל מאזניים לרוץ ולעסוק בדברים שיגרמו לו סיפוק מיידי וללא דיחוי. מושג היופי ותענוגות החיים עוזרים לו להתמודד עם הדברים הפחות נעימים, אבל זה גם גובה מחיר של חיבור למציאות.

עקרב

כשמזל עקרב מרגיש תחת לחץ הוא מתרחק ונהיה מנותק מבן הזוג. הריחוק מתועל לכעס והאנרגיות השליליות פשוט לופתות אותו בעוקץ, בלי יכולת להשתחרר. עקרב ידוע בכנות העוצמתית שלו, לכן עדיף לתעל את האנרגיה למקום של שיח אמיתי במקום לסיטואציה של זעם.

קשת

האופטימיות של מזל קשת היא גם חבל ההצלה שלו. במצב בו הקשר מתערער הוא יעדיף לזרוק את עצמו לפעילות אנרגטית שתסייע לו לפרוק תחושות של בילבול ופחד. נכון שזה יכול להיות מאוד בריא לגוף, תוך כדי ריצה מפרקת או קיק בוקס, אבל חשוב לשים לב גם ללב...

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: