איזה כוכב לכת מאפיין את המזל שלכם?

תורת האסטרולוגיה מציגה בפנינו את ההשפעה הישירה והמשמעותית של כוכבי הלכת על האופי שלנו, בהתאם למזל המאפיין אותנו. כל אחד מהכוכבים במערכת השמש הצתוות לכל אחד מאיתנו ביום בו נולדנו, ועל פיו אנחנו יכולים לדעת איך מנותבת האנרגיה שלנו ומה צופן לנו העתיד.

 

גדי

כוכב הלכת המאפיין את הגדי הוא שבתאי, ומסמל תכונות של אחריות, מחוייבות, אמינות, מסורתיות, מקצוענות, פסימיות, איפוק ופרטיות. אנשי שבתאי הם מאוד נחושים ומאמינים בעבודה קשה שלצידה גמול. בדרך כלל הם לוקחים על עצמם את כל משקל העולם על הכתפיים.

דלי

כוכב הלכת כאן הוא אוראנוס, ומסמל מרדנות, ייחודיות, חברותיות, שכלתנות, אידיאליזם ומהפכנות. אנשי אוראנוס הם אוהבי אדם ובעלי חזון אמיתי לצדק בעולם. יש להם יכולת תקשורתית נהדרת ואנשים מתחברים אליהם בקלות.

דגים

הכוכב השולט פה הוא נפטון, ומסמל חולמנות, אסקפיזם, דמיון מפותח, יצירתיות, מפוזרות, יכולת טלפתית, אלטרואיזם וחוסר הגיון. אנשי נפטון אוהבים לחיות בפנטזיות ובדרך כלל מחפשים לברוח מהמציאות הקיימת שלהם. הם מאוד רוחניים ויש להם יכולת אמפתיה מדהימה.

טלה

הכוכב השליט הוא מאדים, ומסמל עקשנות, תשוקה, יוזמה, בטחון עצמי, אגרסיביות, ספונטיניות ורוח צעירה. אנשי כוכב מאדים הם מאוד אנרגטיים ומוכנים להתמודד עם כל מה שנקרה בדרכם. האגרסיביות שלהם גורמת להם לפעמים לדרוס אחרים בדרך אל השגת המטרה.

שור

הכוכב השליט הוא וונוס, ומסמל חושניות, רומנטיקה, דאגה, מתיקות, גרגרנות, איכות ומידה. בני מזל שור אוהבים כל דבר יפה וחינני, וכשהם מוקפים בכל העושר הויזואלי הזה הם מרגישים הרמוניה ואושר. וונוס שולט באלמנט האיזון והסימטריה, שני יסודות שקשורים במושג היופי.

תאומים

הכוכב השליט כאן הוא מרקורי, ומסמל סקרנות, קצב מהיר, אנרגיה, גירוי, דואליות, אינטיליגנציה וגמישות. בני כוכב מרקורי הם אנשים מאוד אקטיביים וכאלה שתמיד שואלים שאלות. יש להם מוח חקרני ורצון לקבל סיפוק מיידי, לכן הם תמיד מחפשים גרוי מנטלי ורגשי.

סרטן

נשלט על ידי הירח. כוכב הירח מסמל עוצמה, נשיות, מצבי רוח, תלותיות, חמלה, רגישות וכריזמה ממגנטת. בני הירח הם אנשים מאוד דאגניים שאוהבים לטפל באחרים ולהעניק להם סיפוק לצרכים ולרצונות שלהם. הם ניחנים ברגישות אדירה שמחד מציבה אותם על קשת רחבה של עומק רוחני, אבל מאידך גם עם לב שברירי ותלותיות באחרים.

אריה

נשלט על ידי השמש, המסמלת חום, נועזות, אטרקטיביות, גאווה, דורשנות, השראה וקריאיטיביות. בני כוכב השמש משתמשים באהבה ובבטחון העצמי שלהם על מנת לתת השראה לאחרים סביבם, כדי שיעלו גבוה למקום בו מזל אריה תמיד אוהב להיות. האגו שלהם מאוד מוחצן והחיוביות שלהם לא נגמרת.

בתולה

הכוכב השולט על מזל זה הוא מרקורי, ומתאפיין בהתחשבות בזולת, גמישות, אינטיליגנציה מפותחת, דבקות במטרה, פרפקציוניזם ומודעות גבוהה. בני מזל בתולה הם אנשים מאוד רציונליים שדואגים מאוד לאהובים שלהם. הרבה פעמים הם חווים עימות פנימי כשהמציאות לא מדוייקת כפי שהם רוצים שתהיה.

מאזניים

נשלט על ידי וונוס, ומתאפיין בהגינות, סגנון אישי מפותח, אדיבות, איזון, אנושיות, חן, פלרטטנות ופשרה. בני מזל מאזניים הם אנשים מאוד אידיאליסטים שאוהבים את היופי אותו הם מוצאים בכל דבר, וכך בא לידי ביטוי האיזון שהם תמיד מחפשים. הפלרטטנות שמסמלת אותם יוצאת מהם בהמון חן ועדינות.

עקרב

נשלט על ידי פלוטו, ומתאפיין בעומק, חקרנות, אתגר, מחויבות, כנות, חושניות, מיסטיות ועוצמתיות. בני מזל עקרב הם אנשים מאוד בולטים ובעלי נוכחות מהפנטת. יש להם רגשות חזקים לטוב ולרע, לכן הם לפעמים יכולים להיות פרנואידים ולהרגיש כאילו הסביבה מקנאה בהם.

קשת

נשלט על ידי יופיטר ומתאפיין בחיוביות, עצמאות, חוסר שליטה, פילוסופיות, חופש, חוסר עקביות, שכלתנות וספונטניות. בני מזל קשת אוהבים את הנאות החיים ובעיקר את החופש המלא כדי להמשיך למצות זאת ללא גבולות. האושר שלהם גדל ככל שהם יותר פעילים ושותפים להמון חוויות אליהן הם לא חוששים להיכנס.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: