איזה קלף טארוט מייצג כל מזל?

כמו גלגל המזלות, גם קלפי הטארוט הם כלים שניתנים לנו על מנת לקבל קו מנחה לחיים שלנו בעולם, מפה אישית ורוחנית שמנתבת אותנו במהלך מסלול חיינו. אז איזה קלף טארוט מאפיין כל מזל? בואו נראה.

 

 

גדי-קלף השטן

shutterstock_33083533.jpg©shutterstock

מזל גדי הוא מזל מאוד מודע לעצמו וכזה שמשדר תמיד שהכל תחת שליטה. קלף השטן מעמת את מזל גדי עם הצללים שלו, הסודות האפלים שדרכם הוא יכול להתעצם ולצמוח.

 

מאזניים-קלף הצדק

קלף זה לא מסמל רק את הצורך של מאזניים באיזון והרמוניה, אלא גם מאפיין את הדרישה להתמודדות נכונה עם החיים. דרוש איזון מתמיד ביכולת שלכם לחיות בשלווה עם החלטות שאתם עושים בחיים, לכן אתם צריכים לזכור פגמים וחולשות הם גם חלק מהתהליך כולו.

 

 

דלי- קלף הכוכב

מזל דלי מאופיין על ידי אלמנט המים, כאשר יש בו איזון בין ים ליבשה. האיזון הזה מסמל אינטואציה חזקה ויציבות שנשלטת על ידי הכוכב. הכוכב מייצג את הדלי כנבדל מהסביבה שלו, ייחודי וכזה ששומר על היצירתיות שבו.

shutterstock_33877561.jpg©shutterstock

 

דגים- קלף הירח

הירח משוייך לחלומות, אידיליה ותת מודע. אלו מאפיינים את מזל דגים הידוע בחולמנות שבו, ובהיותו נתון להשפעת הגאות והשפל, גוף ונפש. התנועה המהפנטת של הכוחות הפיזיקליים של הירח נמצאת בתוך תוכו של בן מזל דגים.

 

שור-קלף המורה

shutterstock_26137066.jpg©shutterstock

קלף זה מייצג דמות של מורה דרך בחיים, זה שאפשר לספוג ממנו המון ידע ותובנה. הענווה והכבוד הן תכונות שהולכות יד ביד אצל השור, ככזה שיכול להעניק מהתבונה שלו לאחרים וגם לצמוח מלמידה אישית.

 

תאומים -קלף הנאהבים

קלף זה מסמל את האתגר ביכולת קבלת ההחלטות, יכולת שמזל תאומים לעיתים מתקשה בה. הקלף מייעץ לתאומים לערוך מחשבה תחילה, כזו הקודמת להסקת מסקנות ומעשה, ואת הצורך במחוייבות שלאחר החלטה.

shutterstock_34853389.jpg©shutterstock

 

טלה-קלף הקיסר

דמות הקיסר מייצגת מנהיג, כזה ששולט על אחרים על מנת שיקיימו את מבוקשו. יחד עם זאת הקלף מזכיר גם את הצורך בלמצוא את מקור הכוח הפנימי ולא להסתמך רק על אלו הסובבים אותך.

 

אריה-קלף העוצמה

shutterstock_57330121.jpg©shutterstock

קלף זה מסמל גם את העוצמה הפיזית של בני מזל אריה וגם את האתגר שבשמירה על עוצמה רוחנית, לאורך אתגרי החיים. מטרת האריות היא לנטוע עוצמה באחרים הסובבים אותם ולהשפיע על חייהם באופן חיובי ומשמעותי.

 

בתולה-קלף המתבודד

shutterstock_34241134.jpg©shutterstock

הקלף מסמל את התשישות של מזל בתולה מהעולם הסובב אותו, מבחינה אנרגטית, ועל כן הוא נוטה לעיתים להתסגר בעצמו. אבל דרך ההתבודדות הזו מזל בתולה יכול להגיע לתובנות עמוקות לגבי החיים ולשפר אותם במהלך הדרך.

 

סרטן-קלף המרכבה

הקלף מייצג את יכולת הניתוב במסלול החיים, ומאפיין את החיפוש התמידי של מזל סרטן אחר תחושת בטחון ורוגע. דרך השיוט במרכבה יוכל מזל זה למצוא יציבות ותחושת בית.

 

עקרב-קלף המוות

shutterstock_416527033.jpg©shutterstock

הקלף מייצג את התהליך הטבעי של החיים בעולם, השינוי שאנו חווים כבני אדם מינקות ועד זקנה. בני מזל עקרב נוטים לחוות הרבה שינויים לאורך מסלול חייהם, וקלף המוות מזכיר להם לנהל את חייהם בראיה קדימה, ללא תלות באחרים.

 

קשת-קלף האיפוק

הקלף מייצג את המאבק התמידי שיש למזל קשת עם הצורך לאזן בין כושר השיפוט לבין ההתמודדות עם מכשולים בחיים. חשוב לזכור שגמישות ואורח רוח יעזרו לזרימה קלה יותר עם המשתנים בדרך להשגת מטרות.

shutterstock_33621421 (1).jpg©shutterstock

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: