הורוסקופ לתאריך: 12.11

גדי

היום כדאי שתארגנו לעצמכם את לוח הזמנים באופן מתוכנן, כיוון שיש לכם הרבה פעילויות ומשימות שאתם רוצים להספיק. באופן כללי השבוע הולך להיות גדוש בדברים שיש לכם על הראש, ולכן עדיף שתהיו ממוקדים בסדר העדיפויות שלכם.

דלי

היום הזה הולך להיות יחסית לא צפוי, בעיקר מבחינה חברתית. יש התרחשות אקטיבית בינכם לבין החברים שלכם, אבל הדברים מתנהלים יחסית באופן חיובי למרות העומס. חשוב שתתנו לעצמכם גם את פסק הזמן הנחוץ על מנת להיות ברגיעה, ולא להעמיס על עצמכם תכניות בכוח.

דגים

יום ראשון הזה יהיה במה מוצלחת עבור הדעות שלכם לגבי נושאים מסויימים שאתם מעורבים בהם, ותהיה לכם הזדמנות להשמיע את קולכם באופן ברור וממוקד. אירוע מסויים בו אתם רוצים לקחת חלק ממלא את המחשבות והאנרגיות שלכם, אך היו ערים למקרה ותצטרכו להיתמך על ידי הסביבה שלכם על מנת להשתתף בה כראוי.

טלה

המצב הנוכחי מאותת לכם לגבי המשכיות קשר מסויים בו אתם נמצאים, אם לטובה ואם לרעה. הכי חשוב הוא לשמור על קור רוח ולתת לדברים להתנהל באופן הטבעי שלהם. אל תאיצו בצד השני לעשות דבר מה באופן שאינו מתאים כרגע לביצוע.

שור

ראשון הזה יהיה בסימן חינוכי, כזה שמציג בפניכם מספר אופציות לחוות משהו חדש ומלא עניין. היו קשובים למה שיש לאנשים הקרובים אליכם לומר לכם, על מנת שתוכלו לראות את המצב מכמה נקודות מבט שיעזרו לכם בהמשך הסקת המסקנות שלכם בעניין מסויים.

תאומים

עניין מסויים שתפס את תשומת הלב ואת המרץ שלכם לאחרונה עומד להגיע לתוצאה משתלמת לה ציפיתם בסופו של תהליך ארוך. קחו בחשבון שגם בהמשך הדרך ישנה חשיבות גדולה לנושא התזמון של הדברים, ועדיף שלא תאיצו בדברים אם הזמן עדיין לא בשל לכך.

סרטן

היום אתם תחוו תקשורת נהדרת עם האנשים הסובבים אתכם, כזו שתאפשר לכם לפרוק רגשות ומחשבות לגבי דברים שהטרידו אתכם בתקופה האחרונה. יתכן ותופתעו לגלות דברים שלא ידעתם מבחינת הצד השני בשיחה, אבל דעו לקחת הכל בפרופורציות ולהיות סבלניים.

אריה

יתכן והיום תחוו עצב מסויים שקשור בשברון לב או אכזבה בחיי האהבה שלכם. קחו בחשבון שיש הרבה פרמטרים שקשורים במהלך העיניינים, לכן אל תתמקדו בתפל אלא בעיקר. הסתכלו על התמונה הגדולה ואל תיכנסו למצב מגננתי שיסיט אתכם מלהמשיך הלאה.

בתולה

היום אתם מאוד מוטרדים מעניינים הקשורים בבריאות שלכם, עניינים ששמרתם לעצמכם ולא שיתפתם עם הסביבה שלכם. אל תישארו לבד במערכה אלא היו גלויים עם האנשים שאוהבים אתכם, הם שם כדי לתמוך בכם ולעזור בכל מה שתצטרכו.

מאזניים

דעה או ביקורת מסויימת שמגיעה מכיוון בני הזוג שלכם מפתיעה אתכם כיוון שלא ציפיתם לתגובה הזו. אל תתנו לזה להוריד לכם את המוטיבציה אלא השתמשו בזה כביקורת בונה ממנה תוכלו להוציא מעצמכם דברים מחוזקים ומועילים לעצמכם.

עקרב

היום יתכן שתרגישו מבודדים מעט מהסביבה הקרובה אליכם, אולי בגלל תקשורת לא מוצלחת עם מישהו מהעבודה, או עם מישהו מהמעגל החברתי שלכם. יש ימים כאלה, אין מה להילחץ מהמצב, פשוט היו נאמנים לעצמכם ודאגו להיות ברורים לגבי הדעות שלכם.

קשת

אתם משקיעים המון אנרגיה ומאמץ בנושא מסויים, אך משום מה בני המשפחה שלכם לא מבינים את חשיבות העניין כמו שאתם מבינים. קצר בתקשורת או אי הבנה מסויימת יציפו ביקורת ורגשות מעורבים בניכם לבין הקרובים אליכם, אך קחו את זה כחוויה אישית ממנה תוכלו לצמוח ולהסיק מסקנות מהותיות להמשך.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: