הורוסקופ לתאריך: 11.11

גדי

היום אתם סופסוף מצליחים להגיע להחלטה בענייני זוגיות שאתם מתלבטים לגביה, לאחר זמן לא מבוטל של הרבה התלבטויות ומחשבות לכאן או לכאן. חשוב שתגיעו למסקנה הסופית עם עצמכם, ולא תתנו להשפעה חיצונית לבלבל אתכם בהחלטה הזו.

דלי

השבת הזו הולכת להתנהל על מי מנוחות, ואפילו לעורר בכם מוטיבציה לנסות פעילות שאינה שגרתית, כמו להתעמק באיזה עניין שלא חשבתם עליו ברצינות קודם לכן. אם עומדת בפניכם ההזדמנות ללמוד משהו חדש תוך כדי פעילות מהנה של שבת כיפית, אל תהססו להשתתף בה.

דגים

יש בכם פרץ בלתי צפוי לעסוק בפעילות ספורטיבית השבת הזו, לכן כדאי לנצל את האנרגיות האלה ולא לתת להן להתפוגג. מעבר לעניין שאתם מיטיבים עם המצב הבריאותי שלכם על ידי פעילות אנרגטית גופנית, זה פשוט כיף כשלעצמו.

טלה

אלו מבניכם שתכננו טיול כלשהו השבת הזו, צריכים לקחת בחשבון שלאורך היום יהיו עיכובים מסויימים שיגרמו לדחיית לוח הזמנים. זכרו שגמישות היא תכונה שתעזור לכם לקחת את הדברים בקלות ולא להישאב לעצבים מיותרים.

שור

אתם הולכים להיות מוצפים ביצירתיות היום, כזו שתיתן לכם מוטיבציה להעלות רעיונות חדשים ולגרום להם לצאת אל הפועל. אם ישנם עניינים בעיתיים שדורשים פתרונות קריאיטיבים, היום יהיה הזמן שתוכלו לפצח אותם.

תאומים

השבת הזו היא זמן נהדר לנוח ולהרגע מכל העומס שחוויתם השבוע. יתכן והתכניות שלכם להנות מהשבת ברגיעה יטורפדו על ידי חברים ובני משפחה שכבר תכננו עבורכם דברים אחרים. נסו לשלב בין הארועים והמנוחה, על מנת להיות חלק שותף לחוויות וגם לזמן הרוגע האישי שלכם.

סרטן

היום יתכן ושינויים מסויימים יחולו בחיי האהבה שלכם. יכול להיות שהשינוי יהיה בגדר הפתעה שתרצו לממש עבור בן הזוג שלכם, או שהוא עצמו ירצה להפתיע אתכם עם מתנה נעימה. גם אם זה דורש שינוי לוח זמנים, אל תוותרו על הזמן המשותף הזה יחד.

אריה

אתם הולכים להיות מאותגרים היום מבחינה אנרגטית ובריאותית. יתכן ויהיו על הפרק פעילויות שאתם רוצים להספיק, אך אתם לא במצב בריאותי במאה אחוז. דעו את הגבולות שלכם ואל תעשו דבר שיכול להזיק לכם, גם אם אתם חושבים שיש לכם את הסיבולת עבורו היום.

בתולה

אתם במצב רוח חומרני השבת הזו, ויש לכם פרץ בלתי מוסבר לתענוגות החיים. מסעדה טובה, הצגה או הופעה כלשהי צדה את תשומת לבכם ואתם רוצים ללכת ויהי מה. גם אם הסובבים אתכם חושבים שזו הוצאה כספית מיותרת נכון לעכשיו, אתם יכולים להרשות לעצמכם משהו מיוחד מידי פעם.

מאזניים

יתכן והיום אתם תיתקלו בצורך בהוצאה כספית מסויימת, כזו שלא תכננתם מראש אבל היא נחוצה. אל תהיו מוטרדים יתר על המידה, כיוון שסכום כסף נאה עתיד להגיע לכיוונכם בקרוב. עשו את מירב השיקולים הכלכליים שאתם יכולים על מנת לצמצם עלויות, אך אל תתנו לזה לתסכל אתכם יותר מידי.

עקרב

אתם מפנטזים על אדם שפגשתם רק לאחרונה ואינכם מכירים אותו עדיין לעומק. זיכרו לשמור על העקרונות שלכם ולא ללכת שולל אחרי רגשות מעורבים כלפי מי שעוד לא עמדתם על טיבו, על מנת שלא להיכנס למצב שיהיה לכם קשה לצאת ממנו.

קשת

רמת ההתלהבות הרגילה שלכם אינה בשיאה היום, ויש דברים שמטרידים אתכם ולא מפנים את המחשבות שלכם לעיסוק בפעילויות אחרות. אל תוציאו תסכול רגעי על הסובבים אתכם במהלך היום, כיוון שברגע שהתחושה המעיקה תחלוף אתם תתחרטו שלא נהגתם באיפוק.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: