הורוסקופ לתאריך: 10.11

גדי

מישהו שאתם מכירים יצטרך את התמיכה שלכם היום, ככל הנראה בעניינים מקצועיים. אתם שמחים להיות מסוגלים לסייע לו, כיוון שהוא מעלה בכם תחושות נוסטלגיות של עניין דומה מהעבר. בנוסף ישנם שינויים שעומדים לקרות בימים הקרובים.

דלי

אתם לא ממהרים להציע את עזרתכם לאדם שמבקש אותה מכם היום, אולי כי אתם פשוט לא חושבים שהוא ראוי לה, ואולי כי אתם במצב רוח מעט אנוכי. על מנת לא לגרום למצב להפוך ללא נעים מבחינתכם, עדיף שתאמרו לו בדיוק איך אתם רואים את הדברים ולמה.

דגים

היום בני המשפחה שלכם צריכים את ההתערבות שלכם בעניין דוחק, ואתם שמים לב שלהשפעה שלכם יש נוכחות מאוד משמעותית. נוסף על כך יש איזשהי נסיעה מתוכננת בקרוב ואתם מרגישים את הצורך להתחיל לתכנן אותה לפרטים.

טלה

אתם חווים תקופה שדורשת מכם התעמקות פנימית ובחינה של המצב בו אתם נמצאים כרגע. יש בכם התרגשות גוברת לקראת משהו חדש שעתיד לבוא בקרוב, אך שימו לב שאתם יכולים להכיל את זה מבחינה כלכלית.

שור

היום אתם חשים מעט מוסחי דעת, כאילו אתם מתרכזים בכל מה שסובב אתכם אך לא בדברים המסויימים שאתם צריכים לבצע. מבחינה זוגית אתם מרגישים לחץ גובר מכיוון בן הזוג שלכם, ועל כן אתם צריכים לברר את מקור העניין.

תאומים

היום אתם הולכים להיות מאוד החלטיים לגבי עניין שהטריד אתכם בימים האחרונים, ואתם לא מוכנים לקבל יותר תרוצים של מי שמעורב בעניין. יחד עם זאת, אל תהיו תוקפניים כלפי הסביבה שלכם על מנת לא לגרום למצב של ריחוק ותסכול.

סרטן

יש לכם דחף חזק להיות מאוד פרגמטיים היום וזה מפתיע את הסובבים אתכם. המתח בניכם יגבר לאורך היום אבל זכרו שבידכם לרכך אותו. אל תתנו לדברים לצאת מכלל שליטה, למרות שהרגשות שלכם מאוד סוערים לגבי עניין שעומד על הפרק.

אריה

יש בכם התעוררות אנרגטית מאוד נוכחת היום, וזה משפיע ישירות על אופן ביצוע המטלות שלכם לאורך היום. יש עליכם הרבה אחריות על הכתפיים אבל אתם מרגישים שאתם מתמרנים בין הדברים יחסית בקלות ובמהירות. גם אם יוצא שעשיתם יותר ממה שנדרש מכם, עשו זאת בכיף וללא טינה.

בתולה

התקשורת הבינאישית שלכם היום יוצאת מגבולות הרגיל ואתם מרגישים שמאוד קל לכם לייצר שיחה עם מספר אנשים לאורך היום.  בוקר שישי זה הולך להיות עמוס בתכניות ופעילות, רק זכרו לתת לעצמכם זמן מנוחה מכל ההמולה עם כניסת השבת.

מאזניים

כושר השכנוע שלכם עומד היום למבחן, בויכוח כלשהו שמתנהל עם חבר קרוב או אחד מבני המשפחה. אתם מוצאים עצמכם נהנים מתשומת הלב שמתמקדת בכם ומצליחים להעביר טיעונים מאוד הגיוניים לגבי העניין עליו נדון הויכוח.

עקרב

מישהו מעברכם מגיח היום ויותיר אתכם בתקשורת בלתי צפויה. יכול להיות שהעניין יהיה לכם מוזר מעט בהתחלה, אבל תוך כדי השיחה איתו אתם תבינו יותר את המניעים שלו ליצירת הקשר מחדש. יתכן ותידרשו לתת הסבר על התנהגותכם כלפיו בעבר.

קשת

היום הוא יום נהדר לסדר ולארגן דברים שהתחמקתם מלבצע במהלך השבוע. נכון שאתם לא אוהבים לחץ ועומס, אבל תופתעו לגלות כמה אתם יעילים כשצריך. אל תהססו לבקש עזרה מבן הזוג או חבר קרוב, ומי יודע, יכול להיות שזה יהיה כמו בילוי משותף ופרודוקטיבי גם יחד.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: