הורוסקופ לתאריך: 09.11

גדי

יום חמישי של השבוע וזו הזדמנות נהדרת להשלים קצת פערים עם חברים שלא ראיתם זמן רב. אל תחכו עד שיזמו מפגש עבורכם, אלא קחו אתם יוזמה וארגנו את המאורע באופן עצמאי. תתפלאו לדעת כמה אנשים מעריכים את זה. מבחינת עבודה, היום יהיה יום נעים בו תהנו מהתקשורת עם חברי הצוות שלכם.

דלי

שינויים מסויימים קורים במערכת היחסים הנוכחית שלכם ואתם מגיעים למצב בו אתם כבר לא יכולים להתעלם מהמצב הקיים. שבו לשיחה עם בני הזוג שלכם כדי לטהר את האווירה, ולהוציא החוצה מה שיושב לכם על הלב. זו כמובן הזדמנות מצידם לשתף אתכם במה שעובר עליהם.

דגים

תחושה של נועזות ולקיחת סיכונים מתעוררת בכם היום, בייחוד בכל הנוגע לחיי האהבה שלכם. אתם מלאי בטחון עצמי ומבטאים את עצמכם באופן קולח וברור. אנשים שבאים אתכם היום במגע מאוד נהנים מהתקשורת אתכם, וזה גורם לכם להרגיש מוחמאים ומוכנים לאתגר הבא.

טלה

אתם חשים שיש דעיכה במערכת היחסים שלכם ושהגעתם למבוי סתום. אולי מתוך שעמום וחוסר תקשורת, או מכל סיבה אחרת שגורמת לכם להרגיש מרוחקים מבני הזוג שלכם. אולי הגיע הזמן לעשות חשבון נפש ולראות לאן מועדות פניכם, גם מבחינת הרצונות של בני הזוג.

שור

היום אתם מרגישים את הצורך להתחבא מעט מהעולם שבחוץ. מן תחושה של חוסר בטחון שמלווה אתכם, וגורמת לכם לרצות להיות בשקט עם עצמכם, בלי הרעש שמסביב. יש גם ימים כאלה, אין צורך לחוש מדוכדכים בגללם. קחו את היום על מנת לנקות קצת את הנפש ולצבור אנרגיות.

תאומים

יתכן ואתם מרגישים מעט זנוחים בימים האחרונים, בעיקר מבחינת היחס שבן הזוג שלכם משדר אליכם, או במקרה הזה, לא ממש משדר. יכול להיות שעניינים אישיים מונעים ממנו מלהעניק לכם את מלוא תשומת הלב, לכן דאגו להקשיב לו ולנסות להיות לעזר במקרה הצורך.

סרטן

היום יש בכם פרץ של בטחון עצמי שמוביל אתכם לארועים לא צפויים, אבל מאוד חיוביים. אתם מוצאים עצמכם מתקשרים עם הסובבים אתכם בצורה ישירה וממוקדת, כזו שמנכסת אליכם תשומת לב נעימה ואטרקטיבית. תהנו מזה, והמשיכו עם האנרגיות האלו לאורך היום.

אריה

הרווקים מבניכם מרגישים את הכמיהה העזה לקשר משמעותי שכבר הרבה זמן לא היה לכם. נכון, לא קל למצוא אשים שיש להם מכנים משותפים רבים אתכם, אבל זה לא אומר שצריך להוריד את הרגל מהגז. היו אקטיבים וארגנו מפגש חברתי שיסייע לכם בעניין.

בתולה

כשאתם משקיעים מאמץ ביוזמה של מפגשים וארועים חברתיים, אנשים סביבכם מיד מודעים לאופי הסוחף והעוצמתי שלכם, פעם אחר פעם. אתם מצידכם צריכים לראות בזה הזדמנות נהדרת להכיר אנשים חדשים, ולהרחיב את האופציות שלכם מבחינה רומנטית.

מאזניים

אלה מכם שנמצאים במערכת יחסים, חשוב שלא לקחת את הדברים כמובן מאליו. יתכן והיחסים המיניים שבינכם לבין בני הזוג שלכם חווים דעיכה לאחרונה, לכן אל תתנו לזה להימשך אלא דאגו לרמת משיכה ורומנטיקה שתדרבן את הלהט והתשוקה.

עקרב

הימים האחרונים מתאפיינים בהתנהגות מעט מרכוזת בעצמכם, כך שבני הזוג שלכם מרגישים שאתם לא ממש מעניקים להם את תשומת הלב המגיעה להם. יום חמישי הוא היום המבשר את פתיחת סוף השבוע, וזו הזדמנות נפלאה לתכנן פעילויות מלאות הנאה אותן תוכלו לעשות יחד, ולהתקרב אחד לשני.

קשת

מבחינה מקצועית אתם מרגישים היום מאוד פופולריים, כשעמיתים שלכם לעבודה מתייעצים אתכם בנוגע להתנהלות כזו או אחרת בפרוייקטים משותפים. ההשפעה שלכם מאוד ניכרת, וזה משפיע על מצב הרוח שלכם באופן מרומם ומלא מוטיבציה. מבחינה בריאותית כדאי שתנסו למצוא איזון מסויים אותו הגוף שלכם מבקש, על מנת לא להגיע למצב של עומס יתר.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: