הורוסקופ לתאריך: 08.11

 

גדי

המצב הכלכלי שלכם מיטיב אתכם לאחרונה, לכן אם ישנן אילו השקעות פוטנציאליות אטרקטיביות שעומדות על הפרק, מומלץ לעשות אותן, לאחר בחינה מדוקדקת של הפרמטרים של העסקה כמובן. מבחינה בריאותית אתם נמצאים במגמה חיובית, האנרגיה שלכם במיטבה ויש לכם מוטיבציה להיות אקטיבים ומלאי פעילות.

דלי

מבחינה מקצועית אתם נמצאים במעמד בו אתם נדרשים להגיע להחלטות משמעותיות שיקדמו את הקריירה שלכם, לכן זה זמן מצויין לערוך חשבון נפש לגבי מה אתם באמת רוצים בחיים, וממקום העבודה באופן ספציפי. אל תחששו לבצע שינויים שיציבו אתכם במקום טוב יותר, גם אם הדרך לשם לא תמיד קלה.

דגים

הרווקים מבניכם נהנים מתחושת נועזות ויוזמה לקראת הכרות חדשה שעומדת להיכנס לחיים שלכם, באופן שיסחוף אתכם בדיוק כמו שאתם אוהבים להיסחף. שימו לב לא ללכת בעיניים עצומות אחר קשר שבסיסו אינו טוב עבורכם, רק כי ההתלהבות הראשונית מושכת אתכם פנימה. היו זהירים עם הלב שלכם.

טלה

גם אם אתם חווים סוג של מערבולת סוערת במערכת היחסים הנוכחית שלכם, אל תקחו את זה באופן סופני או מבשר רעות. היו הגיוניים ומכילים, כך שתוכלו גם להקשיב למה שיש לבן הזוג שלכם לומר, וגם לעמוד על העקרונות שלכם על מנת לא לאבד את עצמכם בקשר.

שור

אתם חווים ויכוח מסויים עם בן הזוג שלכם היום, אך אין צורך להתייחס לזה באופן שלילי או מסרס. זוגיות היא עניין רצוף בעליות ומורדות, לכן חשוב לזכור שלצד כל רע יש טוב, ואין מה להישאב לתוך תחושה של תסכול או פחד. דאגו לדבר האחד עם השני ולא להסתיר דבר.

תאומים

אתם מתהלכים היום בתחושה שכל דבר שאתם עושים נתון לביקורת מצד הסובבים אתכם, וזה גורם לכם לתחושת מועקה וכעס. אל תתנו לזה להוריד לכם את המוטיבציה אלא נסו לשלב בין ביקורת בונה לבין הרצון שלכם לקדם דבר מה. טוב יותר לדחות החלטות מסויימות למועד נכון יותר, כזה שמשלב הרבה אינפורמציה להמשך הסקת מסקנות.

סרטן

מבחינת זוגיות, אין לכם מה למהר להיכנס לקשר שאתם לא בטוחים אם הוא טוב עבורכם או לא. דאגו לנהוג בזהירות על מנת לא להעמיס על הלב שלכם מצבים שישאירו אתכם פגועים ועצובים. נכון שלפעמים יש רגעים מהם לא ניתן להימנע, אך זה לא אומר שצריך לעצום עיניים ולפעול רק באמצעות הרגש.

אריה

אתם מאופיינים בתכונת אופי חזקה של הישגיות ורצון להיות הכי טובים בהכל, כל הזמן. זכרו שלא תמיד אתם יכולים לדרוש זאת גם מאחרים בחיים שלכם, בייחוד מבחינה זוגית. אם תפעילו לחץ מתמיד שכזה על בני הזוג שלכם, בסוף משהו ישבר, וזה לא יעשה טוב לאף אחד מהצדדים.

בתולה

מבחינת מערכות יחסים קיימות או עתידיות בחיים שלכם, יש לכם מושג מאוד ברור לגבי איך אתם רוצים שהדברים יתנהלו. נכון שהעקרונות שלכם מובילים אתכם תמיד בחיים, אבל לפעמים צריך לדעת מתי להתפשר, על מנת לא לצאת קרחים מכאן או מכאן.

מאזניים

חברויות הקיימות בחיים שלכם מקבלות חיזוק משמעותי ואתם מרגישים שיש לכם על מי לסמוך. האופי האמין והכנה שלכם מצפה שכך גם יתנהלו אחרים סביבכם, וכעת אתם מקבלים אישוש לכך שיש לכם חברי אמת שנמצאים לצדכם, לאורך הדרך.

עקרב

חשוב שתתחילו לשמור יותר על הגוף שלכם מבחינה בריאותית, בייחוד אם אתם רוצים להמשיך להנות ממנו לאורך זמן. אל תתנו לתחושת גאווה כזו או אחרת להוריד אתכם ממסלול של שגרת חיים פעילה וקשובה, כיוון שאף אחד לא ידאג לגוף שלכם מלבדכם. כנסו לשגרה אקטיבית עוד היום.

קשת

הקשב והעצה שלכם מאוד נדרשים היום, ואתם שמים לב שאנשים צמאים לשמוע את דעכתם לגבי עניינים שקורים להם בחיים. ההשפעה החברתית שלכם מאוד מורגשת ונסיון החיים שלכם אטרקטיבי בעיני הסובבים אתכם. דאגו להעניק להם הקשבה מלאת כנות וכוונה.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: