טלה – התאמה זוגית לכל המזלות

טלה+טלה

לכאורה השילוב הכי מושלם לטלה, אבל זכרו שאם אתם נמצאים עם מישהו שהוא ההעתק שלכם, זה יכול להיות לפעמים מסוכן. מישהו שיהיה חסר מעצורים, תחרותי וחסר יכולת לדחות סיפוקים יכול להוציא אתכם מדעתכם, ממש כמוכם.

טלה

טלה+שור

מזל שור יכול לאזן את מזל טלה בענייני התנהלות כלכלית נכונה ושיקולים רציונליים. מצד מזל טלה, השור יכול להרוויח איזון רגשי על בסיס הנאה וקלילות בחיים. מצד שלישי, יחסים אלו יכולים ליצור תלות כיוון שהקיצוניות בין שני המזלות מקשה על הזרימה הטבעית.

 

 

טלה+תאומים

קשר כזה יתבסס יותר על סימפטיה רגועה, חברות ותקשורת טובה, אבל מה שיהיה חסר כאן זו האינטימיות. מערכת היחסים לא תהיה סוערת ומלאת תשוקה. לכל אחד מכם יש מעגלים חברתיים מאוד חזקים ורחבים, ויתכן שיהיה לכם קשה לשלב ביניהם ולהגיע למצב שהכל מתחיל מכם.

 

תאומים

טלה+סרטן

מזל סרטן יבין אתכם בצורה הכי עמוקה שאפשר. דרך הרגישות הגבוהה שלו והעומק הנפשי הוא ירצה להגיע לנבכי הנשמה שלכם ולעודד אתכם ברמה היומיומית של ענייני המשפחה והבית. אבל, מזל טלה לא ירגיש שיש איזשהי התקדמות בקשר הזה והסטטיות של מהלך הזוגיות תתסכל אותו.

 

 

טלה+אריה

מערכת יחסים כזו תעלה את הבטחון העצמי וההערכה העצמית של הטלה לרמות עליונות. למה? כיוון שההימצאות עם מזל אריה, אשר יודע בדיוק מה הוא שווה – פשוט מדבקת. הקשר שלכם רצוף בהנאות משותפות ומרובות, אך מצד שני תיתכן תחושה של בעלות שמגיעה מכיוון מזל אריה הידוע בדומיננטיות חזקה.

 

אריה

טלה+בתולה

מערכת היחסים הזו תהיה מאוד קורקטית וברורה, כזו שתומכת אחד בשני באופן פרקטי, אם מבחינה כספית ואם מבחינה של מטלות שגרתיות בענייני טיפוח הבית. אבל, מה שיהיה חסר פה זו קירבה רגשית אמיתית וכנה, כזו שלא יכולה להיווצר כשצד אחד מרגיש שהוא תמיד נתון תחת ביקורת.

 

 

טלה+מאזניים

קשר כזה יהיה מבוסס על הרמוניה נהדרת בין שני המזלות, כזו שמאזנת את כל אחד מהצדדים בזוגיות, הודות לניגודים שקיימים בכל אחד מבני הזוג. הרצון באיזון יביא אתכם לפשר בין מחלוקות באופן סימפטי, וחוש האסתטיקה המשותף לשניכם יעשה אתכם אטרקטיביים אחד עבור שני כל הזמן.

 

libra

טלה+עקרב

מערכת יחסים כזו תהיה בעייתית, למרות המשיכה המינית העזה והמתפרצת. מזל טלה יכול לחשוב שעקרב כל הזמן מפקפק באמינות שלו, ושהקנאה יכולה להוביל את שניכם למצב של תסכול ופיצוצים. קשר שכזה יכול להחצין תחושות לא נעימות של תשישות וייאוש ממצב בלתי אפשרי.

 

 

טלה+קשת

פתיחות רגשית ותחושת חופש מופלא הם הבסיס למערכת היחסים הזו, בה שניכם תוכלו לפרוח ולהנות אחד מהשני באופן מלא אהבה והתרגשות. החוויה הזוגית תהיה כזו של העצמה הדדית ויצירת חוויות מפתיעות, אך לפעמים במחיר של מחוייבות ופשרות. האופי החזק של כל אחד מכם יכול לקחת אתכם לכיוונים בהם כל אחד מושך לצד שלו.

 

קשת

טלה+גדי

קשר זה יהיה רצוף בקשיים, כיוון שמחד יעורר את תחושתו של הטלה כאילו שהגדי מנסה לשלוט בו כל הזמן, ולהיטיב עם אופן ההתנהלות שלו בחיים. אך מצד שני, מזל טלה גם ירגיש מאוד קשור ומכוון אל עבר הגדי, אשר מחצין סמכותיות וחוזק כדרך הטבע בחייו.

 

טלה+דלי

שני מזלות אלו חיים על בסיס של אופטימיות משותפת, יכולת חברתית ותקשורתית נהדרת, כאשר שניהם מעריכים את הספייס והחופש אחד של השני.  מצד שני, הדלי ידוע כמזל שתלטני ואילו הטלה כאחד שלא אוהב שאומרים לו מה לעשות ומתי.

 

דלי

טלה+דגים

קשר זה יהיה מאוד סוער ומטלטל. שני המזלות יכנסו למערבולת רגשות מאוד עזה וסוחפת, כזו הבנויה על יכולת הזדהות עמוקה של כל אחד מהמזלות כלפי בן הזוג. הבעיה כאן היא במימוש הזוגי ובהפיכתו למערכת יחסים של ממש, ולא כזו שרק מושתת על כמיהה ודרמטיות, רוחניות והיסחפות.

 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: