התאמה בין מזלות : 6 הזיווגים העמוקים ביותר

אהבה היא ללא ספק משחק מורכב, מסובך וכואב. כשמתחילים כל סוג של קשר, כולנו מרגישים קצת בערפל, ומחפשים כל סימן שיראה לנו שמה שיש לנו בין הידיים הוא סיפור אהבה מהשמיים. רוצים לדעת האם גם הסיפור החדש שנרקם בניכם נכתב בכוכבים? במקרה הזה, המפה האסטרולוגית בהחלט יכולה לנבא את סיכויי ההצלחה. כדי לעזור לכם לדעת אם יש סיכוי טוב לאהבה, הגיע הזמן להציג את 6 הזיווגים הטובים ביותר במפת המזלות.

 

מאזניים ועקרב

זהו לא השילוב המובן מאליו והוא יכול בהחלט להיות מאתגר ולא פשוט, אבל הוא דווקא עשוי להיות מוצלח ביותר בטווח הארוך. קשרים מהסוג הזה מאופיינים באינטנסיביות רבה, שאמנם עלולה להלהיט את הרוחות במובנים רבים, אך היא תבטיח תשוקה אדירה וחיי סקס ללא רגע אחד משעמם.

עקרב

בני שני המזלות האלה נחשבים לאנשים מאוד רומנטיים, אך הם שונים זה מזה. בני מזל מאזניים הם מאהבים לוהטים וחושניים. הם אוהבים את תשומת הלב ואור הזרקורים, בעוד שבני מזל עקרב דווקא אוהבים להיות מאחורי הקלעים ולדאוג לבני זוגם.

מאזניים

עם זאת, חשוב לציין כי הכימיה בין מזלות אלו לא מגיעה מיד – היא דורשת עבודה קשה והיכרות ארוכה לפני שהקשר הרומנטי ממריא. בדרך כלל ייקח זמן עד שהרגשות יבעבעו ויפרצו החוצה בגלל שמדובר בשני מזלות המאופיינים גם במופנמות יחסית. לכן, דרושה כאן לא מעט סבלנות, אך היא בהחלט תשתלם.

 

דגים וסרטן

סרטן

בני שני המזלות האלה ידועים כאנשים רגישים מאוד. זה אומר שהם בהחלט יוכלו להבין אחד את השני מצוין. ההתחלה של מערכות יחסים כאלה עשויה להיות קשה ותדרוש התאמות וכוונונים רבים של שני הצדדים. אולם האינטואיציות והרגישות המוגברת של השניים יעזרו להם לעשות זאת בצורה יעילה יותר ממזלות אחרים. הם יבינו מה עובר על הפרטנר בקשר וידעו איך להתאים את עצמם אליו במידת הצורך.

דגים

ברגע שאחד מבני הזוג ילך לאיבוד במחשבות שלו, הצד השני יידע להחזיר אותו לקרקע בעדינות. שני הצדדים ידאגו להדגיש כמה הם מחויבים לקשר ויתאמצו כדי לספק לצד השני את הביטחון שהוא זקוק לו. אולם, בני הזוג עלולים לעיתים להתנתק יותר מדי מהעולם החיצון ולשכוח שיש חיים מחוץ לזוגיות שלהם. לכן חשוב לשים לב שלא תאבדו את עצמכם בקשר.

 

קשת וטלה

שני המזלות האלה ללא ספק נועדו אחד לשני. בני שני המזלות קורצו מאותו החומר - הם שונאים את החיים המשעממים והשגרתיים ורוצים לפרוץ מסגרות ביחד. הם משתעממים בקלות ולכן זקוקים כל הזמן לריגושים חדשים – הם אוהבים לטייל, לחוות ולהרגיש דברים בעוצמה רבה. זוג כזה יהיה מכור לאדרנלין, יפעל כדי לייצר כל הזמן חווית חדשות ולכן יישאר ביחד למשך זמן רב.

קשת

אנשים בזוגיות כזאת כל הזמן יעצימו אחד את השני, יעשירו את הידע ההדדי שלהם וינהלו שיחות עמוקות וארוכות אל תוך הלילה. הם יקבלו החלטות טובות יותר ביחד וישמרו על ראש פתוח שיעזור להם להגיע לתובנות חדשות כזוג.

טלה

מערכת היחסים הזאת צפויה להיות שונה מאחרות ובני המזלות האלו יכולים להיראות מהצד כמו חברים טובים ולא כבני זוג. זהו לא דבר רע, אלא סימן המצביע על החוזק של השניים. זוגיות כזאת ללא ספק יכולה להחזיק שנים ארוכות בלי להימאס על אף אחד מהצדדים.

 

תאומים ודלי

היופי של החיבור המיוחד הזה טמון בעובדה שבני שני המזלות האלו אוהבים מאוד להחמיא ולהעצים אחד את השני. בני מזל תאומים ידועים בהיותם אנשים קלילים שחיים את החיים שלהם בלי דרמות או מגבלות מיותרות. בני מזל דלי שונים קצת – הם די מאורגנים וממוקדי מטרה. אולם כשהשניים נפגשים – הם ללא ספק מאזנים ומשלימים אחד את השני.

תאומים

שני המזלות האלה משפיעים אחד על השני בצורה הטובה והיעילה ביותר. זוהי מערכת יחסים מאוזנת, איכותית ועוצמתית שלא רואים בכל יום. בקשר המיוחד הזה בן מזל תאומים מפיח חיים בבן זוגו, בעוד שבן מזל דלי מכניס סדר ורוגע לחייו. לכן, השניים צפויים לחוות חיים מאושרים ביותר ביחד.

דלי

 

בתולה ושור

בני שני המזלות האלה ללא ספק משלימים אחד את השני. שניהם לא מפחדים מעבודה קשה והם בדרך כלל אנשים מאוד מעשיים שאוהבים לנהל חיים מלאי שאיפות ועם הישגים גבוהים. בני מזל בתולה יתאהבו בתשוקה ובשאפתנות של בני מזל שור, בעוד שהשוורים ידלקו מהאינטליגנציה ומהראש האנליטי של בני מזל בתולה.

בתולה

ככל שמערכת היחסים תתפתח, כך השניים יעריכו ויאהבו יותר אחד את השני. זו מערכת יחסים שיכולה בהחלט להחזיק לטווח הארוך ולגבור על מכשולים ומהמורות בדרך. בעוד שבני מזל שור יכולים להיות עקשניים, ובני מזל בתולה יכולים להיות ביקורתיים וציניים מדי – השניים ילמדו, גם אם יריבו לפעמים, איך לראות מבעד לפערים האלה.

שור

זוג כזה יהיה מאוד מוצלח מבחינה כלכלית ושני הצדדים יעודדו אחד את השני לטפס כל הזמן לגבהים חדשים. יהיו להם חיים מספקים מאוד ואנשים יביטו בהם בקנאה ובהערצה.

 

סרטן ומאזניים

מאזניים

בני מזל סרטן הם ללא ספק אנשים רגישים ביותר, מה שמושך אותם היישר לזרועותיהם המנחמות, המכילות והמעצימות של בני מזל מאזניים. סרטן הוא מזל שמאפיין אנשים ביתיים ושמחים, שאוהבים לדאוג ליקיריהם – מה שהופך את המאזניים לבחירה מנצחת בשבילם.

סרטן

חשוב להזהיר – מערכת היחסים הזאת לא תתנהל חלק מההתחלה. הרגישות של בני סרטן ומאזניים עלולה לגרום לעיתים לפיצוצים ולחיכוכים לא נעימים, אך החיבור הרגשי העמוק שייבנה לאורך זמן יהיה שווה את המאמץ. זוהי מערכת יחסים שתהיה מבוססת על תמיכה והעצמה הדדית. כל אחד מהצדדים אולי אוהב להיות לבדו – אך כשהם יתרגלו הם יתקשו להעביר עוד שנייה אחת בנפרד.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: