מה המזל שלכם אומר על האופן בו אתם מנהלים שיחה?

היכולת להחזיק שיחה היא אחת מהיכולות החשובות ביותר שלנו כבני אדם. היא פותחת לנו דלתות וגם סוגרת אותן. היא יכולה לעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצים או בכלל לחבל במאמצים. יש אנשים שמשתמשים במניפולציות בשיחות, אחרים משקרים כדי להשיג את מה שהם רוצים, בעוד שחלק קטן מהאנשים יודעים להשיג בדיוק את מה שהם רוצים בלי יותר מדי מאמץ. אז איך אתם עושים את זה ואילו סודות אתם לא מספרים לאף אחד? זה מה שלמפה האסטרולוגית יש להגיד בנושא.

 

גדי

כשאתם יושבים לדבר עם מישהו, הוא יודע שאתם הולכים להגיד לו את כל האמת ורק את האמת. הוא גם יידע שאתם תציעו פתרונות ריאליים ומחושבים לבעיות שלו וגם תעזרו לו לצאת מהבוץ, אפילו אם הוא יחשוב שאין דרך טובה לעשות זאת. אין לכם סבלנות לשטויות, ואם מישהו שמדבר איתכם יתחיל לקשקש אתם מיד תגלגלו את העיניים ותבהירו לו שאין לכם סבלנות. אתם לא אוהבים שמבזבזים לכם את הזמן כי אתם יודעים כמה הוא יקר.

דלי

שיחה עמוקה ופילוסופית שווה בערכה למשחק מקדים איכותי בשבילכם. שיחות נפש מפיחות בכם חיים, יש לכם המון תובנות ואתם משלבים אותן בשיחה בהומור ועם המון קסם. לפעמים, הרגש הרב שאתם חשים בשיחות גורם לכם להקניט או להעליב, אבל אתם לא מתכוונים לכך. החדשות הטובות הן שאנשים בדרך כלל לא יתרגשו מזה כי הקסם האישי והאנרגיות החיוביות שלכם יפצו על כך.

דגים

יש לכם נטייה ברורה לרחף ולשקוע במחשבות של עצמכם, אבל אם כבר מצליחים להוציא אתכם מזה ולגרור אתכם לשיחה, זאת כנראה תהיה שיחה מעולה, עמוקה ומלאת רגש. אתם מצחיקים, חכמים ויכולים לראות תמיד את הצד היפה, האומנותי והעמוק של הדברים. יש לכם אינטואיציות חזקות וחשיבה חיובית ולכן השיחה איתכם היא הבחירה הטובה ביותר בשביל מישהו שמרגיש קצת מבואס או מבולבל. 

טלה

כשמדברים עם בני מזל טלה מגלים שיש להם אישיות חזקה מאוד ודעות מוצקות שבדרך כלל לא משתנות. כשמנהלים איתכם שיחה, למי שלידכם יש שתי אפשרויות – או שהוא מסכים לגמרי ותאהבו אותו או שהוא יתווכח איתכם ולא תוכלו לסבול אותו. אתם אוהבים שאנשים מסכימים איתכם ומחזקים את הדעות שלכם – ואם זה לא קורה, בואו נגיד שאנחנו לא בדיוק מקנאים במי שמדבר איתכם כי אתם תהפכו אותו בשנייה לאומלל.

שור

אין ספק שאתם אוהבים לדבר ולנהל שיחות נפש עמוקות אל תוך הלילה. עם זאת, יש לכם נטייה להיות קצת עקשנים ולכן מי שיתווכח איתכם כנראה יהיה מסכן. במקרה כזה אתם עשויים בהחלט להתבצר בעמדה שלכם ולתקוף את כל מי שמנסה להזיז אתכם ממנה. זה בלתי אפשרי לנסות לשכנע אתכם לשנות את דעתכם ברגע שהחלטתם משהו, ואתם לא תנוחו עד שכולם ייראו את הדברים כמוכם.

תאומים

אתם אוהבים להיכנס לשיחות עמוקות ולמעשה אתם תמשיכו לדבר שעות עד שמישהו יסתום לכם את הפה. עם זאת, בשנייה הראשונה שבה תשתעממו מהשיחה, אתם מבחינתכם סיימתם. אתם מהר מאוד תאבדו עניין ותחפשו דרך מילוט מהסיטואציה. זאת מכיוון שאין לכם סבלנות לשיחות חולין חסרות פואנטה או לנבירה בנושאים שלא מעניינים אתכם.

סרטן

כל החברים שלכם יודעים שאיתכם הם צריכים לפתוח שיחות נפש על רגשות ועל דברים שמפריעים להם. אתם רגישים מטבעכם ויכולים לרדת לרזולוציות עמוקות מאוד שאף אחד אחר לא יכול להגיע אליהן. אתם מלאים באמפתיה, מתחשבים ומבינים אנשים, גם אם אתם מעולם לא הייתם בנעליים שלהם. עם זאת, בגלל שאתם רגישים מאוד, אתם תצפו שאנשים יחזירו לכם באותו המטבע, וזה לפעמים עלול להיות מאכזב.

אריה

בשבילכם טיימינג זה הכול. אם יתפסו אתכם ברגע הנכון, תהיה לכם שיחה מדהימה. אם יתפסו אתכם בזמן לא מתאים, אתם עלולים לאבד מהר את הסבלנות בשיחה, בעיקר אם היא על נושאים קטנים ולא מעניינים. עם זאת, גם אם לא תהיה לכם סבלנות לאדם שמולכם אתם ככל הנראה תחייכו, תזרמו בשיחה ותשדרו עסקים כרגיל כדי לא לפגוע ברגשות שלו.

בתולה

כולם יודעים שאתם דעתניים מאוד, יש לכם עמדות ברורות לגבי נושאים שחשובים לכם וזה יכול להיות מסוכן להיכנס איתכם לשיחה על ערכים שחשובים לכם במיוחד. יש לכם מה להגיד על כל דבר ועל כל אחד מהאנשים סביבכם. יש לכם המון ביקורת בונה לתת, מתוך כוונה אמיתית לעזור ולא מרוע. גם הדברים הלכאורה "רעים" שאתם אומרים נועדו להעצים אנשים סביבכם ולא להוריד אותם למטה.

מאזניים

אנשים נמשכים אליכם ואוהבים מאוד לדבר איתכם בגלל שאתם מבינים אותם ויכולים תמיד לראות את הדברים מהזווית שלהם. ניחנתם ביכולת מדהימה לצאת מנקודת המבט שלכם ולשים את עצמכם בנעליים של אחרים, ובגלל זה אנשים מרגישים שאתם לא סתם אומרים שאתם מבינים אותם אלא באמת מצליחים לעשות את זה. בדרך כלל אנשים יבקשו מכם עזרה בבחירה בין שתי אפשרויות כי הם יודעים שהערכים שלכם תמיד יצביעו על התשובה הנכונה.

עקרב

אם יש דבר אחד שכולם יודעים עליכם הוא שאפשר לסמוך עליכם עם הסודות שלהם ולא משנה כמה קשים ומורכבים הם יהיו. אתם אנשים מאוד מסתוריים, אבל הקרובים אליכם יודעים שאתם לעולם לא תשקרו. עם זאת, הם יודעים שגם להם אסור לשקר לכם כי התוצאה לא תהיה יפה. אתם לא סובלים שקרנים וצבועים ויכולים לשרוף מהר מאוד את האדם שמולכם אם תגלו שהוא לא אומר לכם את האמת.

קשת

אתם לא תמיד נמצאים בסביבה כשאנשים רוצים לדבר איתכם אבל אם אתם כבר משוחחים עם מישהו, אתם תתנו לו תשומת לב מלאה ותיקחו ברצינות רבה כל דבר שהוא אומר לכם. המזל שלכם מאפיין אנשים מאוד עמוקים שאוהבים להכיר אנשים חדשים ומסוגלים לדבר כמעט עם כל אחד על כמעט כל נושא שבעולם. זה מה שמפעיל אתכם ונותן לכם הנאה וסיפוק.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: