הורוסקופ לתאריך: 07.11

גדי

המראה הגופני שלכם במיטבו, אך זה לא אומר שאתם לא צריכים לשים לב למצב הבריאותי שלכם. אל תהססו לקבוע בדיקות שגרתיות יחד עם הפעילות הגופנית השגרתית שחשוב להטמיע בחיי היומיום שלכם. אתם תראו שככל שאתם מעניקים לגוף שלכם מבחינה תזונתית ואקטיבית, כך גם הנפש שלכם תרגיש מרוממת, יום יום.

דלי

יש לכם יוזמה חדשה שאתם רוצים להעביר לאישור במקום העבודה שלכם, אך חשוב שתשימו לב לכוחות הפועלים והיו זהירים עם האופן שבו אתם ניגשים לעניין. אל תתנו לדעתכם להיות מוסחת אלא היו ממוקדים על מנת למצות את הרעיון שלכם, וגם לשמור עליו מבחינת ראשוניות ומקוריות.

דגים

אלה מכם שנמצאים במערכת יחסים מומלץ שיעשו משהו מיוחד היום עם בני הזוג שלהם. האנרגיות גבוהות והרומנטיקה עוטפת את שניכם, לכן חשוב לא לתת לזה להתמסמס אלא למנף את היחסים לזמן איכותי ומלא אהבה. אף מערכת יחסים לא יכולה להתרומם ללא טיפוח, לכן אל תזניחו את העניין הזה.

טלה

אתם מרגישים היום מעט לא מאוזנים והדבר משפיע על מצב הרוח הכללי שלכם. היזהרו לא לתת לזה להפוך אתכם לאגרסיביים כלפי אנשים היום, בייחוד לא כלפי בני הזוג שלכם. לא שווה להיכנס לריב מיותר רק כי בא לכם לשחרר קצת קיטור.

שור

יש לכם היום תחושת מועקה שגורמת לכם לנהוג בחוסר סבלנות כלפי האנשים הקרובים אליכם. זכרו שאלו שאוהבים אתכם לא צריכים לקבל מכם אש, למרות שלפעמים אנו לא ממש שמים לב לכך שרוב התסכול שלנו יוצא עליהם. קחו צעד אחורה והביטו על הדברים מנקודת מבט רחבה, זה יעזור לכם לקחת דברים בפרופורציות.

תאומים

העוצמה הפנימית שלכם עומדת למבחן, על ידי כך שאתם מוצאים עצמכם נאלצים להתמודד עם בעיות של אנשים הסובבים אתכם. אל תקחו זאת כמעמסה בלבד, אלא כאתגר דרכו תוכלו למצוא את החוזקות האישיות שלכם ולמנף אותם, גם לטובתכם וגם לטובת אחרים.

סרטן

האינטרס שלכם במקום העבודה הוא להיות משתפי פעולה עם העמיתים שלכם, ולא ללכת נגדם באופן יזום. יש פרוייקטים אטרקטיביים שאתם יכולים לקחת בהם חלק, לכן שחקו עם הקלפים שלכם נכון על מנת להיות כלולים במשהו שתוצאותיו יתרמו לכם משמעותית.

אריה

הצעות אטרקטיביות לרכישות כאלה ואחרות מציגות עצמן בפניכם, לכן אתם צריכים לשקול טוב אם יש בידכם לבצע אותן. בידקו את מגוון הפרמטרים של ההצעות העומדות על הפרק, על מנת להסיק מסקנה למודה ושקולה לגבי הוצאה כספית שיכולה או להיטיב אתכם, אך גם להרע לכם.

בתולה

אתם מוצאים רוגע ונחת באינטרקציה שאתם מנהלים לאורך היום עם אנשים סביבכם, כזו שמייצרת תקשורת מעניינת דרכה אתם יכולים לקבל רעיונות חדשים מאנשים אחרים. המשיכו להחצין הכלה ועניין כלפי האנשים איתם אתם משוחחים, על מנת לזמן אותם להמשיך באינטרקציה ולהרגיש כאילו הם יכולים לחלוק אתכם עוד ועוד מתוכם.

מאזניים

היום אתם תשימו לב שאתם מקבלים המון תשומת לב מהסביבה שלכם, כזו שמחמיאה לכם מאוד וגורמת לכם להיות פופולריים. הדבר ישפיע גם על האינטרס הרומנטי שלכם, גם מבחינת ההתעניינות שלכם באחר, וגם מבחינת ההתעניינות שלו בכם. היו עירניים על מנת לא להחמיץ הזדמנות שבדרך.

עקרב

אלו מכם שנמצאים בזוגיות שמים לב שהדינמיקה בניכם לבין בני הזוג משתנה. אי הבנה שמלווה את הקשר לאחרונה מתחילה להיות דוחקת וכזו שמביאה אתכם לנקודת אל חזור ביחסים. זה הזמן לשים דברים על השולחן ולהביא דברים על דיוקם, גם במחיר המשכיות הזוגיות שלכם.

קשת

העניינים בעבודה רצים במהירות מירבית ואתם מרגישים שדבר לא יכול לעצור אתכם בדרך להשגת המטרה. האנשים העובדים אתכם מבקשים עצה וסיוע בכל מיני נושאים שעומדים על הפרק, ואתם מרגישים שהנוכחות וההשפעה שלכם במקום העבודה היא משמעותית מאוד.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: