הורוסקופ לתאריך: 06.11

 

גדי

אלו מכם שנמצאים בזוגיות ירגישו כאילו הם נמצאים בדיוק במקום שהם רוצים מבחינת הקשר, נאהבים ומאוהבים ומלאי אופטימיות לעתיד הקשר. הרווקים מבניכם עתידים להיחשף להכרות חדשה שמתוכננת להיות מערכת יחסים לטווח ארוך, כזו לה ציפו כבר זמן רב.

דלי

אתם כל הזמן נמצאים במצוד אחר תענוגות החיים, ולא ממש מתמקדים בבניית מערכת יחסים רצינית שיכולה להיות חלק מהחיים שלכם. אתם צריכים למצוא את האיזון בין הדברים, על מנת שתוכלו להנות משני העולמות בלי להרגיש שאתם מנותקים באופן רגשי.

דגים

התחושה היום היא של רוגע נפשי, כזו שמתגברת עם התקשורת הנעימה מול חברים ובני משפחה, יחד עם מפגשים ופעילויות חברתיות שממלאות אתכם. מבחינה מקצועית יש לכם סיפוק רב מהעבודה הנוכחית שלכם ואתם מרגישים את המשוב החיובי כלפיכם באופן מוחצן.

טלה

מצב הרוח שלכם היום מרומם מעל הממוצע, האנרגיות שלכם גבוהות ואתם מרגישים שאין דבר שאתם לא יכולים לעשות. מבחינה זוגית אתם אמנם מוצאים את הרעיון של להכיר מישהו חדש מעט קשה, אך זה לא עוצר לכם את המוטיבציה לנסות. קחו את הדברים בקלות ומצאו את ההנאה שבתהליך.

שור

אתם חשים כאילו ישנם דברים שבן הזוג שלכם לא משתף אתכם וכי עניינים צריכים לצאת אל הגלוי על מנת להביאם לפתרון. אם אתם רואים שהתקשורת מצידו לא קורמת עור וגידים, היו אתם בעלי היוזמה ושימו דברים על השולחן. 

תאומים

אתם מרגישים מוכנים למציאת קשר זוגי חדש וזה גורם לכם לנהוג בחיפזון. המהירות להיכנס לקשר רציני באופן אגרסיבי יכולה להפחיד קצת את הצד השני, לכן שיקלו את אופן ההתנהלות שלכם על מנת לא לגרום למושא החיבה שלכם לקחת צעד אחורה.

סרטן

כדאי לברר עם בני הזוג שלכם אם הם במצב רוח הרפתקני, כיוון שאתם מרגישים שהרבה זמן לא חוויתם משהו מיוחד ביחד. אולי טיול לחו"ל או יציאה משותפת לבילוי לא שגרתי, כל רעיון שעולה לכם על הדעת שתפו עם בני הזוג על מנת להוציא את העניין אל הפועל.

אריה

אם יש החלטות חשובות שאתם צריכים לעשות, המתינו עם הסקת המסקנות למועד בו תרגישו שאתם חושבים באופן ברור וצלול, על מנת לא לעשות טעויות שהתוצאה שלכם תישאר לטווח ארוך. מבחינה כלכלית עדיף להמתין עם הוצאות גדולות ברגע זה, עד אחרי שתעשו סדר בחשבון שלכם.

בתולה

עבר המון זמן מאז הרגשתם את ההתרגשות שבהכרות רומנטית חדשה, ויש לכם מוטיבציה ליזום ולהחצין את האטרקטיביות שלכם. אל תהססו לפנות לאנשים שמוצאים חן בעיניכם ולהשתמש קצת ביכולת המפתה שלכם, גם כדי להרגיש טוב עם עצמכם.

מאזניים

חברים או בני משפחה מציעים לכם חוויה משותפת ומהנה דוגמת טיול או נסיעה אטרקטיבית. זה זמן מצויין לחשוב לחיוב על בילוי שכזה, חוויה שתוסיף ריגוש ונועם לתקופה האחרונה בה אתם נמצאים. אל תחשבו יותר מדי, פשוט לכו עם הרגע.

עקרב

אתם במצב רוח פלרטטני, כזה שגורם לכם לעשות עיניים לאנשים שעוברים לצדכם במהלך היום, על מנת להשיג את תשומת הלב שלהם. יש לכם רצון לחבור למישהו אטרקטיבי, כזה שתוכלו להפוך למושא אהבה מבחינתכם, ולחלוק איתו רגעים נהדרים של ביחד.

קשת

דברים פחות נעימים דורשים את תשומת הלב שלכם היום ואתם נדרשים לקחת חלק אקטיבי בהחלטות כאלה ואחרות. נכון שלא תמיד קל לבצע צעד שיוביל למקום חיובי בסופו של דבר, אבל חשוב שתהיו מסוגלים לראות קדימה, ולצפות את התוצאה החיובית שממתינה בבסיס ההתנהלות שלכם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: