איזו דמות על טבעית מאפיינת את המזל שלכם?

אי פעם תהיתם אם יש בכם כוחות על טבעיים נסתרים, שמידי פעם מקבלים ביטוי במציאות, ואתם לא ממש יודעים להסביר איך ולמה? אולי תופתעו לדעת, אבל המזל האסטרולוגי שלכם יכול להגיד המון על איזה סוגי יכולות על טבעיות ומסטיות יש לכל מזל ומזל. אם אי פעם חשתם שאתם דומים לדמות אגדית ומסתורית, הכוללת בתוכה את האופי העל טבעי שמקונן בתוככם, אתם לא כל כך רחוקים מהמציאות. אספנו לכם את היצורים הכי מוזרים שמייצגים את המסתורין שמתחבא בכל אחד מהמזלות.

 

גדי

חניבעל לקטר, זו דמות שהכי מאפיינת אתכם. אתם ידועים כאנשים מחושבים וקרי מזג, כאלה שלא מזדעזעים בקלות אבל יכולים להתנהג באופן שיזעזע אנשים עם קיבה חלשה.

דלי

מה אתם אומרים על פרדי קרוגר? ובכן לו יש הרבה לומר עליכם, כיוון שזו הדמות שהכי מייצגת אתכם. אתם מאוד מחוברים לצד החלומות שבכם, ממש כמו שפרדי היה מציץ לפתע בסיוט ברחוב אלם. אתם לא צפויים ויכולים להגיח ללא כל התראה מוקדמת.

דגים

דרקולה, מאהב שרמטני ורוצח קטלני. ממש כמו הערפד המסתורי, גם אתם הדגים פועלים על פי התשוקה המתפרצת שיכולה לאהוב את בן הזוג שלכם לפעמים עד איבוד דם...

טלה

חייזר, זו הדמות שיכולה להצביע הכי הרבה על האופי המיסטי שלכם, בתור כאלה שאוהבים להגיע למקומות מרוחקים וחדשים, ולהשתלט על הסביבה מבלי שאנשים ידעו שאתם מתמרנים אותם.

שור

ג'ייסון, הרוצח הסדרתי המשוגע. כן כן, ליל כל הקדושים ותחושה של מכשפות חגות באוויר זו העת שמעוררת בכם את הפסיכופט הרצחני, זה שנשאר אדיש בזמן מעשים על גבול השגעון, הודות לאופי האלגנטי והמעודן שלכם.

תאומים

סירנה מהפנטת, ממש כמו במיתולוגיה היוונית. אתם מאוד כריזמטיים ואטרקטיביים, כאלה שמושכים את מי ששמתם עליו עין אל תוך המעמקים. איך? באמצעות התנהגות מהפנטת שלא משאירה למושא החשק שלכם שום ברירה אחרת.

סרטן

פני-עור, רוצח סדרתי חסר מעצורים. הכוונה היא שאתם תעשו את כל מה שידרש, אפילו לקחת חיים של אדם אשר ינסה לפגוע במי שאתם אוהבים, כמו בני משפחה וחברים קרובים. ככה זה כשאתם מגוננים על אלו שהכי יקרים לכם.

אריה

ערפד שרמנטי, זו הדמות שמאפיינת אתכם הכי טוב, כיצורים המחשיבים את עצמם אלוהיים, אבל עם זיק שטני. עליונות אנושית ומחשבה חריפה, אלו התכונות ששמות אתכם בראש הרשימה של אלו האוהבים את עצמם עד מוות.

בתולה

הרוצח מפסיכו, הוא ולא אחר. למרות שאנשים נוטים לחשוב שאתם שקטים ותמימים, יש בכם הרבה שנסתר מהעין. אם יש מישהו שאתם לא מוכנים לשחרר מהחיים שלכם, אתם תעקבו אחריו כאילו היה הטרף שלכם, באופן מחוכם, אינטיליגנטי ולפעמים אובססיבי.

מאזניים

צ'אקי, הבובה הרוצחת. כן כן, אתם אולי נראים שלווים ותמימים, כמו בובת ילדים מתוקה וחסרת זדון, אבל כשהעניינים מתחממים, אתם הופכים לדמות משוגעת שיכולה להופיע כשאף אחד לא מצפה לה, ולהכות במחי יד.

עקרב

פרנקנשטיין - הלא מובן, הטרגי והמסוכן. יצר ההשרדות שלכם לא יתן לכם לשבת מנגד בזמן שמישהו ינסה להרוס אתכם או לקחת מכם את החופש והחיים שלכם. אתם תתקפו באכזריות כאילו מישהו רץ לעברכם עם לפידים ולהבות אש.

קשת

אנשי הזאב, בלתי מאולפים ופראיים כחייה בלתי ניתנת לריסון. אתם משלבים צד אנושי קליל וכיפי שמזמן אנשים להיות בחברתכם, אבל בלילות של ירח מלא, אתם מרגישים שמשהו על טבעי משתלט עליכם ואין לכם יכולת לעצור את החיה שבפנים...

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: