מי המזלות הכי מסוכנים בעולם?

יש כאלה שמאמינים שגלגל המזלות יכול לאפיין אותנו גם לפי הסממנים הקרימינליים שלנו, ואיזה סוג פשע אנחנו מסוגלים לבצע. מחקרים מדעיים בתחום הקרימינולוגיה באמת מצאו דפוסי פשע חוזרים על פי תאריכי ההולדת של אלו עליהם נערכו המבדקים. צירוף מקרים? ממש לא, אלא מפת אופי מדוייקת.

 

המזלות שנחשבים המסוכנים בעולם שייכים לאלמנט האש

קשת, טלה ואריה. מבחינה מספרית, אלו בני מזל קשת ביצעו את הכי הרבה פשעים מבין הנבדקים, ובנוסף גם היה הכי קשה ללכוד אותם. בני מזל טלה היו אלה עם כלי הנשק הכי מפחידים, אך בני מזל אריה היו הכי מזעזעים מבחינת האלימות שהפגינו במהלך הפשעים.

q1_1.jpg©shutterstock

 

מבין מזלות השייכים לאלמנט האוויר

מאזניים, תאומים ודלי, מזל מאזניים נחשב למסוכן ולמצויד ביותר משלושתם. בני מזל תאומים בדרך כלל משוייכים לפשעים שקשורים במעילה והונאה, ואילו בני מזל דלי מקושרים לפשעים המבוססים על הרצון בנקמה.

q2_0.jpg©shutterstock

 

מזלות האדמה

גדי, בתולה ושור, יותר צפויים להיתפס לאחר מעשה. בני מזל שור נחשבים אלה בעלי המזג הכי חם ומשוגע, ולכן כאלה שיהיו מסוכנים יותר מבני שאר מזלות האדמה. מזל בתולה גם יחסית יצירתי ונועז בביצוע הפשעים שלו, ובני מזל גדי משלבים תכונות קרימינליות שנוגעות גם לכאן וגם לכאן.

q4.jpg©shutterstock

 

מבין מזלות המים

סרטן, דגים ועקרב, מזל סרטן נחשב זה שהכי צפוי לבצע פשע, כאשר מזלות עקרב ודגים שומרים על מקום מכובד אחריו. סרטן בדרך כלל יבצע פשעים המבוססים על תשוקה כמניע למעשה, בדרך מעשה רצח. הרוצחים מבניהם הם כאלה שנחשבים בעלי הפרעה נפשית שמלווה אותם עוד מהעבר, וכאלה שלרוב ישאירו איזשהו סממן מזהה לאחר הרצח.

q3_0.jpg©shutterstock

 

בני מזל שור לדוגמה, בדרך מעורבים בפשעי הלבנת הון, כאשר האינטיליגנציה שלהם מאפשרת להם להנות מביצוע הפשע בלי להשאיר עקבות. בני מזל קשת למשל נחשבים כאמנים בפשעים מתוכחמים מסוג גניבה ושוד. הם בדרך לא יפגעו בקורבן שלהם אלא אם כן יפריע להם בזמן שהם בוזזים אותו.

בני מזל גדי לדוגמה נוטים יותר לפשע מאורגן. יש בהם גם אלמנט של אסטרטגיה לפני מעשה, יחד עם אלימות שיכולה להתפרץ על הקורבן באופן סדיסטי. מזל מאזניים משוייך יותר לפשעי שחיתות והפקרות, ואילו מזל דגים נוטה יותר לפשעים המערבים סמים.

מזל תאומים נוטה לקחת דברים מאוד ברצינות ועל כן לרוב יקושר לפשעים הדורשים תחכום ותכנון, כמו מעשה שרלטנות שישאיר את הקורבן פעור וחסר כל. בני מזל עקרב למשל יעדיפו ללכת בכיוון של ביצוע התנקשות, המשלבת את האינטיליגנציה הגבוהה שלהם ואת המחויבות לתוצאה שלא תשאיר שבויים בשטח...

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: