לקראת סיום 2017- המזל שלכם יגלה לכם ממה אתם צריכים לשחרר

כולנו מתמודדים עם לא מעט דברים שמכבידים עלינו ממש כמו משקולות שאפשר לסחוב רק עד גבול מסוים. כדי להקל על עצמכם אתם מוכרחים לפעמים לשחרר אמונות, תפיסות ודרכי התנהגות שמעכבים אתכם ופוגעים בכם. המפה האסטרולוגית יכולה ללמד המון על המכשולים האלה שעומדים בדרככם ומרחיקים את ההתקדמות והצמיחה. זה הזמן להבין ממה חשוב לשחרר כדי להתקרב צעד אחד נוסף אל האושר ולהשאיר את הרע מאחור.

 

 

גדי

אתם מאוד טובים בלשכנע את העולם וגם את עצמכם שהכול בסדר, גם אם הכול מסביבכם מתפורר. כדי להיות מאושרים באמת, אתם חייבים ללמוד לבקש ולקבל עזרה ותמיכה מהאנשים שאוהבים אתכם. אתם לא חייבים להיות לבד במרוץ החיים או להתמודד עם הקשיים בכוחות עצמכם. אנשים סביבכם ישמחו לעזור ברגעי המשבר אם רק תושיטו יד ותבקשו את עזרתם.

דלי

אתם שמים במקום הראשון ערכים כמו אמת וכנות, אבל חשוב שתזכרו שלא כל האנשים כמוכם וזה עלול לפגוע בכם. אנשים הם לפעמים לא ישרים, מסתירים סודות ולא ראויים לאמון הרב שאתם נותנים להם באופן אוטומטי. חשוב שתישארו נאמנים לעצמכם ושלא תשימו את עצמכם מאחור כדי לרצות אנשים אחרים. תסמכו על שיקול הדעת שלכם ואל תעשו שום דבר שאנשים מבקשים מכם ואתם לא רוצים לעשות.

דגים

תמיד הייתה לכם נטייה לקחת כל דבר קטן ללב – זה מה שהופך אתכם למיוחדים כל כך, אבל גם מחליש אתכם ופוגע בכם. זה הזמן לגדל עור עבה יותר, ולא לתת לאנשים את הזכות המפוקפקת לפגוע בכם כל כך בקלות. תבינו שאם אנשים כועסים, תוקפים או מעליבים אתכם – זו בעיה שלהם וזה מלמד על חולשה שלהם ולא שלכם. נסו להגיד את מה שאתם חושבים ולהבין שזה לא יגרום לאנשים לאהוב אתכם פחות ואפילו אם כן - זו בעיה שלהם.

טלה

אתם משתעממים בקלות וצמאים לריגושים, אפילו אם הם יכולים להציב אתכם בפני סכנה או לגרום לכם להתנהג בצורה לא הולמת. כדי לשפר את החיים שלכם נסו להוריד את סף האינטנסיביות מהחיים ולהגדיר מטרות ברורות שתתמקדו רק בהן. נסו לרשום את המטרות, לוודא שהן מציאותיות ורק אז לעשות הכול כדי להשיג אותן. ברגע שתרכזו את כל המאמצים שלכם במה שחשוב באמת, תראו שהחיים שלכם ייראו אחרת לגמרי.

שור

כולם יודעים שאתם אנשים אמינים ובאים אליכם עם הבעיות שלהם. כדי להפוך את החיים לקלים יותר, נסו גם למצוא את הזמן לעצמכם ולא להקדיש יותר מדי ממנו לאנשים אחרים, גם אם מדובר באנשים שאתם אוהבים מאוד. אתם צריכים להיות במקום הראשון ולהשתדל שלא לבטל את עצמכם בשביל לעשות טוב לאחרים. אם אתם לא תהיו מאושרים, מה זה שווה שתגרמו לכולם מסביבכם לחייך?

תאומים

אתם בדרך כלל מסמר הערב בכל האירועים ואנשים אוהבים אתכם ואת האנרגיות שלכם. עם זאת, האהבה הזאת לקדמת הבמה עלולה לפעמים לפגוע בכם. נסו למצוא את הזמן לקחת הפסקות חיוניות ולמלא את מצברי האנרגיות. הדרישות שלכם תמיד היו גבוהות משל אנשים אחרים ובגלל זה אתם גם מלחיצים את עצמכם. נסו קצת להוריד את הרגל מהגז וללמוד להרגיע את עצמכם ולהנות גם מהשלווה.

סרטן

כולם יודעים כמה רגישים אתם, אבל כדי לצעוד קדימה אתם מוכרחים ללמוד לשחרר את העבר לפעמים. חשוב ללמוד ממה שקרה ולהסיק ממנו את המסקנות הדרושות, אבל עיסוק מתמיד בו עלול להביא לכם לא מעט קשיים ומשקולות שתיאלצו לסחוב. חשוב שתפסיקו לחשוב באובססיביות על מערכות יחסים שלא הצליחו ועל חברים שאיבדתם בדרך. זהו הדבר החיוני ביותר שאתם צריכים לעשות בדרך אל האושר.

אריה

אתם ללא ספק אוהבים לספוג את אור הזרקורים ולהיות במרכז העניינים. עם זאת, המקום שלכם בקדמת הבמה מגיע לא פעם עם מחיר כבד מדי – פגיעה במטרות האחרות שאתם רוצים להשיג. כדי להגיע את האושר, נסו לתת לעצמכם זמן להיות קצת עם הרגליים על הקרקע, להבין מה אתם רוצים לעשות ולדבוק במטרה הזאת. גיבוש של תוכניות ברורות יעזור לכם לנתב את האנרגיות האדירות האלה שיש בכם למקום חיובי ובונה.

בתולה

השאיפה שלכם לשלמות היא תכונה נדירה ומיוחדת במינה. עם זאת, חשוב לזכור כי שלמות היא לא הכול בחיים. אנחנו לא מציעים שתוותרו עליה לגמרי, אבל אתם כן יכולים למצוא מקומות שבהם אפשר לשחרר. לא הכול חייב להיות מושלם כל הזמן, ואם אתם מאמינים שכך זה צריך להיות, אתם צפויים להתאכזב לא מעט. לכן נסו להוריד קצת את סף הלחץ ולוותר לעצמכם איפה שאפשר.

מאזניים

בדרך כלל אתם מנסים לשמור על החיוך שלכם בכל מצב מול אנשים אחרים. עם זאת, חשוב להבין שזה בסדר להיות מבואסים ועצובים לפעמים, או אפילו להביע כעס כשאתם מרגישים שפוגעים בכם. אל תתנו לאנשים אחרים לדרוך עליכם ולבטל אתכם. כן, אתם שוחרי שלום במהות שלכם – אבל אסור שזה יגרום לאנשים להבין שאפשר לדרוך עליכם.

עקרב

בעיני רוב האנשים אתם נחשבים לתעלומה, וזה בסדר גמור. עם זאת, אסור שהעצמאות המוגברת תמנע מכם להכניס עוד אנשים לחיים שלכם. חשוב שתלמדו לסמוך על אחרים, ולא לפחד להיפגע מהם. החיבורים האישיים האלה יעצימו אתכם ברמות שעוד לא הכרתם וגם יאפשרו לכם להראות לעוד אנשים כמה אתם מיוחדים, מוכשרים ועמוקים.

קשת

אין ספק שאתם מעולים בלשכנע את כל העולם וגם את עצמכם שהכול בסדר – גם אם זה רחוק מלהיות המצב, גם אם אתם מתפרקים לרסיסים מבפנים. חשוב שתלמדו לקבל תמיכה מאנשים אחרים, שתפתחו את הראש ואת הלב לעצות ותבינו שאתם לא גיבורי על נטולי רגשות שלא יכולים להיפגע. זה בסדר להישען על האנשים שאוהבים אתכם וזה לא הופך אתכם לחלשים, דווקא ההפך הוא הנכון.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: