5 המזלות עם ההומור הכי פסיכוטי!

יש אנשים שפשוט לא יכולים להתאפק כשהם מזהים את ההזדמנות לתת איזו בדיחה שחורה, כזו שמרימה גבות עד השמיים. לא שאנחנו לא אוהבים צחוק בריא, אבל 5 החבר'ה האלה לא ממש יודעים מתי נגמר הצחוק ומתחילה הפסיכוזה.

 

עקרב

מבין כל 12 המזלות, עקרב הוא הכי צפוי להיות פסיכופט מהלך או רוצח סדרתי מטורף. כן כן, בני מזל זה יכולים לקחת את ההומור שלהם דרגה אחת מעל כולם, גם אם היא גובלת בבוטות אלימה או כזו שגורמת לאחרים לרצות לחתוך ווריד באמבטיה מלאה מים חמים.

 

מאזניים

בני מזל זה אולי אוהבים איזון והרמוניה בחיים, אבל הם הכי ציניים מבין המזלות והסרקזם שלהם מגיע לרמות חולניות. הם יכולים לעשות צחוק מכל מצב, גם אם חבר טוב שלהם שבר הרגע את הרגל, או טבע בים. אין להם ממש סנטימנטים כשזה קשור בהומור, לכן אם אתם מסתובבים איתם קחו בחשבון שאתם יכולים לשמש שק חבטות של בדיחות דוקרניות.

 

תאומים

אפשר להגיד עליהם הרבה דברים, הם כיפיים, מסתגלים לשינויים בקלות, אומנותיים וכן – חולי נפש. בני מזל תאומים יכולים להיות מסמר הערב, אבל הבעיה היא שהם לא ממש יודעים לזהות מתי מתאים להביא את הוולגריות והמורבידיות שלהם לשולחן, ומתי זה ממש, אבל ממש לא לעניין. הרבה פעמים במקום לצחוק איתם, אנשים פשוט נעלבים מהם.

 

סרטן

למרות שבני מזל סרטן לא תמיד מבטאים את ההומור החולני שלהם בקול, עדיין יש להם הרבה דרכים לבטא את הפסיכוזה הטמונה בהם באופן לא שגרתי, בוא נאמר זאת כך. אז אם יש איזו כרית פלוצים בסביבה, אל תתפלאו אם הם יהיו אלה ששמו לכם אותה מתחת לישבן. מטריד? כן. מצחיק? מאוד.

 

בתולה

ביישנות, תמימות ומתיקות, זה מה שמאפיין מזל בתולה. אז זהו, שלא. אם אתם מכירים מישהו בן מזל בתולה מקרוב, בטח שכבר הבנתם שבתוך תוכו הוא מונע על ידי חוש הומור שלא יבייש אוהדי כדורגל שיכורים בכניסה למשחק של הליגה האנגלית.

 

חולני חולני, אבל כולנו אוהבים לצחוק עד שהבטן כואבת, לפחות החמישה למעלה לא מתביישים בזה...

 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: