מה משגע כל מזל ברמה של טירוף?

נכון, לפעמים אנחנו מרגישים לחץ ועומס שמצטבר במהלך השבוע, כזה שגורם לנו לצרוח "אוף אני משתגע!", אבל יש דברים שהמקור שלהם לפסיכוזה כזו או אחרת נעוץ הרבה יותר עמוק, בבסיס העמוק והראשוני שלנו, ולפי הצורה בה המזל שלנו מאפיין אותנו. בואו נראה מה גורם לכל אחד מהמזלות להרגיש שהוא פשוט לא יכול יותר...

 

גדי

בני מזל זה צריכים להישען על מטרה מסויימת שנמצאת באופק ואותה הם חייבים להשיג. אין להם זמן לעיסוק בזוטות והם חייבים לראות תוצאות בשטח כדי להרגיש תחושת משמעות בחיים. הם יתכננו את כל מהלך החיים שלהם על מנת להרגיע את עצמם שיש סדר בעולם, ויעשו הכל על מנת ללכת בדרך הזו ללא עכבות. לכן, מושג של כשלון בחיים הוא מבחינתם לא רציונלי ולא מקובל. דבר כזה בהחלט יכול להוביל אותם להתפרצות עצבים בלתי נשלטת.

דלי

בני מזל זה דווקא משדרים סוג של שגעון באופן שגרתי, אבל האמת היא שהם מודאגים באמת ובתמים לגבי החיים, בלי צחוק או שטותניקיות שמוחצנת על ידם לרוב. קשתים חייבים להזכיר לעצמם כל הזמן למה הם עושים את הדברים בצורה שהם מנהלים אותם, על מנת לשמור על תחושה של התקדמות בחיים, של משמעות ותוכן. בלי זה, הם יאבדו עצמם לדעת, ואתם ממש לא תרצו לראות את זה קורה.

דגים

רמת הרגישות של מזל דגים היא גבוהה בצורה בלתי רגילה, לכן כל דבר יכול בעצם לגרום להם לזעזוע רגשי ונפשי. בני מזל זה ניחנים ביכולת אמפתיה מאוד מפותחת, לכן הם מזדהים באופן מאוד עמוק עם אנשים סביבם. מאפיין זה הרבה פעמים גורם להם לעומס נפשי גדול כי קשה להם להפריד בין הרגשות שלהם עצמם לבין סערת רגשות שמתחוללת אצל אחר. המצב הזה יכול להוביל אותם לכאוס פנימי מתיש.

טלה

בני מזל טלה חייבים אקשן בחיים. קשה להם עם התנהלות מעודנת וכזו שמתנהלת על מי מנוחות. כיוון שהם נשלטים על ידי אל המלחמה הפיוז שלהם ממש קצר והטמפרמנט שלהם דליק ברמות. הם תמיד יעדיפו סיפוק דחפים מיידי על פני משהו שדורש סבלנות, לכן אם יהיו איזשהן עכבות בדרך שלהם אל התענוג המהיר, הם יהיו מסוגלים לפוצץ קירות שיעמדו בדרכם.

שור

השוורים ידועים ככאלה שמתחברים לדברים חומריים בחיים, מעמד, כסף ויוקרה. נוסף על כך הם מאוד עקשנים וחייבים לחוש תחושת בטחון בחיים שלהם, שלרוב מתעצמת כשיש להם אמצעים מספיקים כדי לקיים רמת חיים לה הם שואפים. אם יהיה מצב בו הם מרגישים חוסר או דלות, זה יכול להוציא אותם מדעתם ברמות של פחד משתק.

תאומים

בני מזל זה משוייכים לאזור מערכת העצבים בגוף, ועל כן רמת התזזיתות שלהם גובלת תמיד בחרדה. אם הם מרגישים בדידות או ניתוק מהסביבה העוטפת אותם הם נלחצים ויכולים לחוות סוג של התפרצות עצבים בלתי נשלטת. גם אם הם יהיו בחברה שבה יש התרחשות ערה אך הם לא מוצאים עצמם בשיחה, הדבר ישגע אותם והם לא יוכלו לסבול רגע נוסף בסיטואציה.

סרטן

בני מזל זה קשורים מאוד למשפחתיות ולבית. הם חייבים לדעת שהאנשים הקרובים אליהם אוהבים אותם ונמצאים שם לצידם, אחרת המצב הנפשי השברירי שלהם יכול להגיע למקומות אפלים של פחד וחרדה. יש להם חשיבות עליונה לביסוס של אמון עם האנשים סביבם, ואם הם מזהים חוסר כנות הם מתרחקים במהירות ומתכנסים בתוך עצמם. אם ישקרו להם או יפגעו בהם זה יוריד אותם למצב דכאוני וחשוך.

אריה

כלפי חוץ, בני מזל זה נראים מאוד בטוחים בעצמם ומסופקים מכל מה שהולך להם בחיים, אבל זה לא מבטל את הצורך התמידי שיש להם לחוש אהובים ומוערכים בכל רגע נתון. אם אריה מרגיש שמתעלמים ממנו או שיש עליו יותר מידי ביקורת, ההתנהגות שלו תהיה היסטרית ולא נעימה, כזו שתרצה לקבל עוד ועוד תשומת לב מיידית.

בתולה

הפרעה אובססיבית קומפולסיבית, או בקיצור OCD. בני מזל זה תמיד ירצו להיות בשליטה על כל פרט ופרט בלי היכולת לשחרר. הם לא יכולים לסבול מצב של כאוס, ואם ירגישו שאין איזשהו קו הגיוני באופן שבו הדברים מתנהלים, הם יכולים לחוות התמוטטות עצבים.

מאזניים

מאזניים אוהבים איזון ורוגע, שלווה ויופי, אבל הם לא ילחמו על משהו גם אם הם ממש ירצו בו. הם תמיד יעדיפו להתרחק מעימותים ולקחת צעד אחורה במקרה בו הם מרגישים חוסר איזון. אם המצב יהיה חסר תקנה והם לא יוכלו למצוא מוצא החוצה מבעיה מסויימת, הם ישקעו בייאוש ולא ידעו איך להתמודד עם עצמם.

עקרב

למרות האופי המאיים ומלא הלהט שלהם, עקרבים דווקא יודעים טוב מאוד להיות בשליטה במצב. הם לא נשברים בקלות או מתקפלים מהר, אלא אם כן הם ירגישו שחודרים להם לנשמה יותר מידי. אם הם ירגישו שהם חשפו יותר מידי והנפש שלהם ערומה, זה יכניס אותם למצב של סטרס מטורף והתוצאות יהיו מאיימות...

קשת

בני מזל קשת התברכו באופי מאוד קליל ונינוח, כזה שיכול להתמודד עם הכל בלי להניד עפעף. אבל, הדבר שיכול להטריף אותם מעל לכל דמיון זה השעמום. הם פשוט לא מסוגלים להיות במצב סטטי וחסר עניין, אחרת הם פשוט מגיעים לנקודת רתיחה ממנה אין דרך חזרה. הם יהיו מוכנים אפילו להקריב את השפיות שלהם בשביל הרפתקה חדשה שתוציא אותם מהנימנום.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: