בואו לחזות את עתידכם- הבסיס לקריאת טארוט

תתפלאו, אבל ישנן מגוון דרכים ומשמעויות שאנו יכולים למצות מקריאה נכונה בקלפי טארוט. מה שחשוב לזכור בתהליך לקיחת המסרים מהטארוט, הוא שזו פעולה שמצריכה חוש אחריות מפותח, כזה שמאפשר לנו להבין את הדברים בצורה אובייקטיבית ולא סובייקטיבית. גם אם אנחנו מכירים את עצמנו, תמיד נוכל לגלות הרבה יותר מהגלוי לעין, באמצעות ניתוח מעמיק של קלפי הטארוט שמשכנו עבור עצמנו.

 

shutterstock_1449008.jpg©shutterstock

הנחות ודעות קדומות

נכון, כולנו שמענו על תורת הטארוט ואנחנו מכירים מספר דמויות וסימנים שהם מציגים. אבל, וזה אבל חשוב, קריאה נכונה בקלפים אלו לא צריכה להתבסס על הנחות קדומות שיש לנו לגבי מה שמוצג בקלפים, אלא אנו חייבים לנתח כל מקרה לגופו. לכן, אם אנחנו נתקלים לדוגמה בקלף שמציג לנו 3 חרבות לצורך העניין, יכול להיות שהקשר האישי של הקלף אלינו מדבר על איזשהי מערבולת רומנטית בה אנו נמצאים בזמן נתון. אם אתם חשים קנאה בזוגיות שלכם לדוגמה, יכול להיות שהקלף מבשר לכם על צלע שלישית שמנסה לטרפד את המתווה העדין של מערכת היחסים הנוכחית. אם אתם מקבלים את קלף "המגדל" למשל, יתכן ואתם חווים איזשהי יציבות בחיים שלכם שעומדת ליפול או להסתיים. חשוב שתבחנו את הדברים מנקודת מבט ספציפית לכם, ולא תיתמכו על דעות קדומות שאולי שמעתם בעבר, המזכירות לכם סמל כזה או אחר בקלפי הטארוט.

 

shutterstock_685469296.jpg©shutterstock

 

שילוב ידע קיים עם ניתוח אינדיבידואלי

ברור שיש בסיס למוד ומוסרתי שנותן לנו אינפורמציה נוספת לגבי המשמעות של הסמלים המוצגים על קלפי הטארוט, אבל זו הבנייה כללית ממנה צריך לזקק את ההשפעות על החיים שלכם. הדבר הנכון ביותר לעשות כדי להבין מה הטארוט אומרות עליכם הוא לשלב בין חקירה עצמית, לבין הבסיס והמשמעות הקיימים בטארוט. כשאתם עורכים לעצמכם קריאה בקלפים, חשוב שתכתבו את הדברים כדי שזה יהיה כמו סיפור מסע בשבילכם. מן יומן ממנו תוכלו ללמוד ולפתח את עצמכם לפי שלבים שונים בחיים, ולראות איך שינויים משפיעים עליכם, ועל אופן ההתמודדות שלכם עם מצבים שונים.

 

קדימה, לכו וקנו חבילת קלפי טארוט ותתחילו לגלות על עצמכם דברים שמעבר.

ועכשיו, אחרי שאתם יודעים איך לעשות את זה נכון-

בחרו את אחד מן הקלפים הבאים בלינק זה וחזו את עתידכם

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: