הורוסקופ לתאריך: 05.11

גדי

היום הרצון שלכם להחצין את הרגשות שלכם עולה על כל דמיון, ואתם רוצים להראות לאחרים סביבכם בדיוק איך אתם מרגישים לגבי עניין מסויים. מבחינה זוגית, אתם מאוד אקטיביים ומנסים להכיר אנשים חדשים שיעשירו את החיים שלכם. אתם נוהגים בצורה ישירה וממוקדת, כזו שמייצרת תקשורת יזומה עם מגוון אנשים סביבכם, והדבר גורם לכם תחושה של אומץ ומוטיבציה להמשך.

דלי

היום אתם מעט קשים מדי כלפי חוץ ואנשים סביבכם מראים אי נוחות בכל הקשור באינטרקציה אתכם. יכול להיות שההתנהלות שלכם היום היא מעט אגרסיבית, לכן קחו צעד אחורה ובחנו את עצמכם טוב טוב. יש לכם אנרגיות להוציא? מצויין, אבל אל תעשו זאת באופן שלילי אלא מנפו את זה בצורה נעימה ופרודוקטיבית.

דגים

אין לכם חשק או פנאי היום ללכת סחור סחור לגבי דברים שעומדים על הפרק, ואפילו שקרים קטנים לבנים לא נמצאים בטווח הראיה שלכם. אתם מאוד כנים וישירים עם האנשים איתם אתם משוחחים היום, אפילו באופן שגורם לכם להראות מעט תוקפנים. אל תתנו לחוסר סבלנות כזה או אחר להוביל אתכם להתנהגות שאינה נעימה.

טלה

יתכן והיום תרגישו מעט נזקקים ליחס מאחרים, כאילו אתם לא ממש רוצים להתמודד עם עצמכם לבד, אלא מבקשים להקיף את עצמכם בחברה ובני משפחה. זה בסדר לפעמים לתת לעצמכם להיתמך על ידי משענת חיצונית, בעיקר על ידי אנשים שאוהבים אתכם ורוצים בטובתכם.

שור

מבחינה תקשורתית כדאי שתשקלו את המילים שיוצאות לכם היום מהפה, בין אם זה בסביבת העבודה ובין אם זה בחיים האישיים שלכם. יש תחושה של אי נוחות באוויר אותה אתם מנסים לטהר, רק דאגו לעשות זאת בדרכי נועם ולא להתפרץ על אנשים סביב.

תאומים

אלו מבניכם שנמצאים בזוגיות ירגישו מעט ריחוק מהצד השני היום. יתכן ויש משהו שעומד בניכם ואתם לא מצליחים להבין במה מדובר. נכון שלא תמיד נעים לשוחח על תחושות קשות, אך חשוב לעשות זאת על מנת לשמור על יחסים של חברות ואהבה. אל תתחמקו מלדבר על דברים.

סרטן

רמת הריכוז שלכם אינה במיטבה היום, לכן יתכן וזה ישפיע על המיקוד שלכם בענייני עבודה. זה בסדר לא להיות תמיד ב – 100% שלכם, אך נסו בכל זאת לשמור על קו מחשבה בהיר לפחות עד לסופו של היום. תנו לעצמכם שנת לילה טובה להחזיר אנרגיות לגוף ולנפש, כדי לא לגרור את התשישות הזו לאורך כל השבוע.

אריה

המצב הבריאותי שלכם דורש את תשומת הלב שלכם היום, לכן חשוב לא לשים את עצמכם בתחתית סדר העדיפויות. אם יש דבר מה שדורש טיפול או ביקור אצל הרופא, אל תדחו זאת אל מעבר להיום אלא טפלו בעניין מיידית. לפעמים אנחנו לוקחים את הבריאות שלנו כדבר מובן מאליו, ויכולים לפספס סימני אזהרה לאורך הדרך.

בתולה

אתם מרגישים מאוד אלטרואיסטים היום ויש לכם צורך עז להעניק מעצמכם לזולת. אולי תשקלו איזו פעילות התנדבותית שתסייע לאחרים ברמה משמעותית, וכמובן תעניק לכם פרספקטיבה חדשה לגבי החיים שלכם עצמם. קל לנו להנות מהשפע המתקיים בחיים שלנו באופן אוטומטי, אך עלינו לזכור שלא כולם בני מזל כמונו, לכן חשוב לתרום גם מעצמנו חזרה.

מאזניים

יתכן והיום אתם תעמדו למבחן כלשהו אם מטעם עמיתים לעבודה ואם מטעם חבר כזה או אחר שמנסה לבחון כמה אתם מוכנים לעשות בשבילו. חשוב שתקחו את זה כמשהו שיכול להעניק לכם נקודות מבט חדשות לגבי דברים מסויימים בחיים שלכם, ולהסיק מסקנות שאולי היו צריכות להגיע כבר מזמן.

עקרב

היום יש לכם הזדמנות להוריד אבן מהלב שלכם, בנוגע למערכת יחסים אישית שבה אתם נמצאים כרגע בחייכם. גם אם ההזדמנות הזו תגיע מתוך איזשהו ויכוח או ריב, נאמר עם בני הזוג שלכם, אל תקחו את זה למקום שלילי או כזה שמהווה מחסום להמשך. מנפו את השיחה כדי להגיע לתובנות משותפות לגבי המשך הקשר בניכם.

קשת

חשוב שתשימו לב לעניינים רגשיים שמתחוללים אצלכם במעמקי הנפש, למרות הפעילויות העמוסות שקורות אצלכם במהלך היום. נכון שלא תמיד יש לנו זמן לעצור ולהריח את השושנים, אך אם לא ניתן לעצמנו כמה רגעים של הפסקה במהלך מרוץ החיים, אנחנו עלולים לפספס דברים חשובים שמובאים בכיוון שלנו.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: