הורוסקופ לתאריך: 04.11

גדי

היום אתם תמצאו את עצמכם ברמת אנרגיה שונה מזו של בני הזוג שלכם. בעוד אתם תרצו לעסוק בפעילות מסויימת, בני הזוג ירצו דווקא לעשות ההיפך. קורה לפעמים שהאנרגיות שלנו לא תואמות את אלו של הקורבים אלינו, לכן לא צריך לקחת זאת באופן מייאש או מדכדך, אלא פשוט ליזום לעצמכם פעילויות אותן תוכלו לעשות גם לבדכם, ללא תלות באחר.

דלי

היום אתם חשים בצורך הגובר לעשות משהו חברתי, איזה מפגש חברים במקום מחוץ לבית או משהו מעט שובר שגרה. בד בבד אתם גם תרגישו כאילו ההתארגנות לקראת הביצוע של העניין מעט מעייפת אתכם, אך אל תתנו לזה להוריד לכם את הרוח מהמפרשים. תכננו לעצמכם פעילות מהנה והתמידו בה.

דגים

הזוגיות שלכם מגיעה לאיזשהו רגע בו אתם נדרשים להיות אקטיביים על מנת להביא דברים על סדרם. יש כמה פערים שדורשים את ההתייחסות שלכם והיום הוא זמן מצויין על מנת להתמודד עם הדברים. אתם מנסים לעשות הכל על מנת להתפשר ולרצות את בני הזוג שלכם, לכן זה שם אתכם במקום מעט רגיש.

טלה

השבת הזו הולכת להתנהל על מי מנוחות, מלבד עניין כספי שמטריד אתכם באופן יוצא דופן. מישהו מבני המשפחה שלכם מעוניין לבצע איזו רכישה אטרקטיבית יחד אתכם, למרות שהמצב הכלכלי שלכם פחות מאפשר עכשיו רכישות גדולות. אל תכניסו את עצמכם ללחץ כספי מיותר שלא תוכלו להתמודד איתו אחר כך.

שור

הבטחון העצמי שלכם לא במיטבו היום, וזה ניכר במפגש חברתי בו אתם נמצאים היום. אתם שקטים יותר מהרגיל ומרגישים מנותקים מהסיטואציה, כך שאתם לא מרוכזים בשיחה שקורית סביבכם. אבל, ככל שאנשים יותר מתקשרים אתכם במהלך היום אתם מצליחים לצאת יותר ויותר מתחושת הזרות, והאנרגיות שלכם חוזרות למצב חיובי ומעורר יותר.

תאומים

תחושה של בילבול מלווה אתכם היום ברגע של תקשורת עם מישהו קרוב אליכם, תחושה שגורמת לכם להרגשה של עירעור נפשי קל. הצד החיובי כאן הוא שאתם כן משדרים עסקים כרגיל והפידבק שאתם מקבלים מהסביבה מיטיב איתכם. אל תנסו להעיק על עצמכם עם תקשורת מאולצת, אלא נסו לזרום עם הרגע ולנהוג באופן רגוע ושליו.

סרטן

השבת הזו אתם חשים מעט חלשים אל מול אנשים שאתם מנהלים אינטרקציה איתם במהלך היום, כאילו הנוכחות שלכם לא מורגשת בחברה הנוכחית ואין לכם מיקוד במהלך העיניינים.  אתם צריכים להפסיק להשוות את עצמכם לאחרים ופשוט לנהוג באופן נוח עבורכם. אל תתנו לתחושות נחיתות לשלוט באופן בו אתם רואים את עצמכם.

אריה

הרגשה מעט פסימית מלווה אתכם השבת הזו, כזו שמורידה את מצב הרוח שלכם בלי הסבר הגיוני של ממש. למזלכם, האנשים הקרובים אליכם מצליחים מעט להוציא אתכם מהמעגל האפור הזה שנכנסתם אליו, ומזכירים לכם כמה אתם אוהובים ומשמעותיים בחיים שלהם.

בתולה

הלחץ שאתם מרגישים מכל השבוע מצטבר אצלכם היום ואתם מוצאים עצמכם מבלים את רובו ברצון לישון, והרבה. אל תתנו לתחושה המעיקה הזו לגרום לכם לבטל תכניות שכבר קבעתם עם אנשים אחרים, גם על מנת לא להישאר בעצבות הזו שמשתלטת עליכם, וגם כיוון שאתם לא רוצים לאכזב את האנשים עמם קבעתם.

מאזניים

אתם מרגישים שאין לכם מקום לטעויות היום, במיוחד לא כאלו הנוגעות ליחסים אישיים כאלו ואחרים. אתם חוששים לעשות או לומר משהו שאחר כך תתחרטו עליו, לכן אתם מעט מסתגרים מתקשורת עם הסביבה שלכם. אתם לא צריכים להתחמק לגמרי מתקשורת עם האחר, אבל כדאי שתמעיטו בשיחות על דברים עמוקים או משמעותיים.

עקרב

המצב הבריאותי שלכם דורש תשומת לב מירבית, ואין לכם מה לחמוק מזה או לנסות לשים את העניין בצד. גם אם אתם מרגישים חולשה אל תתנו לזה להשפיע לכם על האגו, אלא טפלו בעניין על מנת שלא יחמיר. אנשים קרובים אליכם נמצאים לצידכם על מנת לעזור לכם, לכן כל בעיה, פיזית או נפשית הדורשת טיפול -חייבת לעלות מעל פני השטח ללא דיחוי.

קשת

קחו את השבת הזו על מנת להקדיש תשומת לב לעצמכם. בזמן שבמהלך כל השבוע אתם רצים, מתרוצצים ומנסים לשלב המון פעילויות בלוח הזמנים שלכם, לכן חשוב שתזכרו שמידי פעם צריך להקשיב לגוף ולנפש בדבר מנוחה הדרושה לכם. אל תתעלמו מסימנים כאלה ואחרים שהגוף שלכם מאותת לכם עליהם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: