הורוסקופ לתאריך: 03.11

גדי

שישי הזה יש לכם המון על סדר היום, אבל לצד זה יש לכם גם המון אנרגיות על מנת להספיק לעשות הכל מהכל. נראה שאתם מאוד מתרגשים לקראת איזשהו מפגש חברתי, אולי בגלל אדם שמעניין אתכם והולך להיות נוכח במפגש. אל תשכחו לתת גם זמן מנוחה בסוף השבוע כדי לצבור אנרגיות לשבוע הבא.

דלי

נראה כי העניינים בין כותלי הבית רגועים, לכן אתם יכולים להתרכז בנוחות יותר בעניינים שמעסיקים אתכם בעבודה. עדיין קשה לכם לשמור על רמה גבוהה של פרודוקטיביות בנוגע למשימה שמעיקה עליכם, כיוון שמדד היצירתיות שלכם מעט ירוד היום, אבל אין לכם מה לדאוג, זה לא משהו שלא ישתפר כבר ממחר.

דגים

אתם הולכים להיות מותקפים על ידי המון בקשות ודרישה לתשומת לב מהאנשים הסובבים אתכם היום, ברמה שלא תדעו למי לפנות קודם. תוכלו למצוא הקלה לקראת שעות הערב, עם כניסת סוף השבוע והמנוחה שבעקבותיו. נסו להרגע ולא להתפרץ על אנשים במהלך היום.

טלה

נראה כי היום תוכלו לקדם עיניינים אישיים שהטרידו אתכם כבר זמן רב, וקשורים בעיקר באנשים הקרובים אליכם, כמו בני הזוג שלכם, או מישהו שאתם מעוניינים בו מעבר לחברות. יתכן ותרגישו לחץ להגיע למסקנות כאלה ואחרות, אבל חשוב מאוד שלא תגיעו להחלטות על בסיס דוחק, על מנת לא לשים עצמכם במצב לא רצוי.

שור

לאורך שישי הזה אתם תרגישו כאילו אתם רוצים לעשות כל דבר אחר ממה שאתם עושים בפועל, אם זה מפגש חברים, ארוחה משפחתית או בילוי עם אנשים מסויימים. אתם פשוט תרצו להיות עם עצמכם ולנוח, לא להיכנע לרעשי הרקע מסביב ולתת לעצמכם קצת זמן איכות לבד.

תאומים

היום חבר טוב יהיה שם בשבילכם, לא משנה באיזה עניין העומד על הפרק, אבל מרכז תשומת הלב שלכם תהיה על כך שיש אנשים בחיים שלכם שאתם ממש ברי מזל שהם לצידכם, באש ובמים. בנוסף אתם תקבלו גם חדשות טובות שקשורות למקום העבודה או הקריירה שלכם.

סרטן

אתם מרגישים שנוצר איזשהו מחסום בינכם לבין מישהו קרוב אליכם, כזה שמרחיק בניכם ויוצר פער שקשה לגבור עליו. התחושה הכללית היא שאתם צריכים לעצור את עצמכם בכל הנוגע לתקשורת עם אותו אדם כיוון שהמצב הכללי בניכם לאחרונה לא מיטיב אתכם.

אריה

אתם מחפשים אחר משמעות מאוד מסויימת בנוגע לענין שמטריד אתכם לאחרונה, בעיקר בתחום הזוגי בחיים שלכם. בן הזוג שלכם לא כל כך נמצא אתכם באותו קו מחשבתי, לכן אתם מתקשים להסביר לו את הדברים באופן קולח וזורם. אל תתנו לפער הזה בניכם להרחיק אתכם אחד מהשני, אלא כנסו לעובי הקורה.

בתולה

שישי הזה יש לכם חשק מאוד גדול לצאת ולעשות משהו אטרקטיבי, פעילות שתוציא אתכם מהבית ותיתן לכם לשבור קצת שגרה. אל תשימו את הרצון הזה בצד אלא ארגנו חברים ולכו לבלות. יתכן ותכירו אנשים חדשים במהלך הערב, כאלה שתשמרו איתם על קשר אל מעבר לשישי הזה.

מאזניים

אתם מוצפים בתחושה של אנרגיות קריאיטיביות שעוטפות אתכם היום, כאלו שגורמות לכם לחשוב מחוץ לקופסה וליזום רעיון מתחילתו עד לשלב הביצוע. האינטיליגנציה והאינטואיציה שלכם משחקות כאן תפקיד חשוב, כזה שיקדם אתכם בדרך למימוש הרעיון.

עקרב

היום תינתן לכם הזדמנות לשפר מצב תקשורתי מסויים עם אדם שהיחסים בניכם עלו על שרטון לאחרונה. אתם תוכלו להסביר לו את האופן בו אתם רואים את הדברים וכמובן להיות קשובים לצרכים ולמניעים שלו במצב הקיים. אל תהיו גאים מכדי להתנצל, זה יכול לעשות את כל ההבדל.

קשת

היום תחושת עייפות כבדה תעטוף אתכם, לא בגלל סיבה מיוחדת, אולי בגלל הצטברות של עומס עבודה מכל השבוע. תנו לעצמכם את היומיים הקרובים לנוח מנוחה טובה ואמיתית, על מנת לא לגרור את התשישות אל שבוע הבא. מנוחה יכולה להיות גם בשקט עם עצמכם, וגם תוך כדי פעילות פנאי מועדפת עם אנשים הקרובים אליכם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: